D&P açık parfüm kullananlar

Aksine eskisinden daha kaliteli artik.. eskiden edt olarak uretiliyordu parfumleri simdi edp olarak uretiliyor ve eskisinden daha kalici olmus parfumleri ben severek kullaniyorum tek eksisi fiyati pahali sadece..

Ben de yeni aldım meraktan lolita lift, daha ilk günden uçtu sanki kokusu.sürekli sıkıyorum bir süre sonra
kokuyu alamıyorum nedense.Koku da bir tuhaftı, böyle rutubetli gibi.

Bugün de burda yazan yorumlardan derlediğim birkaç parfümü denemeye gittim
Lolita lift e bayıldım kokusu cok güzel onu satın aldım
Escada magnetism cok merak ediyordum pek beğenemedim
Naomi Campbell denedim ağır bi koku esmerlere daha cok yakışır benim tenime uymadı
Givenchy Hot Couture denedim güzeldi aldım
lacoste femme zaten bilip sevdiğim bir kokuydu onu da aldım
Bir de c12 calvin clein contradiction aldım ama kokusu değişmiş gibi geldi ama gene de güzeldi

Lolita Lift böyle tuhaf anason yanık çikolata gibi mi kokuyor? Yoksa vanilya portakal kurabiye kokusu gibi mi?

C34 harika 100 ML şişeyi yarıladım bile :) c33 yerine emotion love deodarantini alın daha harika kokuyor.

Lolita Lift kokusunu beğenmiyorum ben. Herkesin zevki ve tercihleri farklıdır tabi saygı duyuyorum. Ama bu koku bana çok itici geliyor nedense. Uzun bir süre sonra ilk defa geçen gün birinde duydum bu kokuyu. Yok yine sevemedim, yine sevemedim . Ya da yaşla alakalı da olabilir bilmiyorum, çünkü bu kokuyu genelde 25 yaş altı genç kızlarda duyuyorum hep, ben ise 34 yaşındayım .

Hanımlar son zamanlarda Dp den parfüm alan kullanan var mı aramızda. Ben açık parfüm almak istiyorum malum orijinaller artık ulaşılamaz duruma geldi, ama çok kararsızım, uzun zamandır da Dp kullanmamıştım o yüzden bir sorayım dedim.

Arkadaşlar yıllar önce Dp den K14 kodlu parfümü kullanıyordum, bayılıyordum kokusuna. Ama artık üretimi durmuş, acaba hangi parfümün muadiliydi bilen varmıdır acaba :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…