Davetiye gelmeyen düğüne gidilir mi?

Yazıldı mı bilmiyorum erkek arkadaşınız askerde bile olsa belki bir yolunu bulur gelir mantığıyla veya bilgilendirmek için ona davetiye atıldı mı? Atıldıysa onlar evlenirken ilişkimizde devam ediyorsa kendime davetiye beklemezdim ve sevgilimi temsilen giderdim. Ayrıldıysak ve benimlede baya samimiyet kurulduysa ayrı davetiye o zaman beklerdim sadece ex sevgili olarak kaldıysam doğal olarak beklemezdimmmm 🫠

Olay sadece davetiyse bu adam yerine konmamak olduğunu düşünmüyorum. Gözlediğiniz başka davranışları da varsa sizi böyle düşünmeye itecek gitmeyin düğününe falan.
Yok mesaj atsa da olur yerini tarihini falan söylese ama söylemediler hala🥲

Yazıldı mı bilmiyorum erkek arkadaşınız askerde bile olsa belki bir yolunu bulur gelir mantığıyla veya bilgilendirmek için ona davetiye atıldı mı? Atıldıysa onlar evlenirken ilişkimizde devam ediyorsa kendime davetiye beklemezdim ve sevgilimi temsilen giderdim. Ayrıldıysak ve benimlede baya samimiyet kurulduysa ayrı davetiye o zaman beklerdim sadece ex sevgili olarak kaldıysam doğal olarak beklemezdimmmm 🫠
Yok canım atmadılar zaten atamazlar sevgilimin tel tuşlu atsalar söylerdi bana

Davet etmediginiz en yakinlariniz dugun yerini millete sora sora mi buldu?
Sizde normal olabilir boyle seyler ama bizde degil biz değer verdigimiz insanlari nasilsa gelirler diye sallamayiz davetiye olmasa da dugun yerini saatini söyler konusuruz. Dugun yapmis biri olarak diye cumleye basladiginiz icin rahatsiz oldum buraya yazan cogu kisi evli zaten😀

“Düğünü yeni yapmış biri olarak arada insanların kaynayabildiğini” söyledim sadece. Bu cümleden bunu çıkarıyorsanız zaten size geçmiş olsun. Ne mutlu evli barklı size 🧿

Yakın arkadaş olanlar erkekler doğru anladıysam. Erkek arkadaşımın sevgilisini çağıran kişi ben olmadım. Eşim arkadaşını davet etmiş, o gelemeyince kız arkadaşı gelip takısını yapıp gitti. Ne kadar art niyetli düşünüyorsunuz? Dostlarsa ne önemi var böyle şeylerin. En yakınımı düğünüme özel arayıp davet etmedim bile.Zaten geleceklerini biliyordum. Ayrıca arada kaynayan insanlar da ne yazık ki oluyor. kendi düğünümde oldu en azından bunu örnek olarak verdim. Sizi rahatsız eden ne tam olarak?

Ama sizin en yakın arkadaşınız düğün mekanını biliyordur değil mi konu sahibi bilmiyor bile nereye gidilecek büyük ihtimalle sevgiliside bilmiyor ki bu dörtlünün sohbet ettikleri WhatsApp grubu varmış orada bile söylememisler mekanı sanki sadece konu sahibi değil de sevgilisinide istememisler gibi duruyor.

Selam, başlıkta da yazdığı gibi hanımlar. Erkek arkadaşım yanımda değil çünkü askerde. Onun en yakın arkadaşı evlenecek 8 gün falan var sanırım. Erkek arkadaşım askere gitmeden önce bana sen gidersin düğüne demişti ama bana davetiye gelmedi. Düğün nerede olacak bilmiyorum bile. Erkek arkadaşımın arkadaşı ve kız arkadaşıyla tanışıktım hatta 3-4 kez oturduk, gezdik. Sizce ne yapmalıyım? Yüzsüz gibi düğün nerede olacak mı demeliyim? Erkek arkadaşım da git diyor ama nereye gidicem abi şaka gibi🤣 Bu arada erkek arkadaşımın en yakın arkadaşı erkek.
Sana davet etmedilerse sana iletisimde bulunmadiysa gitme. Sonra rezil olacagina hic olma yani davet gelmedi bende gitmedim gitsem belki istenmeyebilirdim bilemiyordum deyip gecistirirsin

Yok mesaj atsa da olur yerini tarihini falan söylese ama söylemediler hala🥲
Bacımsu; kızın(gelin) tövbe aklına sen gelmezsin bu hengamede, damat da he hey evdi eşya idi misafir o bu esas verilmesi gereken davetiyeler derken kafası bir milyondur.
Sen diyorsun ki damadın arkadaşının sevgilisi olarak mesaj da atsalar olurdu.

