Aslan Burcu 24 Temmuz - 23 Ağustos Defolu Aslan

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.630
28.524
59
Sen kendini dünyanın zirvesindeki kusursuz insan sanmaya devam et. Millet senle ne dalga geçiyor, haberin yok. Tenkide hiç gelemeyen, kendini beğenmiş zavallı aslan parçası... Sen kendini bir odaya kapat ve hayatının geri kalanını duvarı seyrederek geçir bakalım.

E

EU2

Ziyaretçi
Hicte bile aslanlar bikeresinde idealleri olan insanlardirlar ve ne istedigini bilen insanlardirlar. Asil hedefi olmayan idealleri olmayan insanlar zavallidir

N

nurci

Ziyaretçi
elifcim sanırım aslan burcunu iyi tanımıyorsun adamı ikye katlar dörtle çarpar.
biz ne istediğimizi ve ne yaptığımızı iyi biliriz öptüm canım.

vanilya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2007
96
0
kızlarr bosuna sinirlenmeyin. Aslan burcu günes gibi parlayan, etrafına ısık sacan pozitif enerji veren, merhametli, iyi kalpli, liderlik vasıflarını tasıyan, yönetici,bakımlı,planlı ,zeki tüm güzellikleri icinde barındıran özel bir burc. Bu özel burcu sinirlendirdiginizde olacakları söylememe gerek yok :) Ben seviyorum burcumu ya.

ozpir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2007
147
0
burçların en kralı aslan .... ve ben burcumdan da çok memnunum... bu burca sahip olmak isteyipte olamayanlar "defolu" tarzında yorumlar yapıp dursunlar...lülülülülülü

ilkveson

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
569
4
43
aslan hiddetinden herkes korkar ama bir kızarsa eteğindeki taşları döker.herkesin sırrı ondadır hııı

E

EU1

Ziyaretçi
elif bana şaka yapmış gibi geldi ama Aslan'ı kızdırmaya gelmezzz.Çok sinirli büyük kedidir o sırnaşık şey

nosey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
165
3
aslan burcu olmak insanın kendine yakışanı giymesidir. şakkıdı

BenBurcuyum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2006
56
1
38
benim Eşim Aslan Burcu Gerektiğinde çok Sakin Gerektiğinde Bir Aslan Gibi (aslan Erkekim Benim)

iremsu

MaBel
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2007
1.828
5
Aslanım de ciğerimi ye Defoluymuş pehh kandırın siz kendinizi :delphing:

Son düzenleme:

bluish

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2007
286
0
36
var mı aslan burcundan daha karizmatik bir burç?şakkıdı bir gün herkes aslan burcu olacak:Roflol::sm_cool:

ozpir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2007
147
0
BİR GÜN HERKES ASLAN BURCU OLMASIN.... bırakın o şeref bize kalsın :dance::dance:

X