Dansöz

Gecen yaz bi dugunde dansoz cikmisti masalarin arasinda oynuyordu tabi masalara at gozlugu koymamislardi herkes pür dikkatti 😅 bende dedim ay bu dansozlerin hepsi niye tombik gobekli oluyor bi tek gobeksiz olarak asena ve didemi gordum geri kalan hepsinde gobek var saclari da kisa dansozlerde uzun sac daha favori falan 🥴 esim dansoze bakma dicem falan sanmisti ama ben kendi capimda dansozu gommustum ikimizde hafif sok icerisinde dansozu izlemeye devam etmistik hdhksdndjd 🤣

Dansözlü eğlenceye gitmeden önce(kız kıza kına da gelmişti) dansöz olayına çok karşıydım ama baya eğlenceli bir şeymiş. Tabii dansöz peşime takılıp zorla kucağıma oturmaya çalışıp bir de çıkışta numarasını vermese tam olurdu ama yine de eğlenceliydi 😄
Bu kadar rahatsız oluyorsanız dansöz çıkmadan ya da çıkar çıkmaz kalkarsınız kimseye de ayıp olmaz.
Kız kıza tabiki dansöz aşırı eğlencelidir orası kesin daha eglencelisi kız kıza olup zenne cagirmaktir heralde 😂

hayata bakış açınızda oryantal sorun değilse ki meyhane ortamına giden birini rahatsız etmeyeceğini düşündüm.
oryantal sizi neden rahatsız etti.
eşiniz hiç oralı olmazsa sorun olmaz
tutup göğsüne para yapıştıracak diye korkuyorsanız orasını bilemem:)
tamamen hayat tarzınızla alakalı bir durum bu ve biz bunu bilmiyoruz

Ne alakası var anlamadım, yemeyi içmeyi çakırkeyif olmayı seven insanlar yvşaklıktan hoşlanacak diye bir durum mu var ... ben de gezmeyi severim, rakı balığa da giderim ama ortada kadın bedeni teşhirlenen bir eğlence varsa tabi ki istemem. Eğlenmek başka, yvşamak başka.

Ne alakası var anlamadım, yemeyi içmeyi çakırkeyif olmayı seven insanlar yvşaklıktan hoşlanacak diye bir durum mu var ... ben de gezmeyi severim, rakı balığa da giderim ama ortada kadın bedeni teşhirlenen bir eğlence varsa tabi ki istemem. Eğlenmek başka, yvşamak başka.
Ay ne alakası var ya. Dansöz izlenir, izleyen yavşak olmaz. Yavşamak dediğiniz şey kadına gidip yanaşması ellemes fln olur. Bunu da herhalde yanında sevgilisi eşi olan adam yapmaz. Yok artık.

Ay ne alakası var ya. Dansöz izlenir, izleyen yavşak olmaz. Yavşamak dediğiniz şey kadına gidip yanaşması ellemes fln olur. Bunu da herhalde yanında sevgilisi eşi olan adam yapmaz. Yok artık.

benim pek hoşuma giden bir eğlence türü değil açıkçası, yarı çıplak bir kadın ortada dans ediyor. Ortada basbayağı kadın bedeninin sergilenmesine dayalı bir eğlence türü var, hiç hoş değil, hiç bana göre değil.

yavşamk ne anlamadım
dansözün ortamda bulunup bulunmamasından rahatsızlık duyulmasından bahsettim
kastettiğim yavşamak filan hiç değildi
çoğu insan zaten sadece izliyor
yavşayan tek tük çıkar

benim pek hoşuma giden bir eğlence türü değil açıkçası, yarı çıplak bir kadın ortada dans ediyor. Ortada basbayağı kadın bedeninin sergilenmesine dayalı bir eğlence türü var, hiç hoş değil, hiç bana göre değil.
Valla ben bundan rahatsızlık duymuyorum. Vücudumuz güzel yani, erkeklerden güzeliz. Kendim de hatta kalkar oynarım yani. Gayet eğlenirim.

bu şekilde düşünüyorsanız tvyi kapatın
sosyal medyadan çıkın
heryer kadın bedeni üzerinden malesef.

