Değişmeyen sorumsuz sevgili yaşattığı travmalar

zxshermine

Guru
Pro Üye
16 Haziran 2011
7.156
17.618
Zaten ilişkinin son demlerindeydiler, ben bile tanıstıktan 1 ay sonra öğrendim böyle bir durum oldugunu ortaya cıkana kadar kadın beni arayana kadar bilmiyordum. Detaya girmek istemedim, ben asla küfür etmem tartısmam her seyi konusarak güzelce anlatırım. Çöp olayında karsı taraf beni tahrik etti hadi at bakalım atabiliyorsan gibi konustu yapamazmısım gibi. ben de video ile beraber cekip attım işte..

Kime göre , neye göre ilişkinin son demlerindeydiler ?

Söylediğiniz : Evli adamla bile isteye görüşüp , "onların arası zaten kötüydü ; ben olmasam da ilişkileri bitecekti" diyen kadınların bahanesine benzemiş.

Larsvontrier

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2022
87
92
26
Kime göre , neye göre ilişkinin son demlerindeydiler ?

Söylediğiniz : Evli adamla bile isteye görüşüp , "onların arası zaten kötüydü ; ben olmasam da ilişkileri bitecekti" diyen kadınların bahanesine benzemiş.
beni ilgilendirmez bu durumu evlilikle kıyaslamanız cok saçma ilişkiyi bitirme kararı alan kişi erkek tarafı, ben kimseyi ayırmadım. herkesin basına gelebilir.

Wurstria

Balık baştan kokar, senin burnun tıkalı :)
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2015
12.905
22.562
Altın çüklü bişey herhalde yoksa neden bu kadar bağımlılık yapsın ki?
Hiç öyle annem babam yok ayaklarına sığınma. İşin gücün var, maddi durumun iyi. Ölüm allahın emri ne yapalım yani her kayıp veren kendini saçma tiplerin peşinde paçavra mı etsin? Git destek al kendini toparla bu altın çük sevdasından da vazgeç. Düzgün biri çıkar karşına mutlaka.

Ellfsu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2021
800
1.198
31
Merhaba kızlar 26 yasındayım, 1 yıllık ilişkim var kendisi 35 yasında.
Bu bir yıl bana 10 yıl gibi geldi.. o kadar çok şey yaşadım ki. Benden önce birlikte yaşadığı sevgilisinden bir türlü ayrılamıyordu, yani ayrıldım bitti görüşmüyoruz vs diyordu her seferinde inanıyordum ama bir sekilde konustuklarını yakalıyordum. oldukça saygısız, bitik toksik bir ilişkiydi onlarınki. Kadın defalarca benim pesime düştü, aradı, taciz etti, intihar etmeye kalkıstı geri dönmesi için, kendini jiletledi. Böyle psikolojik sorunları olan birisi ama sadece onu suçlamıyorum çünkü iletişimi sürdüren taraf erkek arkadaşım.
Bir şekilde affettim, 4-5 yıllık ilişkisi benimle tanıstıktan sonra bitti bazı bağları koparmak kolay olmayabilir diye düsündüm ona karsı sevgimden dolayı defalarca affettim. Beni ailesiyle tanıstırdı, beraber oldugumuz muddette benim evimde birlikte yasıyoruz.
Bunun dısında alkole cok düskün, oldukça pislik bir arkadaş çevresi var.
haftanın 5-6 günü içiyor gece hayatını vs cok seviyor ne zaman ki mutluyuz her sey yolunda o zaman cok azaltıyor ve bu sekilde mutlu oldugunu dile getirse de, en fazla 1 hafta dayanbiliyor bin bir yalanla bahaneyle ortadan kaybolup arkadaslarıyla mekana gidiyor.

Bu kişiden 3 ay önce hamile kaldım, cok büyük bir travmaydı. yine bu sorumsuz davranısları, bir tamam hemen evlenelim diyip daha sonra ama cocuk icin evlenilir mi gibi konusması, o ruh haliyle ona asla güvenemedim kürtaj oldum tek basıma ağlaya ağlaya vs.

