D&P açık parfüm kullananlar

kızlar calvin klein obbession femme nasıl bi koku ve dolumu güzelmi kullananlar paylaşabilirlermi?? sipariş verdim ve çook meraktayım? ayrıca bide obbession un obbession secret olanı var onun dolumu varmı biliomusunu onun içeriği daha hoşuma gitti..

kızlar herkese merhaba ben yeniyim buralarda bende orjinal kullanıyordum ama şu aralar mali kriz benide vurdu malum :))))) bu açık parfümler kaç cc ne kadar ve hangi kokuları önerirsiniz banaa :) yardımmmmm acillllllll parfümüm bugün bitti (

jadore,very irresistıble,amor amor,miracle,dune,gucci envy me kullandım çok güzel hepsi.Ama şimdi armani she almak istiyorum nasıl bir koku bilen varmı. birde calvin kleain euphoria almak istiyorum.acaba euphoriamı armani she mi alayım hangisi daha güzel?

Küçük boyları 13 YTL, büyük müydü ortanca mıydı işte bi başka boyu da 25 YTL.Ama şu an fiyat değişti mi bilmiyorum. En son şubatta aldım D&P'den parfüm, hediye parfümlerim gelince işin içine bir de doğum günüm eklenince gerek kalmadı parfüm almaya :)
Cc hakkında fikrim yok. Parfüm şişesine de baktım şu an göremedim bir şey :sm_confused:
Kokular konusunda geçmiş mesajları okuyup fikir sahibi olabilirsin :) Ben Candy kullanmıştım ama şimdiki aklım olsa almam. Kokusu çok şeker gibi kokuyor. Adı üstünde zaten "Candy". Kuzenim de Ralph ve Jadore kullanıyordu. O kokular da hoştu :)

bugün kardeşime touch of pink aldım . çok güzel bi koku bayada kalıcı.davidoff echoyu denedim başta kokusu daha güzeldi sonra farklılaştı gibi geldi bana .sizde de öle oldu mu?

Son düzenleme:
dp deki elamanlardan nefret ediyorum.doğru dürüst gidip parfüm bakmaya bile korkuyo insan.ben çok kolay parfüm seçebilen birisi değilim kokladığım zaman içime sinmeli aldığım parfüm.buyüzden bikaç kere denemek için gidiyorum dpye.suratları bi karış oluyo tekrar tekrar görünce insanı sinir oluyorum bende gitmek istemiyorum.öyle pat diyede denediğin parfüm alınmazki enaz 1 saat geziyorum dışarda öyle karar veriyorum beğenirsem gidip alıyorum beğenmezsem almıyorum.ama insana almak zorundaymışız gibi muamele yapmalarına uyuz oluyorum.

izmir karşıyaka çarşıda var..alsancaktada vardı bi tane ama kapandımı bilmem..kıbrıs şehitlerinde..

kıslar ben armani code denedim D&P de eve geldim koluma yapıtı burnum resmen süper kokuodu ..sonra gittim ertesi gün aldım ama kesinlikle aynı kokmuyodu..limonlu iğrenç bişeydi şişedeki..:1shok:
bence testerlarla sattıkları şişeler kesinlikle birbirini tutmuyor..bilmiyorum bana katılır mısınız?:sm_confused:

ben sürekli d&p den alıyorum hoşuma giden parfümleri orjinalde alıp kullanıyorum ama d&p iyi kalitesi falan kalıcı yani ben uzun senelerdir kullanıyorum hiçbir şekilde alerji falan yapmadı ki tenim çok hassastır...

arkadaşlar armani mania var mı d&p de varsa kodu kaçtır ve hani bazı parfümler tutmuyoda armani mania orjinali gibi mi bide kokusu şeker mi yoksa çiçek kokusu mu bi arkadaşım bana tavsiye etti git al dedi bende size soruyum dedim

ezgii..daha bugün armani mania denedim..şu an kolumu kokluyorum..code da sorun yaşamıştım..testerla şişe birbirini tutmuyordu..mania tutarmı bilmem ama testerı nefis kokuyor..şekerli değil kesinlikle..ama buram buram çiçekte değil..hafif pudralı uçuk bi çiçek kokusu..hafif bir koku...geçen hafta boynerde orijinalini denemiştim..d&pdeki birebir aynısı..şaşırdım vallahi..ben gözümü karartıp alacağım bunu çok sevdim çünkü..kodunu bilmiyorum ama gidip mania istiyorum diyince veriyorlar zaten..bilmene gerek yok..

KIZLAR ben bu sitedeki öneriler doğrultusunda bargello parfüme gittim....müthişşşş güzel kokuları..çeşit çok daha fazla...çok güzel bi güler yüz...aldım hemen 2 şişe denemek için, bugünde sıktım sabahtan beri mis mis kokusu gelio artık, kalıcılığınıda gün içinde göreceğim artık.. bargello ve kendi parfümcüm smells good dan şaşmam

Arkadaslar bana trk yeden arkadasim gelirken iki adet acik parfüm getirmis Athena yaziyor üzerinde 212seksi ve seksi grafiti ama ben bu acik parfüm olayini begenmedim yogun olarak alkol vede isporta kokusu geliyor parfüm kokusuda var ama orginali gibi degil tabi sizin sözünü ettiginiz diger acik parfüm satan yerleride denemek lazim ama bilemiyorum birisi 200 milyon birisi 20 lira hic orginalinin yerini tutarmi tabii digerlerini de deneyip öyle konusmak lazim ama ben kokulari tutmadim arkadaslar.

Türkiyede izinde acik parfüm olarak armani she denedim gercekten berbat bir kokusu vardi, orjinal kokusuyla alakasi yoktu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…