Cuma günü ameliyatım kızlaarrrr bol bol dua lütfen

Selam kızlar,

Hassass 3 güngeçirdim. Bu süreçte yaptıklarım, konuştuklarım tam bir bilinç içinde değildi. Annemin dediğine göre aklım gitmiş. Narkoz sanırım beni fazla etkiledi. Şuanda şişlerim hafiflemeye başladı. Tabiki hala mor, şiş ama ağrım sızım yok. Ayaklandım, Emre Bey'de bu süreçte sağolsun hiç bir telefonumu cevapsız bırakmadı. Ameliyat tarihim ve annesinin vefatı çakıştı , ikimizde hassas bir dönemdeydik. Bu arada yanlış anlaşılmalar oldu tabiki. Şimdi sağlam kafayla bakıyorum olaya. En başından beri büyük anlamlar yüklemedim ameliyata, sadece daha güzel bir burna kavuşmaktı bekletim. Aslında Emre BEy beni Cuma günü ameliyat etmek istememişti, son güne kadar benimle konuşup telkin etti. BEn çok heycanlı ve hala acabalar içindeydim. Gel haftaya yapalım dedi, biraz daha sakinleş dedi ama ben beklemek istemediim. Bekleme süreci beni daha çok strese soktu sanırım. Şimdi iyiyim kızlar ameliyat sonrası fazla hassasiyet göstermişim şimdi okuyunca daha iyi anlıyorum yazdıklarımı. Emre Bey'e de haksızlık etmek istemem hala parasının bir kısmını bile verme fırsatım olmadı hiç sesini çıkarmadı. Şu şartlarda kimse peşin para almadan bu işi yapmaz. Resimlerimi sizlerle paylaşmak isterim ama şuanda suratım gerçekten çok çirkin biraz daha indikten sonra paylaşım yapacağım.

selam freetalking yazilarini okumustum ama sen tekrardan sakinlesene kadar bir yorum yapmak istemedim. Her insanin hassas dönemi vardir tabiki seninde olmustur sonucta zor bir asamadan gectin. Bu sirf ameliyat degil ameliyat öncesi karar , hazirlanmak, cesaret vs.. . bunlar senin bu kadar fevri davranmana sebep olmustur kesin.Doktorla öncesini sonrasini bilmedigimiz icin bu konuya yorum yazip yangina körükle gitmenin dogru olmuyacagini düsündüm hemde. Yani icini esasini bilmedigim konuya fikir beyan etmek dogru degil. Birde bir arkadasin yorumunu okudum ne kadar hassasmis bu doktorda diye yazmis. Gercekten üzüldüm.. Sanirim oda sonradan ögrendi doktorun annesinin vefaat ettigini...Ayrica haksizlik etmek istemeyisin yani tekrardan giripte bizi aydinlatmana cok sevindim. buda cesaret isidir yanlis fevri davrandigini fark etmek.. O yüzden tebrik ederim. Insallah biran önce sislerin iner istedigin gibi buruna kavusursun . Tekrardan büyük gecmis olsun

bu açtığın topiği daha yeni gördüm ne yazıkki emre beyin hastası olduğun halde ben farkedememişim
ilk yazdığın mesaja sonuna kadar katılıyorum aynı şeyleri bende yaşadım hatta burnumum ucu düşmesin diye (ergenlik dönemindeyken) yatarken ucunu havaya kaldırılmış şekilde duvara dayayıp yattığımı bilirim
ama sonra yazdıklarına anlam veremedim sen kötü şeyler paylaşmamışsın ki emre bey sana tepki göstersin hiç anlamadım
acaba yazdıkların çarpıtıldı mı sen kendinden bahsetmişsin (eğer okumayı atlamadığım bi yer olmadıysa) hiç emre beyi ilgilendiren bi süreçten bahsetmemişsin ki
emre beyde hasta psikolojisini çok iyi bilen bi doktor çok saygılı sevgi dolu bir insan
nasıl böyle bişey olur anlamıyorum çok üzüldüm
bu arada çookk geçmiş olsun canım

Son düzenleme:
freetalking çok çok geçmiş olsun canım inşallah istediğin gibi olur herşey. ameliyat stresi,burnum oldumu olmadımı acaba diye düşünmekten insan çıldırır tabii ki bu stres senin elinde olan bişey değil. o mesajını ben umuyorumki içten yazmadın bi anlık sinirle olan şeyler bunlar.yoksa kimse gidip Emre beye bu durumu yetiştirmez (öyle umuyorum) ki herşeyimizi burda birbirimize güvenerek paylaşıyoruz.
en yakın zamanda foto.larını görmek dileğiyle.canını sıkma
bende ameliyat olmak istiyorum sabırsızlıkla herkesin mesajını okuyorum iyi bi doktor araştıryorum aslında Emre beye nasıl ulaşabilirim yardımcı olursanız sevinirim.

Slm kızlar

Bugün tampon ve alçım alındı. Albüme resim koydum, herkese açık yapıyorum ama bir iki güne sileceğim resimleri yada sadece arkadaşlara açık yaparım. Burnumun eski halinin resmi şuanda yok ama kemerli ve eğriydi. Burnum maalesef bana hala eğri geliyor. Doktorum henz çok erken dedi ama önden bugün halam falan sargılı haliyle bile eğri dedi. Tabiki yorum yapmak için çok çok erken ama demoralize oluyorum elimde değil. Yorumlarınızı bekliyorum.

Gecmis olsun freetalking...ilk gün fotograflarinda cok bitkin görünüyorsun ve burnun daha cok sis haliyle...ama 5.gün de belli oluyo hizla iyilesiyorsun....ve burnun seklini belli ediyo yavas yavas...yüzüne yakismis dogal bir burna benziyo....cok güzel olmus...güle güle kullan insallah canim...tekrar gecmis olsun sana...darisi benimde basima...

canım bence çokkkkk güzel oldu.şimdi tam belli değil ama 5.gün fotolarında küçük,kibar bir burnun olacağa benziyor:))o eğriliği de kafana takma,kesin şişliktir o.çünkü benimle ameliyat olan kızlar vardı hastanede,hepimizin bandajı aynı gün çıkmıştı.o kızlardan da sağ ve sol baya eğri duruyordu.doktorum onlara şişlikten dolayı dedi.seninki de öyledir merak etme..

bu topigi okuduktan sonra umarim iyi bir burna kavusur diye icimden gecirmistim sanirim hepimizin dilegi oldu ve burnun simdiden cok guzel gorunuyor!

Selam.... resim paylasmana sevindim canim, sislikler inince kesin güzelligin ortaya cikacaktir simdiden yüzünde o gülümsemeyi mutlulugu görmek güzel. artik darisi basima

yorumlar için teşekkürler kızlar bugun bile buırnum çok farklı hergun değişior bugun aynayana bir kaç saat bakmadım aynaya bakınca burnumun küçüldüğünü fark ettim. Sanırım daha çok küçülecek çok heycanlanıyorum hergün ama genel bir eğrilik sanırım kalacak

X