Sonra artık rest çektim. Kendime çeki düzen verme kararı aldım hiç bir şekilde iletişime geçmeyip önüme bakıyordum. Aradı pesimden kostu, acıtasyon yaptı. En sonunda görüşelim bir kez dedi, tamam dedim. Ve bensiz yasayamadıgını, uyuyamadıgını, benı kaybetmek istemediğini, Benimle evlenmek istediğini, telefonunu her zaman ortaya koyacagını? gizli saklı bişey kalmayacağını vs söyledi ve bir sekilde kendimi tekrar onunla aynı evde buldum.
Bu defa kabusum basladı, içimdeki güvensizlik korkular hic dinmedi. telefonu yine hep ters. tuvalete telefonla gitmeye devam. yanyanayken iyiyiz ama dısardayken hep tartıstım kendimi tutamadım o da içmeye gitmiş ilk defa buyuk bi kavga ettim ve tüm kıyafetlerini gittim çöpe atarken video çektim. Çok sakin bir insanımdır ilk defa böyle büyük bir tepki verdim sok oldu. Engelledi beni her yerden.
Napacagımı bilmiyorum, her seyin düzeleceğine olan inancım bitti emeklerim gitti, psikolojim bitti.. nasıl dusunmem gerektıgını bılmıyorum saglıklı karar alamıyorum suan cok bosluktayım lütfen bi yol gösterin bana. Kimsesizim anne baba vefat etti, o yuzden tutunacak bi dalım yok..
Bence bı daha sakin arkana bakma.. yanlış dala tutunma 😔 yazık edersin kendine

gunces

Guru
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2020
6.589
35.003
beni ilgilendirmez bu durumu evlilikle kıyaslamanız cok saçma ilişkiyi bitirme kararı alan kişi erkek tarafı, ben kimseyi ayırmadım. herkesin basına gelebilir.

Nesi cok farkli mesela? Onlarinki 4.5 yillik bir iliskiymis ve sizinle tanistiktan sonra bitmis. Kiz intihar etmeye falan kalkmis. Sizin su an bizlerden beklediginiz gibi o kizda destek beklemistir belki. Sizin duygulariniz var mesela uzuluyorsunuz o kiz hic uzulmemis midir? Herkesin basina gelmez cunku bu kadar baglarin koparilmadigi, hala gorusulen bir iliski varken kimse bir iliskiye baslamaz. kizin psikolojik sorunlari vardi diyorsunuz ama sizde bile bile kendinizi atese atarken cok saglikli kararlar vermemissiniz.

minerva1988

Nirvana
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2014
10.347
26.582
Zaten ilişkinin son demlerindeydiler, ben bile tanıstıktan 1 ay sonra öğrendim böyle bir durum oldugunu ortaya cıkana kadar kadın beni arayana kadar bilmiyordum. Detaya girmek istemedim, ben asla küfür etmem tartısmam her seyi konusarak güzelce anlatırım. Çöp olayında karsı taraf beni tahrik etti hadi at bakalım atabiliyorsan gibi konustu yapamazmısım gibi. ben de video ile beraber cekip attım işte..
Nerden biliyorsun son demi ilk demi olduğunu baya baya aldatmissiniz kadını bir de psikopat oldu kadın

Larsvontrier

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2022
87
92
26
Nerden biliyorsun son demi ilk demi olduğunu baya baya aldatmissiniz kadını bir de psikopat oldu kadın
kendini jiletleyen biri normal midir? ya da adama bulduğum yerde bıçaklayacağım seni diyen, yasaklı maddeler kullanan biri. Allah askına bir ay sonra öğrendim diyorum siz bir aylık ilişkinin flörtün, karsı taraf istemediği takdirde hayatında biri oldunu, bitmiş bi ilişkisi olduğunu nasıl anlayabilirsiniz zaten iletişim görüşme kısıtlıyken?

