Dengesiz mi duygularından mı emin değil yoksa sadece oynadı mı anlayamadım!!!

zynpkr

Guru
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
946
5
Kızlar sizden başka bana yardım edecek akıl verecek kimse yok.Ne olur okuyun ve yardım edin.bundan önce ki tüm ilişkilerimde bu forumda verilen fikirlere uydum ve rahatladım.O yüzden size anlatmaya karar verdim. :)
En başından anlatıyorum...

İş yerinde bir çocuk var.İlk ben onun bakmaya başladıgını farkettim.Normalde biz vardiyalı çalışıyoruz.O gireli 1 buçuk sene olmuş ama farketmedim hiç.ilk o gün farkettim.1 ay önce.bana bakıyordu.dikkatimi çekti hoşuma da gitti.o gün vardiya çıkışı vs bakıştık.1 hafta bakışmalar devam etti.sonra hafta sonu ertesi gün izinli oldugu bi gün faceden beni bulmuş msj attı.bakışlarınızı farketmemek mümkün değil diye.ben bakmadım önce sen baktın diyemedim.utandım ne diyecegimi şaşırdım.rahatsız ettiysem özür dileirm dedim saf gibi.sonra yok da o bakışların sebebi merak konusu dedi.sonra dedim siz baktınız ben onu farkettim diye.ben arkadaşlarım sizin bana baktıgınızı söyledi ondan baktım dedi.o zaman yanlış anlaşılma olmuş dedim.muhtemelen dedi güldü.face de konuştuk tabi.sonra konuşma bitti.beni arkadaşlıga ekledi.kabul ettim.bir süre konuştuk.

2-3 gün konuşmaya devam ettik.sonra bana benden hoşlanıyor musun diye sordu.ben de bilmiyorum dedim.sanırım dedim. sen diye sordum.sanrım ben hoşlanmıyorum dedi.hiç bir şey yazmadım.ardından bi msj daha.yanlış anlama sen çok hoş kızsın ama ben birini istemiyorum vs vs.iyi ark olalım istersen dedi bi kaç kez bu msjlaşmalarda.ben de tmm ya sorun değil dedim.ertesi gün iş yerinde konuştuk.öyle selamlaşıyorduk ama ben çektim tabi kendimi.öyle diyince pek samimi olmadım.görünce başımızla selamlaşıyoduk uzaktan tek.sonra bi gün yine facede karşılaştık konuştuk bayagı.benle gayet güzel konuştu.numaramı veriyim de molaya çıkarken haber ver birlikte çıkalım dedi.tmm dedim.ertesi gün bi molaya beraber çıktık.sonra msj attım diğer molalarda kendini çekti.yeni çıktım ben vs demeye başladı.tmm dedim.yine çektim kendimi.görünce karşılaşınca yanına gidip konuşuyodum ama pek değil.çıkartken bazen bana ben çıkıyorum kib diye msj atıyodu.ertesi gün hiç bakmadan çıkıp gidiyodu.o kendini çekince ben de çekiyodum bakmışım yine yaklaşmış bana.

