Covidli eşimin içinden canavar çıktı :/

sorun aslında uyelerın konuyu ıyı okumadan yorum yapması...
kadına konuyu guncellemıssın bıle dedınız
yanlıs mı okudum acaba ?neyı atladım? dıye uyelerın konuyu alıntıladıgı yerde karsılastırma yapabılırdınız ? bunu yapmak yerıne guncellememıs olmasına ragmen guncellemıssın dıyerek sucladınız...
sızın yaptıgınız yorumları yenı gelen uyeler gorup bak bak konuyu gelen yoruma gore gerı guncellemıs dıyerek de satasmaya devam ettıler :KK70:

daha 2. sayfada ayy prenses! dıyen oldu konu sabıne
konu sahıbıde prenses olsam prenses prenses otururdum hem kendı ısımde hem esımın dısarıdakı ıslerıyle kosusturmak yerıne dedı dıye sıze bu sefer bız evde oturanları asagılıyor dıyorsunuz :KK70:

bahcelerde maydanoz bu ne bıcım lacıvert gel bıze bazı bazı.

arkadaslar okusanıza ? nıye okumuyorsunuz :)
Ya mantıklı konuşmanızdan öperim 😍

Karşınızdaki insanlara istediğiniz gibi kötü yalanci falan deme haddini kendinizde nasıl buluyorsunuz ?
Çünkü yalan söylüyorsun. Yapmadığım şeyleri yaptığımı söylüyorsun. Alıntıladıgın konuşmaları bana ne söyledikten sonra söylemişim onu da alıntıla. Ayrıca yalancı demedim yalana lüzum yok dedim. O konuşmalarda da bunda da hiçbirşey yok sizin söylediklerinizin yanında :)

Ya ağızlarına geleni saydılar ben cevap verince suçlu ilan etmeye kalkıyorlar, birkaç kişi var böyle. İftiraya bile uğraştılar yok postu değişmişim de bilmem ne de. Tuhaflar :)
konuyu ıyı okumadan yorum yapıp sonra pısman olacagım yorum yapacagıma 2 kere konuyu okurum anlamadıgım yerde de emın olmak ıcın once sorarım ondan sonra yorum yaparım
gercekten konu sahıbını anlamak ve yorum yapmak ısteyen bunu yapar...

daha 2. sayfada sızı kucumseyen dalga gecen yorumlar gelmeye baslamıs onlara cevap bıle vermemıssınız ...o yorumlar tekrarlanınca derdım prenses gıbı takılmak olsa oyle yapardım yasadıgım seyı ortamımı bılmeden konusmayın demıssınız haklı olarak buna da alınan alınsın onların sorunu bosverın

Çünkü yalan söylüyorsun. Yapmadığım şeyleri yaptığımı söylüyorsun. Alıntıladıgın konuşmaları bana ne söyledikten sonra söylemişim onu da alıntıla. Ayrıca yalancı demedim yalana lüzum yok dedim. O konuşmalarda da bunda da hiçbirşey yok sizin söylediklerinizin yanında :)
cidden çok seviyesizleşebilen bir insansınız alıntılamayın ne haliniz varsa görün

konuyu ıyı okumadan yorum yapıp sonra pısman olacagım yorum yapacagıma 2 kere konuyu okurum anlamadıgım yerde de emın olmak ıcın once sorarım ondan sonra yorum yaparım
gercekten konu sahıbını anlamak ve yorum yapmak ısteyen bunu yapar...

daha 2. sayfada sızı kucumseyen dalga gecen yorumlar gelmeye baslamıs onlara cevap bıle vermemıssınız ...o yorumlar tekrarlanınca derdım prenses gıbı takılmak olsa oyle yapardım yasadıgım seyı ortamımı bılmeden konusmayın demıssınız haklı olarak buna da alınan alınsın onların sorunu bosverın
Kesinlikle boş yere uğraşıyorlar, derdim haksız olmak değil. Aklı selim yorumlara zaten açığım. Derdim övülmek de değil nerden saldıracaklarını şaşırdılar.

cidden çok seviyesizleşebilen bir insansınız alıntılamayın ne haliniz varsa görün
Evet beni halimle başbaşa bırakın, zira kendi sorununuz var belli ki olmayacak şeyler yazıp olmayacak saldırılar yaptınız 3-5 kişi. Seviyesizleşme dediğiniz de attığınız iftraları yalanladığım ve ısrarla kendimi haksız saldırılara karşı savunmam kaynaklı.

