Defalarca aldatıldım ve boşanıyorum

Dıkkatlı ol.Herkesı buna ınandırabılır.Mahkemede masumu oyle bı oynar kı sen bıle ınanırsın meğer ne kotuymuşum dıye.Cocuguna sahıp cık,onu almaya kalkmasın.Bazıları çocuk duskunu oluyor

bende bundan korkuyorum ikna yeteneği çok güçlü inandırıyor kendisine ve aldattığına dair bir kanıtım yok

Ama yinede çocuğun var ilişkilerini
eşinle kavga etmeden halletmelisin , sonuçta çocuğun babası çocuk onu mutlaka görerek severek büyümesi gerek piskolojik gelişimi iyi olmasından dolayı çocuğu göstermemezlik yapma lüksün yok ,babasını görecek ve ilgilenecek

bu konuda itirazım yok kesinlikle bende böyle olmasını istiyorum

derdim o kadar büyük ki nereden başlasam bilemiyorum. 2 yıllık evliyim 6 yıl flört sonrası ilişkimiz evlilik ile sonuçlandı ve evlendiğimiz günden sorunlarımız başladı eşim benim ailemi ben onun ailesini kabul edemedik oda sevmedi bende evliliğimizin 6. ayında boşanma aşamasına geldik ve sürpriz bir gelişme oldu hayatımızda hamile olduğumu öğrendik toparlamaya çalıştık evliliğimizi araya hamilelik dönemi girdi mutluyduk heyecanlıydık maddi problemlerimiz vardı sadece halettik kayınpederim maddi yönden çok destek oldu bize ama eşim bu konu da da çok sorumsuzdu kenarda köşede olan butuü düğün takıları vs hiçbirşeymiz de kalmamıştı hamileleiğimin son dönemlerinde riskli gebelik dönemine girdim erken prematüre bebek sahibi olduk çok zor günler geçirdik çocugumuz sağlığına kavuştu çok sükür hemen akabinde eşimle çatışmalarımız başladı 25 günlük lohusa iken kayınvalide me ilgi göstermemişim diye dayak yedim bu sebepten dolayı kayınvalidemle yaklaşık 1 ay belki daha kısa küs kaldık ve eşim bunu hazmedemeyip sen benim ailemi kabul etmedin ben mutlu değilim diyerek boşanalım diye sabaha kadar yalvardı bana bebeğimiz henüz 2 aylık tı tamam dedim. sabah kalktık eşimi bu kararından vaz geçirdim kayınvalidem le olan ilişkim de çok titiz oldum her gün küçücük bebeğimi alıp evine gittim bu arada eşim sorumsuzluğundan işten ayrıldı 3 ay işsiz kaldı babası baktı bize eşimin kart borçlarını kapattı bu sefer benim babam bize destek oluyor senin baban olmuyor çatışması olmaya başladı aramızda ben doğuma 15 kalana kadar çalışmıştım doğum iznine ayrıldım ve doğumdan sonra geri dönmedim işe eşimle anlaşmıştık 1 2 sene ben çalışmayıp çocuğuma bakacaktım tamam demişti fakat olmadı bebeğim 5 aylıkken sırf eşimin ısrarlarından dolayı yeni bir işe başladım evliliğimizde çatırtıda ne yapsam eşimi mutlu edemiyorum belki bu şekilde bazı şeyleri iyileştiririm diye düşündüm başladım işe çocuğa kayınvalidem bakıyordu ama bakmak istemiyordu eşimin zoruyla bakıyordu tekrar aile içi çatışmalar başladı bir gece eşimle tartıştık tartışmanın arkasından dışarı çıktı eşim kısa süre sonra geri döndü hiç konuşmadan yattık uyuduk sabah uyandığım günlerden c.tesi idi ikimize de tatil ben dışarı çıkmak istedim çünkü moralim çok bozuktu eşime sormadan hazırlandım ve ikimizinde ün. den ortak kız arkadaşımız kahvaltıya gidecektim nereye gidiyorsun diye sordu ben evden çıkarken söyledim nereye gittiğimi ve çıkım gittim yoldayken aradı hemen eve dönüyorsun dedi tamam dedim eve gitmeye korktum kavga edeceğimizi bildiğim için kayınvalide mi aradım hakan çok sinirli git sakinleştir diye benden önce gitmiş eve bu arada annemi aramış kayınvalidem konuşmalarının arasında böyle olmuyor kızınızı tedavi ettirin falan demiş annem de eve gitme dayak atarlar hemen buraya gel falan dedi bende eve gidip eşyalarımı toplayım ve babam gelip beni alsın dedim gittim eve eşyalarımı toplamaya başladım hiç konuşmadan ben eşyaları toplarken tartışmaya başladık eşimle annesinin yanında vurmaya başladı bana kayınvalidem de rada ama çok fazla ayırma girişiminde bulunmuyor arada ben ona vurmuşum öyle diyor ben vurdum diye bu sefer kayınvalidem saçımdan tutup yatırdı yere allah ne verdi ise ve bebek odasında bu olay oluyor oğlumda beşikte avaz avaz ağlıyor gürültüden o gün evi terk ettim babam gelip aldı. birde evliliğimiz süresince eşimin telefonunu karıştırmam kesinlikle yasaktı şifresi vardı ve açamıyordum bi kaç defa kızlarla olan bi kaç samimi msj ını yaklamıştım aldatıyorsun beni falan demiştim inkar etti öylesine muhabbet olsun diye cevaplarverdi kapattırdı konuyu ve 2 aydır ayrıyız ben biraz kurcalamalar yaptım benim pc m de mailleri açık kalmış ona bakarken bi kızla msj larını okudum daha sonra geçen yaz kumbağa benim ailemle birlikte tatile gitmişti ben hamile olduğum için gitmedim orada kardeşlerim bi kızla takıldığını hatta telefonunda msj larını görmüş yeni anlattı bana ve bunun gibi bi kaç konu daha yani evliliğimiz süresince eşim beni defalarca aldatmış ben dğer sorunlarla savaşmaktan bu konuyla hiç ilgilenmemiştim ayrıldıktan sonra araştırmalar yaptım ve bi çok delil buldum şu anda anlaşmalı dava açtık duruşma tarihzin belli olmasını bekliyoruz ve eşim benden çok daha hevesli boşanmaya

