Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Çok yogun sac dökülmem var lütfen bi akıl verin

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Ben yağı önce sürüp 30 dk beklettim. Sonra sabunla yıkadım. Çünkü yağı şampuan çözemiyor. Sonra da şampuanla yıkadım. Kepek olmadı. Çok da faydası oldu. Saç dökümesini de önlüyor. Bir çok yağ kullandım. Keratinli yağlardan bile daha iyiydi.
Dökülmeyi benimde önledi ama işte kepek olayı illallah ettirdi beni...benim cildim saçlarım çok kuru belki onunda etkisi olmuştur kepek konusunda bilemiyorum
Demekki sizin cildinize iyi gelmemiş. E vitamini ampulü katmayı denediniz mi şampuanınıza. Kepek yaptığını hiç duymadım

Demekki sizin cildinize iyi gelmemiş. E vitamini ampulü katmayı denediniz mi şampuanınıza. Kepek yaptığını hiç duymadım
Yok hiç denemedim badem yağı yapıyorum... birde kepek gitsin diye sirkeli su yaptım saçlarım yumuşacık oldu bi kaç gün sonra normal haline döndü ama kepekten kurtuldum gibi

benim saclarim orta telli ve gürdür ama bir donem cansizlasinca ogx B5 basladim. Birde sac rengimi kendi rengime boyatmaya basladim beyazlarim var. Bir de düz kesime gecince saclarim herkesten iltifat alacak duzeye ulasti. 3 yildir boyle devam ediyor. Ki genelde almaz siradan saclarim vardi.
Ama maalesef 3 hafta once ani bir sac dokulmesi basladi cok yogun ve heryerden. 2 ayri dermatologa gittim. Tahlillerim hepsi iyi. Aciklik yok seyrelme var tum saclarda. Stres olabilirdediler. En son dun profesore gittim ikna olmadim strese. Ayni sekilde o da akut dokulme dedi. 3 ay once gecirdigim atesli hastalik sebep olmus.hala devam ediyor dokulme. Minoksidil iceren br sprey ve bir losyon verdi donusumlu sirayla hergun bir kez kullan dedi. Bu iki urunden cok korkuyorum olanlarida doker diye. Hocaya sordum ama hemen basla dedi sadece.
Bu sekilde kullanan var mi aranizda hic ?

Kızlar hepinize merhaba artık psikolojik olarak hiç iyi değilim Benim bazı sebeplerden dolayı 8 9 aydır yaşadığım stres dönemim oldu ama son bir aydır çok fazla sac dökülmem var ve İnan’ın duşa girmek sac taramak benim icin eziyet artık elimi sacıma her attığımda 7 8 tane sac teli geliyor duş esnasında yaşadığım seyi anlatmak dahi istemiyorum ben ne yapmalıyım o gür saçlarım bir ayda bitti resmen gözle görülür incelme ve boyle giderse kel kalmaktan bile korkuyorum lütfen yaptığınız veya size iyi gelen birsey söyleyin yaşadığım ilde cildiye ye randevu suan yok ben ne yapmalıyım
Saçlarınızın son durumu nedir

X