Aslan Burcu 24 Temmuz - 23 Ağustos Defolu Aslan

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.857
29.765
60
Sen kendini dünyanın zirvesindeki kusursuz insan sanmaya devam et. Millet senle ne dalga geçiyor, haberin yok. Tenkide hiç gelemeyen, kendini beğenmiş zavallı aslan parçası... Sen kendini bir odaya kapat ve hayatının geri kalanını duvarı seyrederek geçir bakalım.

Hicte bile aslanlar bikeresinde idealleri olan insanlardirlar ve ne istedigini bilen insanlardirlar. Asil hedefi olmayan idealleri olmayan insanlar zavallidir

elifcim sanırım aslan burcunu iyi tanımıyorsun adamı ikye katlar dörtle çarpar.
biz ne istediğimizi ve ne yaptığımızı iyi biliriz öptüm canım.

kızlarr bosuna sinirlenmeyin. Aslan burcu günes gibi parlayan, etrafına ısık sacan pozitif enerji veren, merhametli, iyi kalpli, liderlik vasıflarını tasıyan, yönetici,bakımlı,planlı ,zeki tüm güzellikleri icinde barındıran özel bir burc. Bu özel burcu sinirlendirdiginizde olacakları söylememe gerek yok :) Ben seviyorum burcumu ya.

burçların en kralı aslan .... ve ben burcumdan da çok memnunum... bu burca sahip olmak isteyipte olamayanlar "defolu" tarzında yorumlar yapıp dursunlar...lülülülülülü

aslan hiddetinden herkes korkar ama bir kızarsa eteğindeki taşları döker.herkesin sırrı ondadır hııı

elif bana şaka yapmış gibi geldi ama Aslan'ı kızdırmaya gelmezzz.Çok sinirli büyük kedidir o sırnaşık şey

aslan burcu olmak insanın kendine yakışanı giymesidir. şakkıdı

benim Eşim Aslan Burcu Gerektiğinde çok Sakin Gerektiğinde Bir Aslan Gibi (aslan Erkekim Benim)

Aslanım de ciğerimi ye Defoluymuş pehh kandırın siz kendinizi :delphing:

Son düzenleme:
var mı aslan burcundan daha karizmatik bir burç?şakkıdı bir gün herkes aslan burcu olacak:Roflol::sm_cool:

BİR GÜN HERKES ASLAN BURCU OLMASIN.... bırakın o şeref bize kalsın :dance::dance:

X