Çok yalnızım ...

Meleknaz

Herşeyin hayırlısı
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2012
7.907
4.793
Kendini yalnız hissetmen normal çünkü hiç arkadaşın yokmuş.
Hiç düşündün mü neden acaba ?

Yurttaki kızlarla ilgili yazdıklarını okudum.Lakin arkadaş sadece yurtta edinilmiyor.
Çocukluk arkadaşı,ilkokul-lise arkadaşı,komşu,kuzen vs...
Neden hayatında bu kişilerden hiç yok ?

Bir kızın arayıp buluşup konuşacağı,yeri gelince dertleşeceği,yeri gelince saç,giyim muhabbeti yapacağı arkadaşları olmalı.
Sadece sevgilinle ve onun kısıtlamasıyla geçirdiğin 2 yıl,seni kendi çevrenden mahrum bırakmış.

Nerden çıkarıyorum dersen şu satırlardan anlıyorum :

Ben dışarı çıktığımda kıskançlık yapar arardı sürekli nerdesin ne yapıyosun diye . Şimdi ise dışarı çıktığımda beni arayıp nerdesin ne yapıyosun diyen kimse yok .. Beni merak eden yok .. Mesaj atan arayan hç kimsem yok .. Arkadaş derseniz lise bitince pek görüşmedik zaten birsürü arkadaşım vardı ama çok yakın değildik .

Bari bundan sonra biraz kendini düşün.Kendi eğitimine odaklan,kendi hayatına sahip çık.

Olayı çok dramatize edip büyütüyorsun.Büyük bir olay tabii ama sen büyütmen gereken yönünü es geçip acına odaklanıyorsun.
Bu yaşta bu hayat sana 1 numara büyük gelmiş.Nasıl başaçıkacağını bilememen normal.

Baharyagmuru35

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
13.761
14.432
Kendini yalnız hissetmen normal çünkü hiç arkadaşın yokmuş.
Hiç düşündün mü neden acaba ?

Yurttaki kızlarla ilgili yazdıklarını okudum.Lakin arkadaş sadece yurtta edinilmiyor.
Çocukluk arkadaşı,ilkokul-lise arkadaşı,komşu,kuzen vs...
Neden hayatında bu kişilerden hiç yok ?

Bir kızın arayıp buluşup konuşacağı,yeri gelince dertleşeceği,yeri gelince saç,giyim muhabbeti yapacağı arkadaşları olmalı.
Sadece sevgilinle ve onun kısıtlamasıyla geçirdiğin 2 yıl,seni kendi çevrenden mahrum bırakmış.

Nerden çıkarıyorum dersen şu satırlardan anlıyorum :

Ben dışarı çıktığımda kıskançlık yapar arardı sürekli nerdesin ne yapıyosun diye . Şimdi ise dışarı çıktığımda beni arayıp nerdesin ne yapıyosun diyen kimse yok .. Beni merak eden yok .. Mesaj atan arayan hç kimsem yok .. Arkadaş derseniz lise bitince pek görüşmedik zaten birsürü arkadaşım vardı ama çok yakın değildik .

Bari bundan sonra biraz kendini düşün.Kendi eğitimine odaklan,kendi hayatına sahip çık.

Olayı çok dramatize edip büyütüyorsun.Büyük bir olay tabii ama sen büyütmen gereken yönünü es geçip acına odaklanıyorsun.
Bu yaşta bu hayat sana 1 numara büyük gelmiş.Nasıl başaçıkacağını bilememen normal.

Ben tek dışarı çıktığımda öyle yapıyordu sevgilim . Yoksa beni hiç kısıtlamaz ben çok şaşırırım mesela . Hiç kıskanmıyo diye . Arkadaşlarınla çık gez der hep . Arkadaşına git dr . Sinemaya git der . Cezaevine gittiğimde ziyaretine o zaman bile çıkıp gezebilirsin dedi bana . Hiç bi zaman arkadaşlarınla çıkamazsn dışarı konuşamazsn die bi kısıtlaması ollmadı . Yurttayken bile hep dışarıdaydım .. Yemekleri dışarıda yemek zorunda olduğumdan . Arkadaşlarla cafede kahve falan içmiştik . Hiç aramıyordu . Söylüyrdum kendim aa ne güzel bak alşıyorsun diyordu . Tam tersi ben kızıyordum hep arkadaşlarınla gitme falan diye . Mesela biz birlikte tatile gidemezdik hiç öyle bi imkanımız olamazdı ailem asla izin vermezdi benim zamanımda olmazdı . O bunu bildiği için bana ailemle ya da bi arkadaşımla ya da tek tatile gitmek istiyorum ama izin vermediğin için gitmedim dedi bir keresinde . Ben de dedim sen neden böyle söylüyosun bensiz mutlu olcakmsn ohh ne güzel beyefendi tek başına tatil yapcakmş sen kimi kandırıyosun falan dedim . E seninle olmayacağını bildiğim için ve tatil yapmak istediğim için söylüyorum seninle olma şansı olsa tabiki seninle isterim mükemmel olur nden kızıyorsun demişti bana . Sen beni hiç kıskanmıyosun heryere gitmeme izin veriyosun dediğim de ise ben sana güveniyorum ne var ki arkadaşlarınla gideblrsn gezmeye diyo .

Son düzenleyen: Moderatör:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-03-2021

Hamileliğimin 38. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 14 gün kaldı.

Bebeğinizin gelişiminin bu noktasında ortalama bebek ağırlığı yaklaşık 2,900 gr. ve boyu ortalama 35 cm civarındadır. Derin nefes alma ve gevşeme egzersizleri kasılma ağrılarının hafiflemesinde size yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2950 gr. - Yaklaşık boyu : 49.8 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın