Aslan Burcu 24 Temmuz - 23 Ağustos Defolu Aslan

ama gerçekten biraz safız ya yani ben öyleyim hele yaylar ahh yaylar ne dalga geçerler benimle ama çok tatlılar... :KK70:

aslan burcu idealistir ne istediğini bilir bişeyi yapmayı kafasına koyduysa mutlaka yapar dediği dediktir lafından asla dönmez liderdir başkaları bizim kendimizi bilmemezi ukalalık sayar ama biz dürüstüz neysek oyuz Allahın bildiğini kulan mı saklayacaz evet lieriz ama herkes lider olmayı beceremez de dediğimiz dedik sözümüzden dönmeyiz tutamayacağımız sözü vermeyiz

ASLAN BURCU OLMAK Bİ AYRICALIKTIR KISKANANLAR ÇATLASIN :)))))))))

ben de aslanım,ben de gururluyum,beni taıyan aslan olduğumu anlar.

laelaelaelaelae aslan burcunun butun ayrıcalıklarını yasayan ve tasıyan biri olarak aslan burcu arkadaslarıma en buyuk aslan diyorum baska söze gerek var mı? bilmem anlatabildim mi?:dance::teytey:

ben aslan burcundan olmaktan gurur duyuyorum aslan burcunun çoğu özelliklerini taşıyorum aslan burcu hakkında yazan arkadaş ya burcun özelliklerini bilmiyor yada espiri yapıyor yada aslan burcu olan birisiyle arası açılmış

Burcum aslan, yükselen burcum da aslan. Burcumun tüm özelliklerini taşıdığıma inanıyorum. kimmiş o defolu aslan diyen heeeeaaaayyyyytttttt.

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

Sen kendini dünyanın zirvesindeki kusursuz insan sanmaya devam et. Millet senle ne dalga geçiyor, haberin yok. Tenkide hiç gelemeyen, kendini beğenmiş zavallı aslan parçası... Sen kendini bir odaya kapat ve hayatının geri kalanını duvarı seyrederek geçir bakalım.

neden böyle bişey yazma
ihtiyacı duydun
bi annam eremedim
ama söylediklerine kendininde inandığını hiç sanmıyorum
Çok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

aslan burcunun ozellıklerını tasımak meziyettır ben aslanım ve aslan olanları hemen tanırım çunku kendılerını çok belli
ederler bu yazıyı yazan arkadasım aslan burçlarını çok kıskanıyor olmalı

Bir Aslan burcu erkeğiyle evliyim.Eşim çok iyi ama şu rol yapma yalan yeteneğide olmasa süper olurdu valla.haaaaaaaaaaa benmi oğlak.

aslna burcunun her özelliğini taşıyorum ve kendimide .çok seviyorum valla

kötü özelliklerimi yazayım biraz:
rol yapmak
bazen tembellik bazen işkoliklik
hep ben demem..

Aslan burcu kadınına her açıdan dikkat etmek lazım . Çok iyidir hoşgörülüdür saygılıdır misafirperverdir. yerimseniben İnanılmaz zekidir anlamıyormuş gibi görünür ama ince ince herşeyi hesaplar kaydeder.. Suya götürüp susuz getirir. Görünüşte sakin de bir yapısı vardır .. Ama sinirlerini bozanı affetmez , kendi kazdığı kuyuya düşürür ve topun ağzına koyup patlatır ... Arkadaş ve dost olarak kıymeti bilinmesi gereken bir burçtur .. Kıskanılan bir burçtur :nazar:

Kızlar hepiniz alemsiniz :roflol: ortada kıskanılma çekememezlik yok bu konu tamamen mizahi açılan bir konu aynı şekilde diğer burçlarında var espri amaçlı yani
Bir aslan burçlu olarak belirtmek istedim

Kızlar hepiniz alemsiniz :roflol: ortada kıskanılma çekememezlik yok bu konu tamamen mizahi açılan bir konu aynı şekilde diğer burçlarında var espri amaçlı yani
Bir aslan burçlu olarak belirtmek istedim

Ayy cok hos cıdden yaaa... :roflol:

X