Davetiye gelmeyen düğüne gidilir mi?

Hayır ne alaka? Bu da saçma çünkü en az nişanlanmadan önce anneyle böyle bir samimiyete girilmez.
Düğüne de gitme çünkü davet edilmedin.
Anne kısmı benim hatam olabilir çünkü ilk başta sevgilim sen git dedi ben de tek napıcam dediğimde annemle gidersin o da seninle gelir demişti ben de annen olursa giderim demiştim benim salaklığım olabilir anne konusu🤣

Kızlar anne konusunu yazdım benim hatam olabilir o kısım diğer alıntılarımda yazdım

Yok ya gitme. Çok istedeseler davet ederlerdi.
Madem bu kadar yakınlarmış erkek arkadaşınla onun hatrına seni davet edebilirlerdi. Hem gitsen napıcan bir başına sıkılırsın.

Asıl muhatap sevgiliniz, ben benzer durumda olsam arkadaşımı çağırırım sevgilisini çağırmam ekstra. Hani sizi özel olarak çağırmaları için özel bi samimiyet lazım bence.

Ha onun dışında yine de gitmezdim, tek başıma napıcam el âlemin düğününde.

Asıl muhatap sevgiliniz, ben benzer durumda olsam arkadaşımı çağırırım sevgilisini çağırmam ekstra. Hani sizi özel olarak çağırmaları için özel bi samimiyet lazım bence.

Ha onun dışında yine de gitmezdim, tek başıma napıcam el âlemin düğününde.
Öyle evet ben planlar vs yapınca arkadaşız sandım ne bileyim üzüldüm de açıkçası sevgilim yok sonuçta keşke beni düşünüp yollasalardı davetiye

Bunu düğün yapmış biri olarak söylüyorum ki net gitmen lazım. Çünkü düğün anında o kadar şeyle uğraşıyorsun ki kimi davet edip etmediğini bile hatırlamıyorsun. Ortalık çok karışık oluyor.

Bu kadar insan icinde dugun yapmis tek kişi siz degilsiniz. Herkesin davetiyesini tek tek gelin ve damat oturup düşünmüyor. Aile büyükleri coğu cagirilacak akrabayi, aile dostlarini vs düşünüyor zaten en azindan cogunluk böyle olmuştur. Gelin ve damatta "EN YAKİN" arkadaşlarini ortalik karisik diye unutmazlar, bir kişi bile gormedim dugun vakti en yakin dostlarini unutan. Dügün oluyor diye insanlar aklini ucurmuyor o kadar da.
En yakin arkadasi askerde kiz arkadasinin gelmesini isteseler hatirlarlar.

Bu kadar insan icinde dugun yapmis tek kişi siz degilsiniz. Herkesin davetiyesini tek tek gelin ve damat oturup düşünmüyor. Aile büyükleri coğu cagirilacak akrabayi, aile distlarini vs düşünüyor zaten en azindan cogunluk böyle olmuştur. Gelin ve damatta "EN YAKİN" arkadaşlarini ortalik karisik diye unutmazlar, bir kişi bile gormedim dugun vakti en yakin dostlarini unutan. Dügün oluyor diye herkes aklini uçurmuyor.
Ağlicam şimdi adam yerine koymadılar beni demek ki🥲bundan sonra nasıl güleryüzle davranıcam onlara bilmiyorum ben çok hassas biriyim

Ağlicam şimdi adam yerine koymadılar beni demek ki🥲bundan sonra nasıl güleryüzle davranıcam onlara bilmiyorum ben çok hassas biriyim

Unuttularsa da önemsemedikleri icin unutmuslardir. Aglayacak kadar neden önemsiyorsunuz ki bu insanlar sizin arkadaslariniz degil, sevgiliniz dolasiyla bir aragya geldiginiz arada kayifli vakit gecirdiginiz insanlar alti ustu cok anlam yuklemeyin.

Unuttularsa da önemsemedikleri icin unutmuslardir. Aglayacak kadar neden önemsiyorsunuz ki bu insanlar sizin arkadaslariniz degil, sevgiliniz dolasiyla bir aragya geldiginiz arada kayifli vakit gecirdiginiz insanlar alti ustu cok anlam yuklemeyin.
Haklısınız🥲

Selam, başlıkta da yazdığı gibi hanımlar. Erkek arkadaşım yanımda değil çünkü askerde. Onun en yakın arkadaşı evlenecek 8 gün falan var sanırım. Erkek arkadaşım askere gitmeden önce bana sen gidersin düğüne demişti ama bana davetiye gelmedi. Düğün nerede olacak bilmiyorum bile. Erkek arkadaşımın arkadaşı ve kız arkadaşıyla tanışıktım hatta 3-4 kez oturduk, gezdik. Sizce ne yapmalıyım? Yüzsüz gibi düğün nerede olacak mı demeliyim? Erkek arkadaşım da git diyor ama nereye gidicem abi şaka gibi🤣 Bu arada erkek arkadaşımın en yakın arkadaşı erkek.
Davet edilmediğin yere gitmek zorunda değilsin davetiye gelmesi şart değil ama hatırlanıp telefonda geliyorsun değil mi denilebilir ama 3-4 kez oturduğun insanın aklına gelmemen o telaşla normal bence. Bu samimiyet getirmez. Neden gelmedin derlerse elinde zaten kozun var dersin çağırılmadım diye biter gider.

