Saç Uzatma Yöntemleri Pakizenin saç uzatma günlüğü :)

Selam günlük ve günlüğümü okuyan güzel insan :)
bu hafta Eşimin ameliyat olmasından ve evin gırla misafir olmasından dolayı bakıma ara veriyorum
zaten geçtiğimiz haftalarda da ara verme niyetindeydim saç derim dinlensin biraz :)
ara vermenin faydası olucak mı bakalım gözlemleyeceğim :)

Selam günlük ve günlüğümü okuyan güzel insan
Saçlarıma dax ve hindistancevizi yağı sürdüm halbuki cumartesi gecesi yapmıştım bakımı

selam günlük ve günlüğümü okuyan güzel insan
dün akşam saat 21 00 dax süpergro ve hindistan cevizi yağını benmari usulü eritip karıştırıp o şekilde saç diplerime sürdüm sonrasında da uçlara doğru taradım 00,30 da da yıkadım :)
bugün yarın foto çekip sonucu paylaşacağım bende çok merak ediyorum

IMG_0428.HEIC.jpg 16.10
IMG_8796.JPG 11.09
bence uzama da güzel sonuç alıyorum :) resimlere kış boyu bu kazakla devam etmeyi düşünüyorum

Selam günlük ve günlüğümü okuyan güzel insan
Bu sefer dax hindistancevizi yağı ve zeytinyağını aynı ölçülerde benmari usulü eritip ılık bir şekilde saç diplerime sürdüm sonra saçımı bir güzel kemik tarakla tarayıp streçledim üzerine havluyuda sarıp 1-2 dk sıcak fön tuttum muhtemelen 11-12 gibi yıkarım

Saç diplerime saat 20 gibi dax sürdüm yarın izinliyim ev temizliği vs derken öğleden sonra anca yıkarım saçımı

saçlarım için çay ağacı yağı aldım şampuanıma 5 damla damlattım bakalım nasıl sonuç alacağım

Dax hindistancevizi zeytinyağı olan karışımıma 3 damla çay ağacı yağı damlattım gece 11 12 gibi duşa girerim muhtemelen

selam günlük ve günlüğümü okuyan güzel insan :)
kendi kendime çay ağaçlı tonik hazırladım küçük bir sprey şişesine çay ağacı yağından 3 damla damlattım kalanına su doldurdum akşamları saç diplerime sıkıyorum özellikle yanlarının uzamasını istediğim için hem böylelikle etki ediyor mu onu gözlemleyeceğim :)
birde şunu belirtmeliyim ki saç bakım yağına damlattığım çay ağacı yağından mı yoksa şampuanıma koyduğum için mi bilmiyorum ama saçlarım çok iyi yumuşadı :)
okuyup sormaya üşenenler için rossmandan aldım
Altapharma
Çay Ağacı Yağı, 30 ml
12 tl ye mi ne aldım

Selam günlük ve günlüğümü okuyan güzel insan :KK200:
ben şu bakım olaylarından sıkıldım sanırım zorla yapmaya başladım :63:
dün akşam 21:00 gibi dax süpergro sürüp 3 saat beklettim

çok sıkıldım :KK43:
saç uzatma sabır işiymiş onu anladım
havaların soğumasıyla saç bakım tam bir işkence
ve kış akşamları gelmeli gitmeli tam bir misafircilik hiç boş zamanım yok
bakalım bu hafta hangi gün sıra gelicek bakım yapmaya

selam günlük ve günlüğümü okuyan güzel insan :)
kendi kendime çay ağaçlı tonik hazırladım küçük bir sprey şişesine çay ağacı yağından 3 damla damlattım kalanına su doldurdum akşamları saç diplerime sıkıyorum özellikle yanlarının uzamasını istediğim için hem böylelikle etki ediyor mu onu gözlemleyeceğim :)
birde şunu belirtmeliyim ki saç bakım yağına damlattığım çay ağacı yağından mı yoksa şampuanıma koyduğum için mi bilmiyorum ama saçlarım çok iyi yumuşadı :)
okuyup sormaya üşenenler için rossmandan aldım
Altapharma
Çay Ağacı Yağı, 30 ml
12 tl ye mi ne aldım

Cayagaci yagi mi?
Cok garip daha neler ogrenecegiz:)
Dene bakalim tatlim iyi gelirse ben de denerim.
Rossman favori marketim :KK66:

Tatlim sen cok dax kullandin bence ona biraz ara ver sac diplerini tikamis olabilir.

Cayagaci yagi mi?
Cok garip daha neler ogrenecegiz:)
Dene bakalim tatlim iyi gelirse ben de denerim.
Rossman favori marketim :KK66:

Tatlim sen cok dax kullandin bence ona biraz ara ver sac diplerini tikamis olabilir.

Canımm daxı artık hafta da bir defa yapıyorum çay ağacı yağı şampuanıma damlattım birde sprey şişeye su bir kaç damlada yağ damlattım akşamları ve sabahları saç diplerime sıkıyorum
Ense kısmının uzadığını hissediyorum güzelce toplanıyor ama yanlar çok sıkıcı bir taraf kısa bir tutam uzun kuaför sağolsun çok alacalı bulacalı kesmiş
Şeytan diyor git yine kestir ama sonradan pişmanlık yaşıyacağım biliyorum
Saç sefadan uzarmış diyorlar doğru sanırım bu mevsimler benim mevsimim değil kesinlikle içerlere tıkılmak hoşuma gitmiyor
Evet yinede kendimi zorladım saçlarıma sadece hindistancevizi yağı sürdüm

X