Ben son zamanlarda ne yaptığım konusunda fikrim yoktu koştur koştur sürekli hengame vardı. Kendi düğünüm yemekli idi ben yemek yemeye fırsat bulamadım daha ötesi yok.. Sen mesaj diyorsun🤣 onlar belki şu an hangi gün olduğunu bile unutmuş vaziyettedirler yorgunluktan

Ama sizin en yakın arkadaşınız düğün mekanını biliyordur değil mi konu sahibi bilmiyor bile nereye gidilecek büyük ihtimalle sevgiliside bilmiyor ki bu dörtlünün sohbet ettikleri WhatsApp grubu varmış orada bile söylememisler mekanı sanki sadece konu sahibi değil de sevgilisinide istememisler gibi duruyor.
Konuya ilk mesajını okuyarak yorum yaptım. Sayfaların devamını okumadım. Düğün mekanı bildirmemek falan ekstrem olay.

Kuzum bunlar 3 arkadaş biz sevgililer olarak grup kurmuştuk gruptan bi şey denmedi :KK43:

Bacımsu; kızın(gelin) tövbe aklına sen gelmezsin bu hengamede, damat da he hey evdi eşya idi misafir o bu esas verilmesi gereken davetiyeler derken kafası bir milyondur.
Sen diyorsun ki damadın arkadaşının sevgilisi olarak mesaj da atsalar olurdu.

Ben son zamanlarda ne yaptığım konusunda fikrim yoktu koştur koştur sürekli hengame vardı. Kendi düğünüm yemekli idi ben yemek yemeye fırsat bulamadım daha ötesi yok.. Sen mesaj diyorsun🤣 onlar belki şu an hangi gün olduğunu bile unutmuş vaziyettedirler yorgunluktan
Olabilir ben henüz böyle bi şey tecrübe etmedim ama üzüldüm nedense :KK43: Allah mutlu etsin ne diyim

Çok fazla önem veriyorsun salla gitsin yani, öğrenirsen bakarsın duruma bence gitmeni gerektirecek bir durum yok
Erkek arkadaşının ailesi bile sen kadar önemsememiştir kesin

Çok fazla önem veriyorsun salla gitsin yani, öğrenirsen bakarsın duruma bence gitmeni gerektirecek bir durum yok
Erkek arkadaşının ailesi bile sen kadar önemsememiştir kesin
Evet ya erkek arkadaşım bile önemsememiştir bence ben kafaya takan biriyim hiç sevmiyorum bu huyumu :KK43:

Yakın arkadaş olanlar erkekler doğru anladıysam. Erkek arkadaşımın sevgilisini çağıran kişi ben olmadım. Eşim arkadaşını davet etmiş, o gelemeyince kız arkadaşı gelip takısını yapıp gitti. Ne kadar art niyetli düşünüyorsunuz? Dostlarsa ne önemi var böyle şeylerin. En yakınımı düğünüme özel arayıp davet etmedim bile.Zaten geleceklerini biliyordum. Ayrıca arada kaynayan insanlar da ne yazık ki oluyor. kendi düğünümde oldu en azından bunu örnek olarak verdim. Sizi rahatsız eden ne tam olarak?
E ama mesajlardan anlıyoruz ki erkek arkadaş aranıp da"ya sen askerdesin ama kız arkadaşını mutlaka bekliyoruz düğün şurada şu saatte" denmemiş. Kızların birbirinde numarası var herhangi bir şekilde erişilmemiş.

Şimdi bu kız arayıp da 2 3 kere görüştüğü insanlara ya ben sizin düğüne gelcem nerede ne zaman mı desin? Yüzsüzlük olur bu.

E ama mesajlardan anlıyoruz ki erkek arkadaş aranıp da"ya sen askerde sin ama kız arkadaşını mutlaka bekliyoruz düğün şurada şu saatte" ödenmemiş. Kızların birbirinde numarası var herhangi bir şekilde erişilmemiş.

Şimdi bu kız arayıp da 2 3 kere görüştüğü insanlara ya ben sizin düğüne gelcem nerede ne zaman mı desin? Yüzsüzlük olur bu.
Diyemem ki çok çekinirim :KK43:

X