Sana göre olmayabilir. Buna saygı duyuyorum ama bından rahatsız olmayan insanlara da yavşak demek hoş değil. Dansözlü ortama girip normal izleyen, eğlencesine bakan erkeğe de yavşak demeyelim artık. Yavşak demeniz için kadına asılması lazım. Bu bambaşka bir şey

bu şekilde düşünüyorsanız tvyi kapatın
sosyal medyadan çıkın
heryer kadın bedeni üzerinden malesef.
Ya böyle kadın bedeni diye hassas yorumlar yapılıyor da bacağımız güzelse mini giyiyoruz şort giyiyoruz. Memelerimiz güzelse dekolte seviyoruz. Düğüne gidiyoruz gayet dansöz gibi döktürüyoruz yani. Ben bu dansöz duyarını asla anlamıyorum. Valla dansözsüz eğlence mekanına git fıstık gibi gençkızlar croplar süper miniler döktürüyor yani. E o zaman da kocalarınızın gözünü mğ bağlıyorsunuz yani? Gayet normal. Kadının bedenini ilk kez görmüş gibi bakacağını da sanmam ben zaten normal bir erkeğin de

Ya böyle kadın bedeni diye hassas yorumlar yapılıyor da bacağımız güzelse mini giyiyoruz şort giyiyoruz. Memelerimiz güzelse dekolte seviyoruz. Düğüne gidiyoruz gayet dansöz gibi döktürüyoruz yani. Ben bu dansöz duyarını asla anlamıyorum. Valla dansözsüz eğlence mekanına git fıstık gibi gençkızlar croplar süper miniler döktürüyor yani. E o zaman da kocalarınızın gözünü mğ bağlıyorsunuz yani? Gayet normal. Kadının bedenini ilk kez görmüş gibi bakacağını da sanmam ben zaten normal bir erkeğin de
evet bence de öyle.
heryerde kadın bedeni var
nasıl baktığınla alakalı
sen eğer kadına bedeni üzerinden bakıyorsan tvdekine de öyle bakarsın,caddedekine de ,sosyal medyada da sabahtan akşama çıplak kadın var bakar durursun.
ben inancım gereği alkol alınan yere gitmeyen biriyim eşim dansöz filan da göremez bu yüzden ,kendi de gitmez zaten .
ama engel olamam ki,kocam sapıksa o kadın bedenini heryerden bulup görebilir engel olamam buna.
kaldıki meyhane ortamına giden,alkol alan birinin bu konuda daha rahat düşündüğünü düşünmüştüm,ama onoktada da farklı düşünen var demekki.

Katılıyorum. Striptizci kons dansöz kadının meta olarak kullanılmasına sinir oluyorum.

dur hele bacım ortalığı karıştırma:)
anacım bence iyi fikir değil neden dersen gelin olarak kimse sana bakmaz,dansözde olur herkesin gözü
bi açıdan dedikodunu edemezler dansöze bakmaktan:)
bi açıdan ise rahat edersin:)
Ben de dansöze bakarım ki ondan çağırmak istiyorum 😂

Sorun edilecek bir sey degil bence. Yeni nesil meyhanelerin cogunda var. Bazi mekanlarda zenne de cikiyor. Kadin erkek fark etmiyor. Bu bir dans performansi. Rahatsiz oldugunuz sey esinizin dansozu izleyecek olmasiysa bunu tvlerde de izler, sosyal medyada da. Buna engel olmak cok zor. Illa ki bu rahatsizliginizi dizginleyemiyorsaniz o saate kalmaz, erken kalkarsiniz. Gerci ben birkac mekanda sahneye 2 kez ciktigini (biri daha erken saatte biri daha geç) gordum. Kalkmaniza firsat bulamadan da dansoz cikabilir.

aklıma ne geldi
bir ay önce otele gittik
alkollü bir otel.
oğlumun doğumgününe denk geldi.
odaya şampanya yollamışlar :)
iki kadeh yanında pasta filan baya odayı süslemişler,odaya bi girdik ki eşimle gülmeye başladık:)
sonra eşim tatil boyunca bana takıldı,gel kız bi yudum tadına bakalım diye:)
dedimki saçmalama, git birine hediye et.
düşündük düşündük kime hediye edelim diye:)
alkol alan arkadaşımız da yok, kaldı bir şişe şarap otelde:)
bilsem burdan birine hediye ederdim,alkol deyince aklıma geldi:)
ama orda da hata var işte, müşterilerin tüm bilgileri var,alkol kullanmayan müşteriye şarap yollanır mı, alkol alan için güzel bir jest ama bir o taraftan da düşüncesizlik

X