çok geçmiş olsun,hatta böyle insanlardan kurtulduğun için hayırlı olsun.Üzüldüm yaşadıklarına,inşallah bundan sonra Allah yüzünü hep güldürür..

bu ayrılık aşaması ve eşimin hakaretleri davranışları aldatmaları çocuğumun babasız büyüyecek olması beni o kadar üzüyor ki nasıl toparlanacağım biliyorum

Ah be güzelim, annesinin yanında dövmüş seni. Çocuğunun annesini dövmüş bu adam. Ne koca olur ondan ne de baba. Neler atlatmıyor insanlar, zamanla sen de atlatırsın, sen de toparlanırsın. Çocuğunu düşün sadece. Onun için toparlanmak zorundasın.

Ah be güzelim, annesinin yanında dövmüş seni. Çocuğunun annesini dövmüş bu adam. Ne koca olur ondan ne de baba. Neler atlatmıyor insanlar, zamanla sen de atlatırsın, sen de toparlanırsın. Çocuğunu düşün sadece. Onun için toparlanmak zorundasın.

toparlanmak zorundayım evet Allah'ım yardımcım olsun inşallah

şu anda anlaşmalı boşanma davası açtık bu konuda da kararsızım aldatmaları hakaretlerinden dolayı tazminat talep etmelimiyim sizce

Allah yardımcınız olsun, sizin için en hayırlısı ayrılmak olur. Kurtulduğunuz için sevinmelisiniz bence, çocuğunuz ile yepyeni bir hayat var önünüzde. Tazminata gelince, ben bir bayan olarak kadınların boşanma esnasında maddi çıkar gözetmeletine çok karşıyım. Nefret ettiğim adamın tek kuruş parasını istemem alsın başına çalsın parasını.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah kayınvalidenin belasını versin...

