Çok yorgunum yalnızım ne yapacağım

minnakhatun01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2018
861
3.521
O battaniye mevzysunu üstu kapali konuarular zaten ondan anlamamazliktan geldim zaten kaynanam zevksiz getirince atcam bi kenara kullanmicam belli edicem sevmedigimi bide bnim cocugumun ultroson fotografini görunce bu cocuk ne böyle tovbe estagfurullah canavar gibi çocugun şeytani mi senin demisti tovbe tovbe ultroson fotografindan cocugu nasil öyle yakistirmada bulundun demistim cocugum dogsun sevdirmicem zaten o zaten sevmezde bni eşimden bosandirnaya calisirken gsmile kalmistim hayirli olsun bile dememisti yataklara düsmustu üzuntuden
Kim olursa olsun Allah kahretsin bole insanlari.Benim kayinvalidem de gevezedir patavatsizdir ama sadece bana deil herkese bole.Hamile kaldim ne yapacagini sasirdi.Karnimi sevio simdiden.Ben seninki gibi kayinvalidem olsa inanki elimden kaza cikardi.Allah yardim etsin size.Rabbim layiklarini versin

Uzgunprenses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.623
1.581
Bu yaşta neden evlendin kendinden o kadar büyük ve sana hiç uymayan saygı da duymayan o adamla ?

cilek.yagmuru

Nirvana
Pro Üye
31 Temmuz 2009
7.160
29.792
19undasın, eşin 30unda. 8aylık hamilesin, üstelik eşinin ve çevresinin nasıl olduğu da ortada.. Adım kısıra çıktı diye çocuk yaşında çocuk yapmışsın, her şeyi de bile bile..

Neyse söylenecek çok şey var aslında da, onlar sorununu çözmeyecek..

Madem böyle bir durumdasın, bari eşinle otur konuş. Tamam süsleme yapmayayım ama bebeğin temel ihtiyaçlarını benim istediğim şekilde yapalım diyerek orta yol bulmaya çalış. Beşiği, bebek arabası olsun da süsü eksik kalsın artık. Ters gidersen istediğin zıbın takımını bile alamayacaksın çünkü. Ya da anlaş sana bir bütçe ayırsın bebek için 2-3bin lira. Sen istediğin kıyafet/eşya alışverişini o bütçeyle yap, onun dışında bir şey isteme.

Eşi konu sahibine haftalık 20 lira harçlık veriyormuş. Durumu da iyi sanırım. Ama bebek için bile para harcayası yok adamın.
Konu sahibi harçlıklarını hiç harcamadan biriktirirse 2 sene sonunda 2 bin lirayı görebilir.

cilek.yagmuru

Nirvana
Pro Üye
31 Temmuz 2009
7.160
29.792
İki aileyi karşılaştırıp, insanları gömüp, kayınvalide ve eltiye saydırıp "ama kocamı seviyorum" diyorsunuz.
Ne diyelim ki şimdi? Sorun, sevdiğinizi söylediğiniz eşinizde. O sorunu ortadan kaldırmak için de boşanmanız lazım.
30 yaşındaki adam değişmez. Dilediği gibi yönlendirmek için 18 yaşındaki biriyle evlenmiş zaten.

Açıktan da olsa bir üniversite okuyun mutlaka. Çocuğu biraz büyütüp çalışmaya başlayın. Bu adam ruhunuzu kemirecek yoksa.

LezzetliCipetpet

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Mayıs 2010
7.720
16.728
27
Eşi konu sahibine haftalık 20 lira harçlık veriyormuş. Durumu da iyi sanırım. Ama bebek için bile para harcayası yok adamın.
Konu sahibi harçlıklarını hiç harcamadan biriktirirse 2 sene sonunda 2 bin lirayı görebilir.
Zaten her şey ateş pahası, 2bin bile yetmez diye düşünürken ben haftalık 20lira nedir yani..

Dediklerinizde çok haklısınız bu arada.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 822 gün geçti.