her neyse en son geçen hafta ben gece 12 de işe başlıyorum o da 2 de çıkıyomuş sormadım bile hiç vardiyasını bilmiyodum.normalde hiç başını kaldırmaz o gün ben vardiyaya başladım gece.onun çıkış saatinde çıkıyor.bana baktı.seçmeye çalıştı o mu diye ya da tanıdı bilmiyorum.görmemiş gibi davrandım.sonra ki gün msj attım.nbr vardiyan kaç diye.işe başladıgımda gece.12 dedi.molan kaldı mı dedim.yok ama istersen çıkarım dedi.çıktık birlikte gece molaya.o hafta bana karşı çok iyiydi.çıkışta mesaj falan atıyordu.hatta bi gece işten çıktı.tekrar koşa koşa geldi.bişey aldı giderken benim arkadaşım seslendi.ne oldu diye.bişey unutmuşum dedi.çıktı gitti.2 dk geçmedi bana msj attı.neyi unuttugunu yazdı.o haftanın sonunda gece 2 de nete girdi.ben de gece vardiyasından çıktıgım için gece geç yatıcam.slm verdi.konuştuk falan.bu gece ben uyumucam burda olursan konuşuruz dedi.ben de zaten geceden çıkıp akşama kadar yattıgım için tmm dedim.sabaha karşı 4 e kadar muhabbet ettik o gün.ertesi gün akşamı msj attı bana.face te yoksun dedi.demek ki beni aradı gözleri dedim.oluyo bu iş dedim.:) neyse bayagı msjlaştık yine o gün.ertesi gün yani dün vardiyalarımız aynıydı.sabah onu uyandırmamı rica etti.uyuyakalmayım dedi.tmm dedim. buraya kadar anlattıgım arkadaşlarım tmm olmuş bu iş dedi.ben de öyle dedim.

gelin görün ki ertesi gün yani dün her şey değişti.ilk molaya birlikte çıktık sabah birlikte çayımızı sigaramızı içtik.2.mola için de kendi msj attı.yine birlikte çıktık.ama sonra birden değişti.msj attım mola diye.çıkamıyorum izin evrmiyolar dedi.yemek saatimi söyledim.ben aç değilim cnm dedi.tmm dedim.küstün mü dedi.yok ben çocuk muyum dedim.sonra ben de msjı kestim.çıkalım birlikte falan demedim.

akşam internette karşılaştık.normalde hep slm veren o olurdu.slm vermedi.hatta faceteydi kapadı face i.msn açık kaldı.ben yazdım msn den.gönülsüz konuştu.en son bişi sorcam dedim.tabi dedi.sen benden hoşlanmıyosun dimi dedim.canım ben sana en başta söylemiştim bunu zaten dedi.kaldım öylece.tmm grş dedim çıktım.

bu sabah hiç slm vermedim.öglen yemekte karşılştık birlikte yemek yedik.ben gittim yanına yemek yerken.o öyle dedi diye çok umursadıgımı küstügümü kırıldıgımı düşünsün istemedim.normal arkadaşlarıma yaptıgımı yaptım yani.çayı falan içtik yemek üstüne.akşama kadar karşılaşmadık sonra.çıkışta bugün arkadaşımla bekliyorum sersi bana baktı.slm verdim başımla o da aynısını yaptı.arkadaş bu çocuk sana bakıyor dedi.farkındayım ama dengesiz işte oşver dedim. servise bindi benden önce servis giderken de bana bakıyomuş.arkadaş söyledi yanımdaki.ben farketmedim.

kızlar uzun oldu ama hepsini anlatmam lazımdı en doğru şekilde yorumlamanız için.ben şimdi bu çocugu anlayamadım.evet ben çok hoşlanıyorum.onun da ilgisi var.olmasa böyle davranmaz herhalde.kaldı ki 1 buçuk yıldır birbirimizi farketmemişiz bile neden benle iyi ark olmak istesin.benden ilgi görmeyince o kendini gösteriyor ben ilgilenmeye başlayınca kendi çekiliyor.ama bu kez fena çekildi :) bugün nette gördüm yine slm bile vermedi.ve ben slm evrince de gayet gönülsüz konuştu.eskisi gibi değildi.ben ne yapmalıyım.evet vazgç o dengesiz diyeceksiniz muhtemelen.bunun farkındayım da burnunun sürtmesi lazım.kendimi geri çekiyim birdaha da hiç ilgilenmeyim mi.yoksa ona bile değmez tamamen slm bile verme mi dersiniz.amacı ne olabilir.ne yapmaya çalışıyor bu arkadaş.off kafam çok karışık.yorumlarınıza ihtiyacım var.

ne olur biri bişi desinnn.:KK43: benimki hoşlantıdan da farklı bi duygu yaaa.ben bayılıyorum ona.kızlar valla bugün yemek yedik çay içtik dedim ya.ben yemedim o yemegi.o yedi.aldıgım şeylerin hiç birine dokunmadım.niye diye sorarsanız.ellerim zangır zangır titriyodu.yemegi begenmedim dedim.1 kaşık çorba bi çatal kızartma yedi.bi de tatlı. çay içerken bayradagı zor tuttum çaktırmamak için nasıl çabalaıdm.bir de sigaramı yalamadım.çakmagı aldım yakcam tam ama nasıl titriyorum.:) sonra Allahtan çakmak uzattı.yanktı sigaramı.yoksa rezil olmuştum.

nolur birileri bişi desin.kendimi çeksem tamamen gelir mi ki.yüz vermesem.karşılaşmamaya çalışsam.görünce tek slm verip geçsem.msj atmasam slm vermesem nette.çıldırcamm.:18:

canım valla dediğin gibi dengesiz bi tipmiş yani tipik erkek tavrı kaçan kovalanır misali...

canım bence duygularından emin olmadığı için böyle davranıyor. eğer gerçekten senden hoşlanıyor olsaydı böyle davranmazdı. erkekler genelde gerçekten hoşlandıkları kadınlara karşı tutarlı davranışlar içerisinde olurlar. yoğun duygular hissetmeyince böyle dengesiz davranırlar. bence üzerine gitme. hatta kafanda bitirmeye çalış. durumun düzeleceğini sanmıyorum.:KK25:

ben senin yerinde olsam daha agır davranırım mesela msj attığında hemen cevap vermem yemeğe çıkalım dediğinde hemen kabul etmem emin ol erkeklerde bu tavırlar çok işe yarıyor:KK1::KK1:

canım valla dediğin gibi dengesiz bi tipmiş yani tipik erkek tavrı kaçan kovalanır misali...

kaçıyım mı :) kovalar herhalde.kendimi çekince hep kendi yakınlaşıo ya. slm vermeyim msj atmayım.tel ve nette tüm ilişkimi koparıp iş yerinde de slm verip geçiyim.kimse olmazsa yanımda ve onun yanında o zaman az muhabbet ederim.normal ark gibi yani.doğru mu düşünüyorum.

ben senin yerinde olsam daha agır davranırım mesela msj attığında hemen cevap vermem yemeğe çıkalım dediğinde hemen kabul etmem emin ol erkeklerde bu tavırlar çok işe yarıyor:KK1::KK1:

o mesjaı attıgında yaptım bi hata saniyesinde cevap verdim.ama o da öyleydi.şimdi çekti kendini yaaa :KK43: tekrar bana gelmesi için kendimi çeksem işe yarar mı.çok geç kalmış sayılmam dimi.daha 2 gün önce peşimdeydi sonuçta.:KK14:

kaçıyım mı :) kovalar herhalde.kendimi çekince hep kendi yakınlaşıo ya. slm vermeyim msj atmayım.tel ve nette tüm ilişkimi koparıp iş yerinde de slm verip geçiyim.kimse olmazsa yanımda ve onun yanında o zaman az muhabbet ederim.normal ark gibi yani.doğru mu düşünüyorum.

aynen öle canım =)

canım bence duygularından emin olmadığı için böyle davranıyor. eğer gerçekten senden hoşlanıyor olsaydı böyle davranmazdı. erkekler genelde gerçekten hoşlandıkları kadınlara karşı tutarlı davranışlar içerisinde olurlar. yoğun duygular hissetmeyince böyle dengesiz davranırlar. bence üzerine gitme. hatta kafanda bitirmeye çalış. durumun düzeleceğini sanmıyorum.:KK25:

:KK14::KK14::KK14: bitirmeye çalışıyorum ama işte.her dk karşımda bitiveriyo.vardiyalar denk gelmesin diye ne çok dua ettim.yaklaşık 10 vardiyaya bölünmüş iş yerinde vardiyalarımız aynı denk geldi.girişte çıkışta karşılaşıyoruz hiç bişi olmasa.ahh ne çileliymişim yaa:KK19:

o mesjaı attıgında yaptım bi hata saniyesinde cevap verdim.ama o da öyleydi.şimdi çekti kendini yaaa :KK43: tekrar bana gelmesi için kendimi çeksem işe yarar mı.çok geç kalmış sayılmam dimi.daha 2 gün önce peşimdeydi sonuçta.:KK14:

baştan beri yüz vermemiş olsa bu yöntem işe yaramaz dicem de kendini göstermiş yani sıra sende şimdide sen kendini ağırdan sat biraz bırak kovalasın elbet sıkılıp sorucak tavırlarını:KK34:

Sen onun üstüne düştükçe o kaçıyor. Biraz da sen kaç o kovalasın bakalım. :-)

kaçan kovalanır mevzusumu dicem ama hiç alakası yok bence çocuk ne yaptığını bilmiyor. hiç umursama boşver, o kendi kendini yesin. sen neden canını sıkıyorsun ki? bu tür insanlar hiç bir zaman duygularından emin olamayan insanlardır. şuan senden hoşlandığını dile getirse bile eminim ertesi gün seni tanımaz, nereye kadar tahammül edebilirsin ki. yerinde olsam hiç sallamazdım hadi canım der geçerdim, biraz zor olabilir belki ama yapman gereken bana göre bu. kendine güveni biraz fazla sanırım tüm kızlar bana hayran gibi bir ruh hali var herhalde. sanki sen onun peşinde koşuyormuşsun gibi bir havaya bürünmüş. selamlaşabilirsin, konuşadabilirsin ama bence duygularını ona hissettirme ve biran önce unutmaya bak derim. daha yolun başı ileride çok pişman olabilirsin. çünkü adam ciddi anlamda dengesiz ve ne yaptığı belli olmayan insan cinsi en korkulası cinstir.

baştan beri yüz vermemiş olsa bu yöntem işe yaramaz dicem de kendini göstermiş yani sıra sende şimdide sen kendini ağırdan sat biraz bırak kovalasın elbet sıkılıp sorucak tavırlarını:KK34:

şimdi o benim duygularımdan çok emin ya ondan böyle yapıyor.ama hala uzaktan uzaktan kesiyor.:KK9: ben ama bidaha aynı hatayı yapmıcam. yeter ki o yaklaşsın banaaa. bi de yengeç burcu.ne derece doğru bilmem ama yengeç burcu biraz dengesiz davranırmışbi ilişkiye öylesine başlamazmış.ama kaybedeceğini anlayınca o da bi adım atarmış.o da öyle yapıyo.

şimdi o benim duygularımdan çok emin ya ondan böyle yapıyor.ama hala uzaktan uzaktan kesiyor.:KK9: ben ama bidaha aynı hatayı yapmıcam. yeter ki o yaklaşsın banaaa. bi de yengeç burcu.ne derece doğru bilmem ama yengeç burcu biraz dengesiz davranırmışbi ilişkiye öylesine başlamazmış.ama kaybedeceğini anlayınca o da bi adım atarmış.o da öyle yapıyo.

tatlım yüz vermemkle daha iyi gözlemlemiş olursun. Hemde baktın hala umrunda değil zaten belli bi süre uzak davrandığın için aslında sende uzaklaşmış olucksın ve bitirmen daha kolay olucak... ama ben dediğimi dene derim bişey kaybetmezsin aksine kazanırsın...