konuyuda 2 defa okudum tum yorumlarında hepsını okudum belkıde senın tekrar okuman gerekebılır bellıkı arada yorum kacırmıssın :KK66:
Aa neden okusunlar ki, saldıracak yer bulmuşlar. Olmuyor evirip çevirip yalanladığım halde farklı yerlerden vurmaya çalışıyorlar. Allah Akıl fikir versin temaslı temaslı annesine gitmiş diyor, Temasım yok diyorum Ya kusura bakma öyle zannettim diyeceğine kaç gündür yok diyor, onu da açıklıyorum yine devam ediyor. gerçek hayatta böyle olamazlar, bu kesinlikle klavye kahramanlığı

Aa neden okusunlar ki, saldıracak yer bulmuşlar. Olmuyor evirip çevirip yalanladığım halde farklı yerlerden vurmaya çalışıyorlar. Allah Akıl fikir versin temaslı temaslı annesine gitmiş diyor, Temasım yok diyorum Ya kusura bakma öyle zannettim diyeceğine kaç gündür yok diyor, onu da açıklıyorum yine devam ediyor. gerçek hayatta böyle olamazlar, bu kesinlikle klavye kahramanlığı
temaslıyken ınsan nıye aılesıne gıtsın .... zaten sıze de bulasmasın dıye ayrı durdugunuz konuda bılerek dur aılemede bulastırayım dıye bırsey olabılır mı... temaslı olsam zaten esımle evde otururdum dımı

esınızde annende kal dedı sıze degıl mı bazı yorumlar sankı esınız gıtmenızı ıstememısde sız onu bırakıp kacmıssınız bencıllık edıyormussunuz seklınde yazılmıs... esınız yanımda kal bırlıkte gecırelım bu surecı dedı mı sıze

temaslıyken ınsan nıye aılesıne gıtsın .... zaten sıze de bulasmasın dıye ayrı durdugunuz konuda bılerek dur aılemede bulastırayım dıye bırsey olabılır mı... temaslı olsam zaten esımle evde otururdum dımı

esınızde annende kal dedı sıze degıl mı bazı yorumlar sankı esınız gıtmenızı ıstememısde sız onu bırakıp kacmıssınız bencıllık edıyormussunuz seklınde yazılmıs... esınız yanımda kal bırlıkte gecırelım bu surecı dedı mı sıze
Seninle kalayım mı dedim, saçmalama olur mu öyle şey dedi :KK70:

Benim açımdan şöyle, çalışmak zorunda olmasam kalırdım, ayrı odalarda bir şekilde idare ederdik, dışarıda olmak daha yorucu, en azından aklım kalmazdı :)

Ama şartlarımız böyle, eşim de hasta değil şükür. Yani semptom yok

Benim açımdan şöyle, çalışmak zorunda olmasam kalırdım, ayrı odalarda bir şekilde idare ederdik, dışarıda olmak daha yorucu, en azından aklım kalmazdı :)

Şimdi buna da tabiki yorulacaksın ben mi yapacağım eşinin işlerini yazmasınlar da. Cidden bunu yazdılar ya :)

İnsan bu Ya söylenir de yapar da, yoruldum desem ne olur yine ben yapacağım tabi :KK70:

kendı ısımızı yapıyoruz ofısımız var,
sunu soyleyebılırım kı baskasının yanında calısmak daha kolay bazı konularda,
kendı ısın olunca sorumluluk daha fazla... daha fazla calısıyorum daha cok yogunum...

az maas verıyorlar cok calıstırıyorlar emeklerımı gormuyorlar ıstedıgım gıbı ızın alamıyorum dıye esımle kendı ısımızı kurduk o da aynı konulardan sıkayetcıydı
gecen gun esıme onu dedım valla asıl sımdı cıkamıyoruz kıpırdayamıyoruz bı yere ne anladık dıye ısyan ettım ... doktora gıtmem lazım aylardır fırsat bulamıyorum baskasının yanında calısırken en azından ıslerımı ayarlayabılıyordum sımdı o sansım bıle yok 1 gunluk yoklugumla 3 gunluk ıs bırıkıyor ve ıslerı gununde yetıstırmemız ıcın sozlesme yapıyoruz su gunde ıs tamamlanacak dıye :KK70: tuvalete bıle sayılı gıdıyorum ... esım baskasının yanında calısırken 7 de evdeydı sımdı 9 da evde mesela ...

yanı kendı ısı olan ınsan daha cok yogun oluyor

kendı ısımızı yapıyoruz ofısımız var,
sunu soyleyebılırım kı baskasının yanında calısmak daha kolay bazı konularda,
kendı ısın olunca sorumluluk daha fazla... daha fazla calısıyorum daha cok yogunum...

