Değişik tanışma hikayemiz , 2.Yılımız geride kalıyor :)

merhaba ben wattpad sitesine bir kitap yazmayı düşünüyorum ve kitabımda gerçek bir aşk hikayesi kullanmak istiyorum ve sizinkisini çok ilginç buldum ve gerçekten çok hoşuma gitti. bu sitede yayın evleri beğendikleri kitapları basıyor ve raflarda okuyuculara sunuyor. kim bilir belki benim hikayemde daha doğrusu izniniz olursa sizin hikayenizde gerçek bir kitap olur? :)) ben sizden bu konuda izin isteyecektim. Aşkınızı hikayemde kullanabilir miyim?

eğer kabul ederseniz lütfen benimle irtibata geçin :)
Siz kimsiniz ? Bahsettiginiz seyin ne oldugunu bilmiyorum nasil bir yer karakterler ayan beyan acik olacakmi? Benim icin sikinti yok ama oglumun bu sekilde tarihe not dusulmesini onun karari olmadan yapamam ki? Ozelden goruselim

Siz kimsiniz ? Bahsettiginiz seyin ne oldugunu bilmiyorum nasil bir yer karakterler ayan beyan acik olacakmi? Benim icin sikinti yok ama oglumun bu sekilde tarihe not dusulmesini onun karari olmadan yapamam ki? Ozelden goruselim
karakterler açık olmayacak merak etmeyin tamam özelde konuşalım

acaba ne oldukı :)

buarada 4 sene baybay

Canım benim maşAllah okurken tüylerim diken diken oldu... Şans bu olsa gerek

arada yorumlarınızdan biliyorum sizi, ama hikayenizi bilmiyordum
çok güzelmiş gerçekten, daha da mutlu olursunuz inşallah

Maşalllaaahhh Rabbim size mutsuzluk göstermesinnnn

çok etkıleyıcı hıkayenız

bı cesaaret geldı..

etkılendıgım halde soylemedıgım ıcın suclu hıssedecegım sanırım sonraları.. ama ben sızın kadar cesur degılım :)

ağladım resmen hüngür hüngür mutluluğunuz daim olsun

Ne kadar harika ya. Masallah

Isteyen adam iste 7 ayda hop evlenme teklifi.

bizim 3 sene bitti hala evliligin e sini konusmuyoruz

ya üç sene geçmiş üstünden ama merak ettim nasıl durumunuz?hikayenizi çok begendim umarım mutlusunuzdur;-)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…