kaçan kovalanır mevzusumu dicem ama hiç alakası yok bence çocuk ne yaptığını bilmiyor. hiç umursama boşver, o kendi kendini yesin. sen neden canını sıkıyorsun ki? bu tür insanlar hiç bir zaman duygularından emin olamayan insanlardır. şuan senden hoşlandığını dile getirse bile eminim ertesi gün seni tanımaz, nereye kadar tahammül edebilirsin ki. yerinde olsam hiç sallamazdım hadi canım der geçerdim, biraz zor olabilir belki ama yapman gereken bana göre bu. kendine güveni biraz fazla sanırım tüm kızlar bana hayran gibi bir ruh hali var herhalde. sanki sen onun peşinde koşuyormuşsun gibi bir havaya bürünmüş. selamlaşabilirsin, konuşadabilirsin ama bence duygularını ona hissettirme ve biran önce unutmaya bak derim. daha yolun başı ileride çok pişman olabilirsin. çünkü adam ciddi anlamda dengesiz ve ne yaptığı belli olmayan insan cinsi en korkulası cinstir.

aslında unutmaya çalışıyorum ama işte sürekli karşımda.ee gördükçe sinir oluyorum.haklısın aslında.bir de dediğin gibi öyle huyları var.face de konuşuyoduk bi ara.ertesi gün bakmıyodu bile .:KK70: nasıl ya diyodum.sonra sonra muhabbete başladı.

tatlım yüz vermemkle daha iyi gözlemlemiş olursun. Hemde baktın hala umrunda değil zaten belli bi süre uzak davrandığın için aslında sende uzaklaşmış olucksın ve bitirmen daha kolay olucak... ama ben dediğimi dene derim bişey kaybetmezsin aksine kazanırsın...

:KK23: dediğini yapıcam canım. artık kendimi çekme sırası bendeee.
ilk yaptıgımda bunu bi baktım adam görmüyo bile beni.o da kendini çekti.tmm bitti dedim.ama sonra kendi numarasını falan vermeye başladı. yine öyle yapcam.

Kızlar bu arada neredeyse herkes aynı fikirde.kaçan kovalanır. ben de artık hepinizin tavsiye ettiğini yapıcam.biraz da o dengesiz bu kız diye içi içini yesin.

bi de dün adam akıllı yemek ye falan dedim.sabah poğaça akşam kekle karnını doyuruyodu. sonra yerim dedi.özellikle arayıop sorcam dedim.sonra aramadım haliyle o muhabbet üstüne.öğlen durmuş bana çorba içemedim de dışardan söyledim diye anlatıyor.bekliyor ki ben ona çocuk gibi kızıyım. :) aferin dedim.hasta olursan o zaman görürüm seni dedim.zaten olmaya başladım vs diyoo :KK70: ah Allahım çocuk gibi ya. ama ona hala çok kızgınımm. bi de dün msj atmıştım cvp vermedi.yarın uyanabilcen mi uyandırıyım mı diye. sonra cvp yok. neyse k.bakma rahatsız ettim.uyanamazsın diye söyledim dedim. akşam msj atmış.tabi ben dün 8 de uyudugum için görmedim.soruyor dün uyuyomuydun msj atmadın da diye.evet uyuyakalmışım dedim. hemen farketti ilgisiz davrandıgımı kızdıgımı.

hakikaten dengesiz bir tip kendini fazla kaptırma çünkü adam başta söylemiş ben birini istemiyorum diye o yüzden bişey olup da sen üzülsen de vicdan azabı çekmez savunma mekanizması hazır ben bişey vaat etmedim.
sen yine görünce selam ver bir arkadaşın gibi ama sevgi adına birşey bekleme bence birşey olacaksa aranızda bu ondan gelmeli...

hakikaten dengesiz bir tip kendini fazla kaptırma çünkü adam başta söylemiş ben birini istemiyorum diye o yüzden bişey olup da sen üzülsen de vicdan azabı çekmez savunma mekanizması hazır ben bişey vaat etmedim.
sen yine görünce selam ver bir arkadaşın gibi ama sevgi adına birşey bekleme bence birşey olacaksa aranızda bu ondan gelmeli...

zaten artık kaçıyorum hiç ilgilenmiyorum.o bi adım gelse de gitmiyorumm.eger ark olcaksak normal bi ark oluruz.normal arkadaşlarımla sonuçta sürekli mesajlaşmıyorum vs vs. eğer fazlasını istiyosa kendisi gelcek. :KK34:

X