Saç Bakım Ürünleri dax supergro aldım bir gece saçımda bekletirsem bişey olurmu

Brownie0

Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2012
35
1
saçlarım uzasın diye dax supergro aldım. ürünü sürüp gece boyunca saçımda bekletip sabah yıkasam bişey olurmu zarar verirmi acaba ? bide kullananlar saçları uzadımı yazarsanız sevinirim :)

saçlarım uzasın diye dax supergro aldım. ürünü sürüp gece boyunca saçımda bekletip sabah yıkasam bişey olurmu zarar verirmi acaba ? bide kullananlar saçları uzadımı yazarsanız sevinirim :)

ben de kullanıyorum ama hiç gece sürüp uyumadım en fazla saçımda 2 saat beklettim düşünüyorum aslında gece sürüp öyle uyumayı bence bi zararı olmaz ne kadar fazla beklerse o kadar etkili olur ama saçın yağlı bir yapıya sahipse deneme:)

yaklaşık bir buçuk aydır kullanıyorum ve gerçekten uzatıyor hatta kirpiklerimede sürüyorum gözle görülür fark var:)

saçlarım yağlı malesef :) ama zaten hemen hemen hergün saç yıkıyorum bişey kaybetmem diye düşünmüştüm :KK70:

omzunuzdan belinize kadarmııııııı :O cidden bu kadar uzadımı 1 buçuk ayda çok şaşırdım
bioblas sarmaşık özlü şampuanıda kullanıyorum ikisi birlikte kullanılınca daha çabuk sonuç verdi saçlarım kuru olduğu için 2 günde bir yıkıyorum her gün saçını yıkıyorsan o zaman duşa girmeden hep sür zaten günlük kullanıma uygun bi ürün böylece daha çabuk sonuç alırsın:)

omzunuzdan belinize kadarmııııııı :O cidden bu kadar uzadımı 1 buçuk ayda çok şaşırdım

bioblas sarmaşık özlü şampuanıda kullanıyorum ikisi birlikte kullanılınca daha çabuk sonuç verdi saçlarım kuru olduğu için 2 günde bir yıkıyorum her gün saçını yıkıyorsan o zaman duşa girmeden hep sür zaten günlük kullanıma uygun bi ürün böylece daha çabuk sonuç alırsın:)

bioblas sarmaşık özlüsünü bi ara bende kullanmıştım fena değildi saçlarım yağlı benim yağlanmasına çok etki ettiğini söyleyemem ama diğer şampuanlar gibi daha hızlı yağlanmasına neden olmamıştı bende alabilirim yani :) hemen hemen hergün saç yıkıyorum inşallah saçlarım çok çabuk uzar ya :KK70:

bioblas sarmaşık özlüsünü bi ara bende kullanmıştım fena değildi saçlarım yağlı benim yağlanmasına çok etki ettiğini söyleyemem ama diğer şampuanlar gibi daha hızlı yağlanmasına neden olmamıştı bende alabilirim yani :) hemen hemen hergün saç yıkıyorum inşallah saçlarım çok çabuk uzar ya :KK70:

sabır istiyor gerçekten:)

ben hep geceden sürüp kullandım yani sabaha kadar bekletiyordum hiçde bir şey olmadı..

ben de aldım. saçtan çıkması zor deniliyor ama bakıp görücez. iinşallah daha sağlıklı ve çabk uzayan saçlarım olur.. :)

Konu baya eski ama su an usendim yikamaya isime geldi :) yatcam böyle
15 gün fln oldu henuz farkettigim bisi yok ama umutluyum

Tam yorumlar iyi alicam diyorum 1.5 ayda omuzdan belime geldi diye bir yorum okuyorum yahu mumkun mu? Mahsettiginiz olcu yillik sac uzama olcusunden iki kat daha uzun nasil bir olay bu?

X