D&P açık parfüm kullananlar

kızlar yaz için şu aşağıdaki kokulardan deneyip birini alıcam hangilerini denemeliyim sizce? listeyi azaltmama yardımcı olabilir misiniz , arada yaz için uygun olmayanları var mı?

miss dior cherry
be delicious dkny
ralph lauren ralph
dalissima
armani she
hugo boss
jadore
estee lauder
bulgari omnia

ben jadore aldım daha yeni çok kalıcı geldi bana buram buram çiçek kokusu.be deliciousda güzel hugo boss deepred kullanmıştım hoştu oda

CHOPART CASMIR kullananlar ltfn yazsın. p.tesi D&P ye gidip koluma sıkıcm bakalım kalıcıysa alıcam ama kullanan warsa yazabilirmi gitmişken alırım :)

Şimdi başka bir forumda okudum da Chopard hiç benzemiyor orijinaline diye yazmış biri.fisfisfis Bir de senin yorumunu alırız bakalım nasıl. Gerçi ben de denerim bir kaç güne kadar.
129fs370785.gif

cnm bugün gittim d&p ye bi koluma casmir diğerine ck europian sürdüm bence ikiside kalıcı ama casmir ağır bi koku olmasına ragmen burnumu koluma götürmeden kokmuyor.europian buram buram kokuyor kararsız kaldım açıkcası.napıcamm??

ben ikisinden de wazgeçtim galiba :sinifsinif: d&p den herzamanki gibi sadece hiypnotic poison alırım. yaz için gidicem bugün carmina nın sensation parfümünü alıcam en azından marknın kendi parfümü daha öndende kulanmıştım çokta kalıcı sositososito sositososito

haftasonu dp ye uğradım
hypnotic poisonu denedım ama çok kötüydüüüü
yanı herkes çok begenıyor ve bende büyük bi umutla denemek istedim ama
yanı bukadar mı kötü dedim kendı kendıme
hatta acaba dp mı bozmuş hypnotici bile dedim ,bukadar kötü olamazdııı
ve lancome hypnose bi harikaydı a.s
elimi kaçkere suya soktum ve bileğimde hala o enfes kokuyu hissettim

ben ikisinden de wazgeçtim galiba :sinifsinif: d&p den herzamanki gibi sadece hiypnotic poison alırım. yaz için gidicem bugün carmina nın sensation parfümünü alıcam en azından marknın kendi parfümü daha öndende kulanmıştım çokta kalıcı sositososito sositososito

yok cnm yaz için doldurma almıcam.dediğim gibi carmina sentation alıcam

Pardon canım yeni gördüm yukarıda yazdığını. Sen bilirsin tabi ama sanki bu carmina, she vs. bunlar da açık parfümler gibi. Bana pek de farklı gelmiyorlar.fisfisfis

haftasonu dp ye uğradım
hypnotic poisonu denedım ama çok kötüydüüüü
yanı herkes çok begenıyor ve bende büyük bi umutla denemek istedim ama
yanı bukadar mı kötü dedim kendı kendıme
hatta acaba dp mı bozmuş hypnotici bile dedim ,bukadar kötü olamazdııı
ve lancome hypnose bi harikaydı a.s
elimi kaçkere suya soktum ve bileğimde hala o enfes kokuyu hissettim

cnm lancome hypnose nasıl bi koku poıson a benziyormu kokusu.yazlık bir kokumu ve kalıcımı

hypnose yazlık diil canımm ya cok hostur kalıcıdır ama yazlık dııl asla bence..alırsan hypnose drekt tenıne skma bulut yapıp altndan gec o zmn tam orjınal gbı oluooo:)

ikinize de çok teşekkür ederim cnm hypnose a bakıcam mutlaka zevklerimiz aynı olumunekankayizsmile bayanssulusmile

kızlar yaz için şu aşağıdaki kokulardan deneyip birini alıcam hangilerini denemeliyim sizce? listeyi azaltmama yardımcı olabilir misiniz , arada yaz için uygun olmayanları var mı?

miss dior cherry cok şekerlı cok bayık
be delicious dkny ıyı bır secım olurralph lauren ralph hndıstan cevızı gunes yagı gıbı
dalissima
armani she oturunca pudralı cok klasık ve popler bır koku ben tercıh etmem
hugo boss mıs gıbı cok hoş yaza uyar
jadore çiçek kokusu
estee lauder
bulgari omnia
omnıa kıslıktır

X