Allah yardımcınız olsun, sizin için en hayırlısı ayrılmak olur. Kurtulduğunuz için sevinmelisiniz bence, çocuğunuz ile yepyeni bir hayat var önünüzde. Tazminata gelince, ben bir bayan olarak kadınların boşanma esnasında maddi çıkar gözetmeletine çok karşıyım. Nefret ettiğim adamın tek kuruş parasını istemem alsın başına çalsın parasını.

yaptıklarının yanına kar kalmasını istemiyorum ben bu yüzden talep etmek istiyorum

Yok anam yokkk bu site sayesinde paranoyak olmam yakındır...:KK43: resmen daha evlenmeden evlilikten soğudum :KK14: hiç mi iyi giden evlilik olmaz allah korusun bende böyle olursam.. Oofff offff:KK43: neler neler oluyormuş birbirlerini seven inasanlar ne diye evlenince kanlı bıçaklı olurlar ki hayatı birbirimize zehir etmek için evlenmiyoruz :KK43:

Hayır kayınvalide de kadın yani yazıklar olsun vicdansız

Herife bak babasi baksin karisi calissin yok efendim kayinpeder niye bakmiyor diye laf soylesin. Basindan beri aldatsin falan... Anasi ayri dengesiz. Dusunuyorum da ne hakla siddet uygularlar ya ne hakla? O anda darp raporu alsaniz anali ogullu sikayetci olsaydiniz da gosterseydiniz dunya kac bucak?

Kadinlar boyle adamlari baba yapmasa keske.

Bu zamanda problemsiz ayrilabilmek bile basari. madem ayrilmayi kabul etti hic ugrasma. Dussun yakandan. Kurtul bir an once. Onun cezasini rabbim verir, O razi gelmez. Gonlunu ferah tut.

aman ayrıl kurtulda çocuğunda sende kalsın nafaka olsada olur olmasada, baksana bu insanlardan korkulur mahkemede öyle konuşurlarki analı oğullu elinden çocuğunu alıp senden nafaka istemeye bile kalkışırlar şaşarsın. herşeye hazırlıklı ol iyi bir boşanma avukatı tut güzel güzel danış vekaletini ver mahkemede avukatın konuşsun kanuşulması gerektiğinde. hiç iyi tarafından bakılacak yeri yok hem aldatma, hem dayak hemde en aşağılayıcı şekilde, hemde sorumsuz kayınpeder parasında gözü olan biri. Allah kurtarsın inşallah seni bu kötü kalpli vicdansızlardan

yaptıklarının yanına kar kalmasını istemiyorum ben bu yüzden talep etmek istiyorum

Tabi ki bu sizin görüşünüz saygı duyarım, ama şu da bir gerçek ki çektiklerinizin karşılığını maddi bir ölçü olamaz. Açıkçası kendi ayaklarının üzerinde durabilecek hiç bir kadına yakıştıramıyorum bu durumu. Acizlik gibi, ona muhtaç olmak gibi, boşandı bak benim paramı yiyor denmesini asla istemem. Ondan sonra erkekler, kadınlar için parayı severler dediğinde kızıyoruz. Benim nazarımda kadın erkek eşittir. Bir evlilik olmuş yürümemiş, yollar ayrılmış. Çocuğun bakım masrafları ortak olmak kaydıyla, her iki tarafında maddi kazanç sağlamaya çalışması bence çok çirkin.

oğlu dövüyor kalkıp ayıracağına bide sen ona vurdun die kaynananda kalkıp seni dövüyor anası ne ki oğlu ne olsun yani... boşan kurtul eşinin üstüne bir şey varmı ki tazminatla alacağın ? alsanda pislik yapacaklar yazık bebeğinde var babasıdır görmek isteyecek yine yüz göz olacaksın ama kesinlikle velayeti bırakma

Nedir bu koca meraki ya! Adam seni istemiyor, aldatiyor, bir de annesiyle bir olup seni dovuyorlar! Suna da takildim. Sen hamileyken esin tatile cikiyor! Hatta suna da takildim. Esin calismiyor, babalardan yardim bekliyor!!! Ne bicim erkek anlamadim. Hala eşim benden hevesli bosanmaya diyorsun!

Bence kurtuluyorsunuz :KK50:
Umarım bundan sonraki hayatınız size hep güzellikler getirir.

X