D&P açık parfüm kullananlar

kızlaar d&p den calvin klaın european denyen varmı kalıcı mı?

Erkek arkadaşım Euphoria yı çok beğenio. Üzerine parfüm tanımam dio.
bende dp den aldım kullandım ama beğenmedi euphoria ile hiç alakası yok bu kokunun dedi. ve de pek kalıcı diildi açıkçası..
Orjinalini koklamadım, en yakın zamanda orjinalini koklicam.

Dün DP den hypnotic Poison aldım. Akşam yatarken tenime sıktım. Sabah kalktım hala buram buram kokuyorum. Ten kokumla karışınca daha faklı ve güsel bi koku oldu. Forumlarda ağır bi koku olduğunu okudum ama hiçde ağır kokmuyor. mis mis

Ya kızlar bide Cacharel'in Noa adlı parfümünü denedim. İlk sıktığımda kolonya gibi bu ne dedim. Ama eve geldiğimde çok güzel kokuyodu. Hafif pudralı ve çiçeksi bi koku.. Bebek gibide kokuyo ve kalıcı çıktı.
Kullanan var mı bu kokuyu??

noa dpde gerçekten basarılı çok temiz ve hoş bi kokusu var.kullanmıştm bende canm.yaz için ideal bi koku bence...

Hypnotic poisonı cemden alıp denemiştim berbattı. ığrenç kokuyordu yaa.. Öğğğkk yaniii..:umursamaz: Sonra da attım. Bi de 100ml almıştım. Yazık oldu.
D&pdeki hypnotic güzel mi diyorsunuz?

ilk basta alkol kokuor ama etsikisi fazla sürmüo öyle alkol kokuor diyenler bence çok abartıolar yani tamam alkol kokuor ama o kadar da degil yani abartıolar gerçekten...

kızlar EUROPIAN için yorumlarınıza çok teşekkür edrim ESTATICA ve BKT55 :) az kalsın alıcaktım.bende orjinali wardı orjinali harika yaz kış kullanılıcak bi parfüm ama şuan orjinal alamıcam.D&P de bu kokuya benzer kalıcı bi yaz kokusu varmı.

Dün DP den hypnotic Poison aldım. Akşam yatarken tenime sıktım. Sabah kalktım hala buram buram kokuyorum. Ten kokumla karışınca daha faklı ve güsel bi koku oldu. Forumlarda ağır bi koku olduğunu okudum ama hiçde ağır kokmuyor. mis mis

:sm_cool: bende bayılırım poıson a inan vazgeçemiceksin ağır falan diyorlar okuduğumda gerçekten çok şaşırdım tenle bütünleşince çok güzel bir hal alıyor.ben senelerdir kışları hep bu kokuyu kullanırım herkesde sorar.ayrıca D&P ninki de son derece kalıcı. ben kışlık bir kazağımı yıkamadan kaldırdım inan tekrar çıkardığımda hala koku yeni sıkmışım gibiydialkisalkisalkis

d&p nin orjinal kokularla alakası yok... bir kaç kez aldım fakat kullanamadım bile ..yoğun esans kokuyor ...almak istediğiniz konun orjinalini bir deneyin bakalım benzerlik bulabilecekmisiniz....

yeni çıkan çoğu parfümü bulamıyorum d&p de..alıpta kullandığım tek parfüm Giorgina Armani - Mania
orjinaline en yakın parfüm bence.hafif bir koku.

Orjinal alıpta kullanmaya kıyamadığım The One ne yazıkki tutturamıyorlar..

dün erkek arkadaşimla gittik baktık amor amor u beğendi en cok
ama ben pek hoşlanmadım sizce nasıl

light blue yu denedin mi? dp den yaz için kullandığın parfümler varsa isimleri ni yazarmısın

light blue yu demedim cnm..bi gittiğimde onuda denerim bi parfüm daha almak istiyorum çünki ..be delicious aldım bende ilk başta pişman oldum salatalık gibi geldi ..ama durdukça tende güzelleşti ferah ferah..önceden yaz kış ben armani code kullanıyodum tavsiye ederim..orjinaliyle aynı

slm kızlar...dp den parfüm alıcam ama önce size danışmak istedim... hypnose ve ck europhia dp de orjinallerine benziyor mu? bide bahar yaz ayları için ağır mı sizce bu parfümler?

canlarımmm ben geldimmmm yeni parfüm deneyemedgm için hiç gelemdim forumaa cok ozledim siziii:):) likarbam filixim cok opuyorumm sizleriiopuyorumnanaktan hypnotic sevenler cemden alsın derim ben d&p nin belkide en alkol kokan parfümü cem parfümeri daha gercege yakın yapıyo..miss dior cherrie de guzel dp de bebişler çilek kokusu arayanlaraa..
canım bende özledim zemuszemus
evdeki parfümleri bitirmeye karar verdim ama dayanamadım bakayım dedim tavsiye neler var diye yaz parfümü arayışına girdim armani she noa ya arkadaş arıyorum sıkıldım artık bu kokulardan :emir_bebek:
diloşum vizelerin nasıldı bu arada

X