minerva1988

Nirvana
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2014
10.347
26.582
kendini jiletleyen biri normal midir? ya da adama bulduğum yerde bıçaklayacağım seni diyen, yasaklı maddeler kullanan biri. Allah askına bir ay sonra öğrendim diyorum siz bir aylık ilişkinin flörtün, karsı taraf istemediği takdirde hayatında biri oldunu, bitmiş bi ilişkisi olduğunu nasıl anlayabilirsiniz zaten iletişim görüşme kısıtlıyken?
O zaman ayrilirsin , peki çocuk yapmak için uğraşıp gebe kalınca aldırmak . Eşyaları çöpe atıp video çekmek normal midir ?

HaklisinHocam

Ben, keyfim ve kahyası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Mart 2021
976
1.193
Ben çocuk meselesine çok takıldım, nasıl kıydınız ya, benim vücudum benim kararım diyecekseniz cevap bile vermeyin Allah aşkına
Çocuk olduğunda aldıracak kadar kendinize uzak olan insanla neden birlikte yaşıyorsunuz, neden birlikte oluyorsunuz

Probisinkokusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2021
775
1.652
28
Bu bir yıl bana 10 yıl gibi geldi.. o kadar çok şey yaşadım ki. Benden önce birlikte yaşadığı sevgilisinden bir türlü ayrılamıyordu, yani ayrıldım bitti görüşmüyoruz vs diyordu her seferinde inanıyordum ama bir sekilde konustuklarını yakalıyordum. oldukça saygısız, bitik toksik bir ilişkiydi onlarınki. Kadın defalarca benim pesime düştü, aradı, taciz etti, intihar etmeye kalkıstı geri dönmesi için, kendini jiletledi. Böyle psikolojik sorunları olan birisi ama sadece onu suçlamıyorum çünkü iletişimi sürdüren taraf erkek arkadaşım.
Bir şekilde affettim, 4-5 yıllık ilişkisi benimle tanıstıktan sonra bitti bazı bağları koparmak kolay olmayabilir diye düsündüm ona karsı sevgimden dolayı defalarca affettim. Beni ailesiyle tanıstırdı, beraber oldugumuz muddette benim evimde birlikte yasıyoruz.
haftanın 5-6 günü içiyor gece hayatını vs cok seviyor ne zaman ki mutluyuz her sey yolunda o zaman cok azaltıyor ve bu sekilde mutlu oldugunu dile getirse de, en fazla 1 hafta dayanbiliyor bin bir yalanla bahaneyle ortadan kaybolup arkadaslarıyla mekana gidiyor.

Bu kişiden 3 ay önce hamile kaldım, cok büyük bir travmaydı. yine bu sorumsuz davranısları, bir tamam hemen evlenelim diyip daha sonra ama cocuk icin evlenilir mi gibi konusması, o ruh haliyle ona asla güvenemedim kürtaj oldum tek basıma ağlaya ağlaya vs.

Sonra artık rest çektim. Kendime çeki düzen verme kararı aldım hiç bir şekilde iletişime geçmeyip önüme bakıyordum. Aradı pesimden kostu, acıtasyon yaptı. En sonunda görüşelim bir kez dedi, tamam dedim. Ve bensiz yasayamadıgını, uyuyamadıgını, benı kaybetmek istemediğini, Benimle evlenmek istediğini, telefonunu her zaman ortaya koyacagını? gizli saklı bişey kalmayacağını vs söyledi ve bir sekilde kendimi tekrar onunla aynı evde buldum.
Bu defa kabusum basladı, içimdeki güvensizlik korkular hic dinmedi. telefonu yine hep ters. tuvalete telefonla gitmeye devam. yanyanayken iyiyiz ama dısardayken hep tartıstım kendimi tutamadım o da içmeye gitmiş ilk defa buyuk bi kavga ettim ve tüm kıyafetlerini gittim çöpe atarken video çektim. Çok sakin bir insanımdır ilk defa böyle büyük bir tepki verdim sok oldu. Engelledi beni her yerden.
Napacagımı bilmiyorum, her seyin düzeleceğine olan inancım bitti emeklerim gitti, psikolojim bitti.. nasıl dusunmem gerektıgını bılmıyorum saglıklı karar alamıyorum suan cok bosluktayım lütfen bi yol gösterin bana. Kimsesizim anne baba vefat etti, o yuzden tutunacak bi dalım yok..
Her şey ama her şey bir yana kürtaj olduktan sonra nasıl devam edebildiniz? Allah düşmanımın başına vermesin geçmiş olsun ama sanıyorum ki bir adam yüzünden ağlaya ağlaya kürtaj olacağım ve sonra o adamı görmek isteyeceğim duymak isteyeceğim bir evi paylaşabileceğim hiç sanmıyorum.