Bu kadar insan icinde dugun yapmis tek kişi siz degilsiniz. Herkesin davetiyesini tek tek gelin ve damat oturup düşünmüyor. Aile büyükleri coğu cagirilacak akrabayi, aile dostlarini vs düşünüyor zaten en azindan cogunluk böyle olmuştur. Gelin ve damatta "EN YAKİN" arkadaşlarini ortalik karisik diye unutmazlar, bir kişi bile gormedim dugun vakti en yakin dostlarini unutan. Dügün oluyor diye insanlar aklini ucurmuyor o kadar da.

Yakın arkadaş olanlar erkekler doğru anladıysam. Erkek arkadaşımın sevgilisini çağıran kişi ben olmadım. Eşim arkadaşını davet etmiş, o gelemeyince kız arkadaşı gelip takısını yapıp gitti. Ne kadar art niyetli düşünüyorsunuz? Dostlarsa ne önemi var böyle şeylerin. En yakınımı düğünüme özel arayıp davet etmedim bile.Zaten geleceklerini biliyordum. Ayrıca arada kaynayan insanlar da ne yazık ki oluyor. kendi düğünümde oldu en azından bunu örnek olarak verdim. Sizi rahatsız eden ne tam olarak?

Selam, başlıkta da yazdığı gibi hanımlar. Erkek arkadaşım yanımda değil çünkü askerde. Onun en yakın arkadaşı evlenecek 8 gün falan var sanırım. Erkek arkadaşım askere gitmeden önce bana sen gidersin düğüne demişti ama bana davetiye gelmedi. Düğün nerede olacak bilmiyorum bile. Erkek arkadaşımın arkadaşı ve kız arkadaşıyla tanışıktım hatta 3-4 kez oturduk, gezdik. Sizce ne yapmalıyım? Yüzsüz gibi düğün nerede olacak mı demeliyim? Erkek arkadaşım da git diyor ama nereye gidicem abi şaka gibi🤣 Bu arada erkek arkadaşımın en yakın arkadaşı erkek.
Davet edilmeyen yere simitçi gider. Gitmeyin

Net gitmem,adam askere gidince sizin varliginizi bile unutmuşlar 🤷
En azından 1 telefon bile edilebilir diye düşünüyorum.
Belki o telaş içinde unutulmuştur.
Öyle bile olsa gitmezdim,zaten sizin arkadaşınız da değil..

Yakın arkadaş olanlar erkekler doğru anladıysam. Erkek arkadaşımın sevgilisini çağıran kişi ben olmadım. Eşim arkadaşını davet etmiş, o gelemeyince kız arkadaşı gelip takısını yapıp gitti. Ne kadar art niyetli düşünüyorsunuz? Dostlarsa ne önemi var böyle şeylerin. En yakınımı düğünüme özel arayıp davet etmedim. Zaten geleceklerini biliyordum. Ayrıca arada kaynayan insanlar da ne yazık ki oluyor, kendi düğünümde oldu en azından bunu örnek olarak verdim sizi rahatsız eden ne tam olarak?
Şey yanlış hatırlamıyorsam mayısın başlarında olcaktı ve az kaldı ben tarihi ve yeri bile bilmiyorum adam yerine konmadım🥲bilsem ona göre kıyafet alcam işten izin alıcam vs

Şey yanlış hatırlamıyorsam mayısın başlarında olcaktı ve az kaldı ben tarihi ve yeri bile bilmiyorum adam yerine konmadım🥲bilsem ona göre kıyafet alcam işten izin alıcam vs
Yeri bile bilmiyorsan, adam yerine konmadığını düşünüyorsan neden gidesin düğüne? Bu konuyu bile açmana gerek yok ki böyle düşünüyorsan.

Yeri bile bilmiyorsan, adam yerine konmadığını düşünüyorsan neden gidesin düğüne? Bu konuyu bile açmana gerek yok ki böyle düşünüyorsan.
Yanlış mı düşünüyorum acaba diye sormak istedim

Yakın arkadaş olanlar erkekler doğru anladıysam. Erkek arkadaşımın sevgilisini çağıran kişi ben olmadım. Eşim arkadaşını davet etmiş, o gelemeyince kız arkadaşı gelip takısını yapıp gitti. Ne kadar art niyetli düşünüyorsunuz? Dostlarsa ne önemi var böyle şeylerin. En yakınımı düğünüme özel arayıp davet etmedim bile.Zaten geleceklerini biliyordum. Ayrıca arada kaynayan insanlar da ne yazık ki oluyor. kendi düğünümde oldu en azından bunu örnek olarak verdim. Sizi rahatsız eden ne tam olarak?

Davet etmediginiz en yakinlariniz dugun yerini millete sora sora mi buldu?
Sizde normal olabilir boyle seyler ama bizde degil biz değer verdigimiz insanlari nasilsa gelirler diye sallamayiz davetiye olmasa da dugun yerini saatini söyler konusuruz. Dugun yapmis biri olarak diye cumleye basladiginiz icin rahatsiz oldum buraya yazan cogu kisi evli zaten😀

Davet etmediginiz en yakinlariniz dugun yerini millete sora sora mi buldu?
Sizde normal olabilir boyle seyler ama bizde degil biz değer verdigimiz insanlari nasilsa gelirler diye sallamayiz davetiye olmasa da dugun yerini saatini söyler konusuruz. Dugun yapmis biri olarak diye cumleye basladiginiz icin rahatsiz oldum buraya yazan cogu kisi evli zaten😀
Evet ben yerini bile bilmiyorum en azından mesaj atsalardı keşke

X