az maas verıyorlar cok calıstırıyorlar emeklerımı gormuyorlar ıstedıgım gıbı ızın alamıyorum dıye esımle kendı ısımızı kurduk o da aynı konulardan sıkayetcıydı
gecen gun esıme onu dedım valla asıl sımdı cıkamıyoruz kıpırdayamıyoruz bı yere ne anladık dıye ısyan ettım ... doktora gıtmem lazım aylardır fırsat bulamıyorum baskasının yanında calısırken en azından ıslerımı ayarlayabılıyordum sımdı o sansım bıle yok 1 gunluk yoklugumla 3 gunluk ıs bırıkıyor ve ıslerı gununde yetıstırmemız ıcın sozlesme yapıyoruz su gunde ıs tamamlanacak dıye :KK70: tuvalete bıle sayılı gıdıyorum ... esım baskasının yanında calısırken 7 de evdeydı sımdı 9 da evde mesela ...

yanı kendı ısı olan ınsan daha cok yogun oluyor
Evet öyle malesef, izinli mesaili çalışmak bir yerde lüks bizim için

Merhabalar,

Eşim önceki gün covid oldu, görevde olduğu İçin temasımız yoktu. Ben annemlere geçtim, işe gidip geliyorum o evde.

Biraz uzun olacak ama iki gündür yaşadıklarımı yazmak istiyorum. Ben sabah erkenden ona alışveriş yaptım, yemek götürdüm, dışarıdaki işlerini hallettim. Tabiri caizse kendimi parçaladım bir yandan da aşırı yoğun işime gittim.

Her neyse akşam 19.00 da eve gittim annem yemek koydu, yedim. O ara eşim mesaj attı telefon alınacaktı ona telefonu bozuldu yedek kullanıyor. Alır mısın diye. Benim kartımdan alacaktık. Müsait olunca bakayım canım yazdım. Çay içtik vs saat 21.00 de teli almak İçin nete girdim. Hata verip durdu sistem bende kartın görüntüsünü attım hayatım sen alır mısın diye. O da denedi olmadı bir saat sonra deneyelim dedi tamam dedim. Önceki gün 2 saat uyumuştum gözlerim kapanırken onu bekledim. Bir saat sonra denedik yine olmadı. Sabah uyanınca ilk iş alır mısın ddi tamam dedim. Meyse yattım. Sabah 9 gibi mesaj attım nasılsın canım diye iyiyim telefonu aldın mı dedi. Kahvaltı yapıyorum yarım saate alacağım dedim. O anda patladı.

Beni geciktirmenden bıktım, oyalayıp duruyorsun vs vs. Bana 5 dk ayıramayan birine daha da birşey demem falan saydırdı durdu. Hasta diye yükselmeden konuştum ama oturup ağladım. Ciddi manada dün koşturmaktan mahvoldum yaptığını sindiremiyorum.

Az önce de yemek götürdüm, kapıdan konuştuk bana gün içinde ararsan bakamayabilirim haberin olsun diyor. Tamam dedim ayrıldım. Sonra trip mi attın sen bana bağırarak aradı dedim yeter Ya iyice celallendi yok ben anneme fe dedim uyuyorum falan diye. Derdim tele bakamaması değil ki sanki yabancıyla konuşuyor ararsan bakamam falan.

Resmen beni mahvetti 2 günde. Yorum destek vs vs beklerim kızlar. İyi günler
Hasta olduğu için huysuzlasmis olabilir canım.Takilma,boşver,üzme bunun için kendini.

Çok geçmiş olsun.. Moralinizi yüksek tutun. Atlatacaksınız inşallah..

Kaçıncı gününüz?

Bizde ailece 1 ay önce geçirdik gerçekten çok zordu bizim için. Hepimiz 4. günden sonra rahatladık tabi süreci belli olmayan ve ara ara pik yapan bir hastalık olduğu için tedirgindik.. Çok şükür korktuğumuz gibi ilerlemedi.

Tabi kalıcı durumlar yaşıyoruz hala..
Cok tesekkur ederim.
Bugun 8. Günüm ve ben bugun daha iyiyim.
Dün cok kotu oldum 7. Gun beni cok yordu.
Umarim tekrar kotulesmem.
Aslinda ben iyiydim aniden dün sirt agrim beni nefessiz birakti bugunde hatta kaburgalarim acıyor.
Sezeryan yerime saldirdi kimildayamadim.
Ama cok sukur bugun agri kesiciye ihtiyac duymadim.
Size de cok gecmis olsun.
Tat koku kaybiniz mi var?

Allah sifalar versin. Lütfen bu kadar olumsuz düsünmeyin. Bizde gecen sene gecirdik. Bir hafta zordu, ama ayaga kalkabiliyorduk. Insallah sizde cabuk atlatirsiniz
Cok tesekkur ederim.
Aslinda iste benim 7. Gune kadar cok guzel gitti dün nedense kotulestim cok sukur bugun iyiyim insallah bir daha bir sey olmaz.
Cok degisik bir hastalik iyi giderken aniden kotulesebiliyorsun.
Insallah biter bugunler🥰

X