Lilruba

yaşamsürprizdir:)
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2011
3.445
2.256
Ben ne okudum... Lütfen bu adamlıktan zerre kadar anlamayan insandan uzak durun... Kendinize değer verin... Burda bir ilişki bile yok adama köle olmuşsunuz resmen kurtarın kendinizi azad edin...

ssoulfly

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
432
631
41
Gidip meyhaneden herhangi bir şahısı evine alsan ancak bu kadar toksik olabilirdi.
Tutunacak bir dal muhabbetini de anlamıyorum zaten. Tutunacak dal insanın aklıdır, gücüdür kendi ayakları üzerinde durabilecek maddi kazancıdır. Kendini geliştiren beynidir. İyiyi ve kötüyü ayırt edebilecek vicdanıdır kendine verdiği değerdir.
bir ayyaşı evine alıp onu ve psikopat belalısını hayatına ortak edebilecek şuuru anlayamadım.

zxshermine

Guru
Pro Üye
16 Haziran 2011
7.156
17.618
Zaten ilişkinin son demlerindeydiler, ben bile tanıstıktan 1 ay sonra öğrendim böyle bir durum oldugunu ortaya cıkana kadar kadın beni arayana kadar bilmiyordum.

Yazdığınız cümleye bakalım. "Zaten ilişkinin son demlerindeydiler " yazmışsınız.

Durumu sonradan öğrenen bir insanın "Zaten ilişkinin son demlerindeymişler" yazmasını beklerdim.

Evlenirken 2 kişinin de evlenmeyi istemesi gerekiyor. Ancak ilişkileri de , evlilikleri de bitirirken 1 kişinin ilişkiyi bitirme kararı ve istememesi yeterli.

Bu bir yıl bana 10 yıl gibi geldi.. o kadar çok şey yaşadım ki. Benden önce birlikte yaşadığı sevgilisinden bir türlü ayrılamıyordu, yani ayrıldım bitti görüşmüyoruz vs diyordu her seferinde inanıyordum
ama bir sekilde konustuklarını yakalıyordum. oldukça saygısız, bitik toksik bir ilişkiydi onlarınki. Kadın defalarca benim pesime düştü, aradı, taciz etti, intihar etmeye kalkıstı geri dönmesi için, kendini jiletledi. Böyle psikolojik sorunları olan birisi ama sadece onu suçlamıyorum çünkü iletişimi sürdüren taraf erkek arkadaşım.

Siz 1 yıllık ilişkinizde 10 yıla yetecek kadar çok şey yaşamışsınız.

Kadın 4-5 yılda bir şey yaşamamış mıdır sizce ? Sizden önce birlikte yaşadığı sevgilisinden ayrılamadığını da biliyormuşsunuz.

Adam yasal olarak bekar olsa da , süreklilik arz eden ve hatta beraber evli hayatı yaşadığı bir ilişkisi varmış.

ManyakMisir

Hoşgeldin ömrüme papatya kızım 🧡
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2020
2.047
2.154

Hiç mi kendinize kıymet vermiyorsunuz ya

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 31-12-2022

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 88 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları kısmen ayrıldı ve açılmaya başladı. Bebeğiniz 3. trimesterda sizin sesinizi tanıyabilcektir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın