Degerlı takılar......Of sıkıldım...Lütfen yardım;(

Rozza76

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2016
181
84
28
Kızlar artık cıldırmak uzereyım.Yurt dışındayım aılem yanım da yok ve sürekli dişardayım burda hırsızlar çok Ve ben artık cıldırmak üzereyim özel eşyaları nereye koyacağım evde de sürekli değilim yanımda taşiyamam ki ;(

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1327 gün geçti.

elvanelvan88

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2014
4.056
12.795
33
En doğrusu kasa yaptırmak. Hırsızlar genelde dedektörlerle arar diyen şehir efsaneleri var malum risk almaya değmez
Banka kasası tutarmıyor yada bankaya yatıramıyorsanız evinize güvenli sağlam bir kasa yaptırmalısınız, eve de bir alarm taktırdınız mı tam güven sağlarsınız hatta

AcemiYolcu

Gitmeyen Yolun Yolcusu
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2016
701
1.587
Mutfağa tencerelerin içine koyun. Ya da iç içe konan saklama kaplarının en diptekinin içine koyun. Kafanız rahat olsun.

Rozza76

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2016
181
84
28
Canım burda kadın pırınç kavanozunda saklamiş girıp evı darmadağın edıp bulmuşlar;(

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1327 gün geçti.

damdan

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
26.594
61.055
Canım burda kadın pırınç kavanozunda saklamiş girıp evı darmadağın edıp bulmuşlar;(

Saklamayın

Ivır zıvır arasına atın

Yani o kavanoz hikayeleri çıkınca tüm erzakı eve döküyorlardı

Sonra dedektör var vs dediler

Eğer göz ile arıyorlarsa saklı yerlerde ararlar basit ortalık yerde olmaz diye düşünürler

Bir tanıdığın kutudaki çocuğun oyuncak olan takılarını gerçek sanıp almışlar Çekmece'de duran gerçekleri kalmış

Çocuk oyuncakları dizili yorgan varmış onun arasına saklamış hırsuz da bulunca kapıp gitmiş

Legal Alien

More than yesterday, less than tomorrow.
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2015
1.066
8.014
Annem balkondaki alet edevat, ıvır zıvırın arasına saklıyor.

Benim de kafama yatıyor şahsen. Balkona çıkıp bakınan hırsız hiç duymadım.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 827 gün geçti.

Poupeyd

ĸiмi ɴereye ĸoydυyѕαм вυlαмıyorυм.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2017
85
439
Hüseyin bulunmasını istiyorsan en kuytu köşelerde sakla,istemiyorsan göz önünde bırak.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1339 gün geçti.

guneykarimkure

Cevizin o kekremsi tadı ve keçilerin sempatik...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2014
5.141
7.656
Banka kasası tek mantıklı yol.

Hesap açmak ne kadar olabilir ki? Ya da burda çalıştığınız banka o ülkede size yardımcı olamaz mı?
Bilmediğimden sordum.

Hüseyin mesajından sonra bi tüylendim

:eek:

SouvveniR

❤+❤ = ❤❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Mart 2012
11.495
8.045
Benim duyduğum bir efsane ise: takılarınızı alüminyum folyaya sarın. Öyle saklayın. Dedektör efsanesine çözüm olduğu söyleniyor.

Fakat tavsiyem ya evinize iyi bir alarm sistemi taktirin ya da değerli eşyalarınızı kasaya kaldırın. Efsaneler daima efsane olarak kalsın. Sizinde kafanız rahat olsun.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1609 gün geçti.

tipitip26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2016
1.172
1.388
34
özel eşya derken günlük kullanılan takıysa bilemem de yatırım için sakladığınız eşyalarsa bi banka kasası kiralayın...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 645 gün geçti.