Degerlı takılar......Of sıkıldım...Lütfen yardım;(

Rozza76

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2016
181
84
31
Kızlar artık cıldırmak uzereyım.Yurt dışındayım aılem yanım da yok ve sürekli dişardayım burda hırsızlar çok Ve ben artık cıldırmak üzereyim özel eşyaları nereye koyacağım evde de sürekli değilim yanımda taşiyamam ki ;(

En doğrusu kasa yaptırmak. Hırsızlar genelde dedektörlerle arar diyen şehir efsaneleri var malum risk almaya değmez
Banka kasası tutarmıyor yada bankaya yatıramıyorsanız evinize güvenli sağlam bir kasa yaptırmalısınız, eve de bir alarm taktırdınız mı tam güven sağlarsınız hatta

Mutfağa tencerelerin içine koyun. Ya da iç içe konan saklama kaplarının en diptekinin içine koyun. Kafanız rahat olsun.

Canım burda kadın pırınç kavanozunda saklamiş girıp evı darmadağın edıp bulmuşlar;(

Canım burda kadın pırınç kavanozunda saklamiş girıp evı darmadağın edıp bulmuşlar;(

Saklamayın

Ivır zıvır arasına atın

Yani o kavanoz hikayeleri çıkınca tüm erzakı eve döküyorlardı

Sonra dedektör var vs dediler

Eğer göz ile arıyorlarsa saklı yerlerde ararlar basit ortalık yerde olmaz diye düşünürler

Bir tanıdığın kutudaki çocuğun oyuncak olan takılarını gerçek sanıp almışlar Çekmece'de duran gerçekleri kalmış

Çocuk oyuncakları dizili yorgan varmış onun arasına saklamış hırsuz da bulunca kapıp gitmiş

Hüseyin bulunmasını istiyorsan en kuytu köşelerde sakla,istemiyorsan göz önünde bırak.

Banka kasası tek mantıklı yol.

Hesap açmak ne kadar olabilir ki? Ya da burda çalıştığınız banka o ülkede size yardımcı olamaz mı?
Bilmediğimden sordum.

Hüseyin mesajından sonra bi tüylendim

:eek:

Benim duyduğum bir efsane ise: takılarınızı alüminyum folyaya sarın. Öyle saklayın. Dedektör efsanesine çözüm olduğu söyleniyor.

Fakat tavsiyem ya evinize iyi bir alarm sistemi taktirin ya da değerli eşyalarınızı kasaya kaldırın. Efsaneler daima efsane olarak kalsın. Sizinde kafanız rahat olsun.

özel eşya derken günlük kullanılan takıysa bilemem de yatırım için sakladığınız eşyalarsa bi banka kasası kiralayın...

Eklentiler

• IMG_1711.jpg
    IMG_1711.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 277
Banka kasasini koyum yurtdisinda yasiyorsaniz alismissinizdir zaten kagit kürek işine en güvenlisi bu sonuçta

Banka kasası tek mantıklı yol.

Hesap açmak ne kadar olabilir ki? Ya da burda çalıştığınız banka o ülkede size yardımcı olamaz mı?
Bilmediğimden sordum.

Hüseyin mesajından sonra bi tüylendim

:eek:

Hüseyin değil -bir şeyin- olacaktı da yanlış yazmışım:halay:

Kızlar artık cıldırmak uzereyım.Yurt dışındayım aılem yanım da yok ve sürekli dişardayım burda hırsızlar çok Ve ben artık cıldırmak üzereyim özel eşyaları nereye koyacağım evde de sürekli değilim yanımda taşiyamam ki ;(
banka kasasına.

X