Dansöz

aklıma ne geldi
bir ay önce otele gittik
alkollü bir otel.
oğlumun doğumgününe denk geldi.
odaya şampanya yollamışlar :)
iki kadeh yanında pasta filan baya odayı süslemişler,odaya bi girdik ki eşimle gülmeye başladık:)
sonra eşim tatil boyunca bana takıldı,gel kız bi yudum tadına bakalım diye:)
dedimki saçmalama, git birine hediye et.
düşündük düşündük kime hediye edelim diye:)
alkol alan arkadaşımız da yok, kaldı bir şişe şarap otelde:)
bilsem burdan birine hediye ederdim,alkol deyince aklıma geldi:)
ama orda da hata var işte, müşterilerin tüm bilgileri var,alkol kullanmayan müşteriye şarap yollanır mı, alkol alan için güzel bir jest ama bir o taraftan da düşüncesizlik
Ayy bana gönderseniz ne makbule geçerdiiii😂😂

aklıma ne geldi
bir ay önce otele gittik
alkollü bir otel.
oğlumun doğumgününe denk geldi.
odaya şampanya yollamışlar :)
iki kadeh yanında pasta filan baya odayı süslemişler,odaya bi girdik ki eşimle gülmeye başladık:)
sonra eşim tatil boyunca bana takıldı,gel kız bi yudum tadına bakalım diye:)
dedimki saçmalama, git birine hediye et.
düşündük düşündük kime hediye edelim diye:)
alkol alan arkadaşımız da yok, kaldı bir şişe şarap otelde:)
bilsem burdan birine hediye ederdim,alkol deyince aklıma geldi:)
ama orda da hata var işte, müşterilerin tüm bilgileri var,alkol kullanmayan müşteriye şarap yollanır mı, alkol alan için güzel bir jest ama bir o taraftan da düşüncesizlik
Hmm hâlâ duruyor mu şişe ? :ıslık::süslü:

Yaa aslında gerçekten hiç kıskanç değilim eşim de öyle ama nedense bi huzursuz oldum ama sonra dedim ne alaka saçmalama git eğlen evine dön bi daha taaa ne zaman eğlenebilirsin. Eşim de aç köpek gibi kadına bakıcak bi adam değil o yüzden boşuna rahatsız olduğumu farkettim şu an😂😂 Ayyy alemsiniz gerçekten kızlar bazı yorumları okurken gülmekten sandalyeden düşücektim😂😂😂

Bi de bugün gördünüz mü bilmiyorum bi damat düğünde dansöze kucağıma gel diyo gelin hemen koşa koşa gidip oturuyor üstüne bu muhabbet olunca bilinçaltım error verdi galiba😂😂😂

Ya ben hiç sevmiyorum oryantal muhabbeti. Hem estetik gelmiyor hem de kadın bedeninin bu şekilde sergilenmesinden rahatsız oluyorum. Biz olsak gitmezdik ama kıskançlıkla ilgisiz bir bakış açısından bakıyorum. Zira öncesinde çıplaklar kampına gitmisligimiz var 😆
Tamamen ciplak mi genelde öyle oluyor çünkü sizde mi çıplak gezdiniz

Ya ben hiç sevmiyorum oryantal muhabbeti. Hem estetik gelmiyor hem de kadın bedeninin bu şekilde sergilenmesinden rahatsız oluyorum. Biz olsak gitmezdik ama kıskançlıkla ilgisiz bir bakış açısından bakıyorum. Zira öncesinde çıplaklar kampına gitmisligimiz var 😆
Ohenzi😁😁🧿

IMG_4125.jpeg
Biri dansöze bakmam deyince aklıma Bülent Serttaş geliyor 😂😂

Merhaba arkadaşlar,
Haftasonu arkadaş grubumuzdan bir kız eşi için doğum günü eğlencesi planladı. Mekanı da kendisi buldu. Yeni nesil meyhane tarzı yerlerden biri modern bir yer. Onlar daha önce benim doğum günüme gelmiştiler hem de işten çıkıp geç saatte de olsa o yüzden iade-i ziyaret olarak gitmemiz gerekiyor samimi olduğumuz insanlar. Gidecek olan herkes evli ortalama 4-5 çiftiz. Her neyse mekanı incelediğimde gece sonuna doğru oryantal de olacağını gördüm ve nedense rahatsız oldum. Sizce abartıyor muyum ne yapmalıyım aslında kıskanç biri de değilim o kadar ama bilemedim. Siz olsanız napardınız?

Bence abartıyosun.
Eşin zaten nerde nasıl davranacağını bilen biriyse birşey olmaz. Oryantalde sürekli sizin masada olacak değil.
Tadını çıkarmaya bak gecenin.

Rahatsız olduysanız gitmeyin tabi. Kişiye bağlı değişen bir eğlence anlayışı. Biz neredeyse her cumartesi gidiyoruz,herkes de kalkıp dansözle beraber oynuyor kadın-erkek. Bana komik geliyor ya izleyip eğleniyorum şahsen :)

Rahatsız olduysanız gitmeyin tabi. Kişiye bağlı değişen bir eğlence anlayışı. Biz neredeyse her cumartesi gidiyoruz,herkes de kalkıp dansözle beraber oynuyor kadın-erkek. Bana komik geliyor ya izleyip eğleniyorum şahsen :)
Ya aslında mantıken bakınca gerçekten dansöze gelene kadar neler neler var çevremizde o yüzden başta bi huzursuz hissettim bi de bugün bi video yayıldı gelin damat düğünde dansöz getirtmiş damat dansöze kucağıma gel falan yapıyo ona sinir olmuştum herhalde o yüzden dansözü duyunca modum düştü :rolleyes:

X