Kekler - Pastalar Cup Cake (Resimli)

ay ay ayyy aman Allah'ım bunlar bir harika ellerinize sağlık ya bayılıyorum böyle minik keklere pastalara hele birde güzel güzel kabarıp taşıyor süslü oluyorlar iştahım yoksada deli gibi saldırmak istiyorum çok güzel görünüyorlar ellerinize sağlık hemen denemem lazımm oooo laaal llllaaaaaaa opuyorumnanaktan

ay ay ayyy aman Allah'ım bunlar bir harika ellerinize sağlık ya bayılıyorum böyle minik keklere pastalara hele birde güzel güzel kabarıp taşıyor süslü oluyorlar iştahım yoksada deli gibi saldırmak istiyorum çok güzel görünüyorlar ellerinize sağlık hemen denemem lazımm oooo laaal llllaaaaaaa opuyorumnanaktan

yerimseniben
Ne güzel anlatmışsınız TepkiSeLmi kaydirigubbakcemile3
Çok teşekkür ederim eksik olmayın..
Umarım birgün dener ve beğenirsiniz siz de canım bizi de anarsınız:kedi:
sevgiler..

yerimseniben
Ne güzel anlatmışsınız TepkiSeLmi kaydirigubbakcemile3
Çok teşekkür ederim eksik olmayın..
Umarım birgün dener ve beğenirsiniz siz de canım bizi de anarsınız:kedi:
sevgiler..

çok teşekkür ederim valla ilham kaynağım bu güzel kekler :kedi:zemuszemus umarım birgün deneyeceğim harika olacağından da hiç şüphem yok opuyorumnanaktan sevgilerr.. kaydirigubbakcemile5

Afiyet olsun teşekkür ederim.
Kremasını özellikle tavsiye ediyorum

amamamamamamama libyanaaaaaaaaaaaaa yapmıcaktın bunu bana bu nu yaaaaaaa
aşırı canım çekti yaaa
ellerin dert görmesin

Mutfakta harikalar yaratmışsın canım ellerine sağlık, nefis görünüyor...

amamamamamamama libyanaaaaaaaaaaaaa yapmıcaktın bunu bana bu nu yaaaaaaa
aşırı canım çekti yaaa
ellerin dert görmesin

nefis bir görüntü daha kahvaltıda yapmadım canım çekti eline sağlık

Mutfakta harikalar yaratmışsın canım ellerine sağlık, nefis görünüyor...

a.s.
Teşekkür ettim,gönlünüze sağlık arkadaşlar.
Kek çok lezzetli oluyor,sosu ile de bütünleşince,karşıkonulmuyor.
Sevgi ile..

libyanın bu tarifini denedim =) üstüne konulan sosu yapamadım, çok kötü birşey oldu. kıvamı ve tadı tutmadı. ben de evde olan vanilyalı creme oi yi yapıp sos olarak keklerin üzerine döktüm. creme oi biraz daha koyu kıvamda ama güzel oldu yine de. üstüne haşhaş serptim tarifte olduğu gibi. çok güzel oldu. 18 tane çıktı, kardeşlerim kavga ettiler mini kekler için :KK70: sos olarak creme oi nin çikolatalısını kullanmayı düşünüyorum bir dahaki sefere. ve tabi iki kat hamurla =)

tarif için teşekkürler libyana... diğer verdiğin tarifleri de yavaş yavaş yapmayı düşünüyorum inşallah =)

X