Aslan Burcu 24 Temmuz - 23 Ağustos Defolu Aslan

evt bende okudum bütün burçlar espirili, bir şekilde tiye alınıyo...

kızlarr bosuna sinirlenmeyin. Aslan burcu günes gibi parlayan, etrafına ısık sacan pozitif enerji veren, merhametli, iyi kalpli, liderlik vasıflarını tasıyan, yönetici,bakımlı,planlı ,zeki tüm güzellikleri icinde barındıran özel bir burc. Bu özel burcu sinirlendirdiginizde olacakları söylememe gerek yok :) Ben seviyorum burcumu ya.

Ya bir burç noktasına virgülüne kadar bu kadarmı uyar beeen aynı ben,Yaşşaaasın aslanlarrrr,en kral burç.gurula aslanım diyorum.Tüm özelliklerini de taşıyorumm.Aslana laf atan sonuçlarına katlanırrrrrrrr.:hooray:

Kızlar hepiniz alemsiniz :roflol: ortada kıskanılma çekememezlik yok bu konu tamamen mizahi açılan bir konu aynı şekilde diğer burçlarında var espri amaçlı yani
Bir aslan burçlu olarak belirtmek istedim

Ortada bir espri olduğunu zaten anladık sırnaşık şey bütün burçlara yapılmış , ama biz yine de kendimizi bir tanıtalım dedik :roflol: E iyi de yaptık a.s.

aslanlarım benım kükreyin
ozman aslan oldugumuz nasıl anlaşılacak değil mi ama:)

Aslan burcuyum.
Ve inanılmaz bi insanım bunu tanıyan herkes der...
Bazen iyilik meleği...
Bazen acımasız biri ...
Bazen duygusal çocuk gibi..
Bana yapılanın karşılığını her zaman veririm...
Bir tek ailem ve sevdiğim adama karşı silahsızımdır.

Aslan burcuyum.
Ve inanılmaz bi insanım bunu tanıyan herkes der...
Bazen iyilik meleği...
Bazen acımasız biri ...
Bazen duygusal çocuk gibi..
Bana yapılanın karşılığını her zaman veririm...
Bir tek ailem ve sevdiğim adama karşı silahsızımdır.

aynen katılıyorum a.s.

Sen kendini dünyanın zirvesindeki kusursuz insan sanmaya devam et. Millet senle ne dalga geçiyor, haberin yok. Tenkide hiç gelemeyen, kendini beğenmiş zavallı aslan parçası... Sen kendini bir odaya kapat ve hayatının geri kalanını duvarı seyrederek geçir bakalım.

ayyyyyyyyyyy işte benim peder offfff.. bazen hakkaten bunları diyesim geliyo ama babadır işte. hakkaten dört duvar arsında kendi bencilliğiyle bırakılması gerektiğini düşünüyorum çoğu zaman..

bu arada bu mesajı sadece ilk mesajı okuyarak yapmıştım. konunun devamını okudum ve dehşete düştüm. bu kadar kendini beğenmiş ve bencil insanların aynı zodyakta bulunması bir tesadüf olamaz..

X