Dar paça likralı kot pantolon

rocco_x

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
87
0
Merhabalar... kaydirigubbakcemile3
Bugünlerde dar paça likralı kot pantolon almak istiyorum acaba hangi mağazalarda bulabilirim bayanlar yardımcı olabilir misiniz?
Normal kot çok sert geliyor rahat edemiyorum o yüzden yumuşacık olsun likralı olsun istiyorum açık renk de pek istemiyorum siyah değil de biraz daha açığı siyahın bı renk istiyorum. hihoyyyt
Yardımcı olursanız çok mutlu olurum.Teşekkürler opuyorumnanaktan

lc waikiki'nin tarzını beğenmem ama dar paçalı streç pantolonları çok esnek ve rahat gelir hep bana. sanada tavsiye ederim tatlım. collezion'da da beli lastikli dar paçalı pantolon görmüştüm hemde 26 milyon falandı. orayada bi uğra derim ben :)

ben 1.5 sene önce tam da bahsettiğin gibi bir pantolon aldım. dar paçalı ve çok rahat. mavi jeans'ten aldım. tabii şimdiki kolleksiyonunda var mı bilmiyorum ama ben hala severek ve çok da rahat ederek giyiyorum. tam hatırlamasam da fiyatı 90 tl gibi bir şeydi sanırım. yalnız mavi bir sezon sonra bir hayli indirim yapmış oluyor. yani aynı pantolon hala satıştaysa fiyatı bir hayli düşmüştür. bu arada benimki gri, siyah değil.
umarım yardımcı olabilmişimdir.

gecen hafta LTB de denedim bahsettiğin gibi bir jeen'i... giyerken farkettim likralı olduğunu bacaklarım ince olduğu için bende pek hos durmuyor, bende likrasız olanını aldım.. cok rahat. birde oraya bak istersen hos modeller var.. fiyatlarıda uygun hatta suan indirimde olan modeller var..

Mangonun geçen sezonunda da vardı bu modeller yeni sezonda da var bi bak derim
Fiyatlarda çok yüksek değil

canım ben buna çok benzeyen bi modeli maviden aldım benim artık tüm kotlarım bu model sadece renkleri farklı hepsini de mavidn aldım

Lcw'den aldım bugun ben,düşük bel,dar paça,likralı kot pantolon,indirimdeydi de. 24.90 a geldi kaydirigubbakcemile2 rahat baya kesimi falan,hoşuma gitti zemuszemus

X