Dengesiz mi duygularından mı emin değil yoksa sadece oynadı mı anlayamadım!!!

onu kiskandirmaya dene..
is yerindeki baska bir erkek arkadasinla bir kac kere onu görebilecegi sekilde yanyana gel, eger kiskanirsa yani sana tekrar mesaj atip ilgilenirse demek ki hoslaniyordur..

bu iyi bir fikir olabilir aslında yaaa :KK70: süpersinnn.yapmaya cesaret edemedim aslında düşündüm de.ama yapsam kaybedeceğim hiç bir şey olmaz dimi.:KK3:

bu iyi bir fikir olabilir aslında yaaa :KK70: süpersinnn.yapmaya cesaret edemedim aslında düşündüm de.ama yapsam kaybedeceğim hiç bir şey olmaz dimi.:KK3:

denemeye deger, ama bence daha fazlada kaptirma kendini, olmuyorsa vardir bir hayir diye düsün.. :KK34:

denemeye deger, ama bence daha fazlada kaptirma kendini, olmuyorsa vardir bir hayir diye düsün.. :KK34:

ben 2 buçuk yıldır bu iş yerindeyim ve çok kalaalık bi yer.ve %90 ı yaşıtım insanlar.şimdiye kadar kimseye bakmadım.ama onu gördüm göreli aklımdan gitmiyor.kendi adım attı.öyle konuştuk vs vs.belki sabretmem gerekiyodur.çünkü ben unutmaya çalıştıkça karşıma çıkıyor yapamıyorum.

dün onu unutmak için onu hiç göremeyeceğim bi yere oturdum.molalara çıkarken onu görmemek için saati ayarlayarak çıktım.ama dün arkadaşımı bekliyordum mola için.o sırada işim uzadı.çıkamadım.hep o saatlerde çıkar.dedim ki herhalde vardır bi hayır.muhtemelen karşılaşmamamamız için Allahım iş çıkardı. :) artık bu saatten sonra da çıkmaz dedim emin bi şekilde.molaya çıktım.bir baktım o da geldi. geldi muhabbet ettik biraz. şimdi ben nasıl unutuyum.daha önce de hep bu oldu.onu göremeyeceğim yere oturdum hep.tam arkadaşım seslendi bi baktım o geçiyo.ben görmeyim desem de hep karşımda.o karşımdayken nasıl unutucam bilmiyorum.bildiğim tek şey var bugün farkettim onun gözlerime bakıp bir kere gülmesi tüm günümü kurtarıyor.göz göze gelip bi slmlaşmamız tüm sıkıntımı alıyor.nasıl unutcam bilmiyorum.ama gülüşü ben de ne sinir bırakıyor ne acı...

ben 2 buçuk yıldır bu iş yerindeyim ve çok kalaalık bi yer.ve %90 ı yaşıtım insanlar.şimdiye kadar kimseye bakmadım.ama onu gördüm göreli aklımdan gitmiyor.kendi adım attı.öyle konuştuk vs vs.belki sabretmem gerekiyodur.çünkü ben unutmaya çalıştıkça karşıma çıkıyor yapamıyorum.

dün onu unutmak için onu hiç göremeyeceğim bi yere oturdum.molalara çıkarken onu görmemek için saati ayarlayarak çıktım.ama dün arkadaşımı bekliyordum mola için.o sırada işim uzadı.çıkamadım.hep o saatlerde çıkar.dedim ki herhalde vardır bi hayır.muhtemelen karşılaşmamamamız için Allahım iş çıkardı. :) artık bu saatten sonra da çıkmaz dedim emin bi şekilde.molaya çıktım.bir baktım o da geldi. geldi muhabbet ettik biraz. şimdi ben nasıl unutuyum.daha önce de hep bu oldu.onu göremeyeceğim yere oturdum hep.tam arkadaşım seslendi bi baktım o geçiyo.ben görmeyim desem de hep karşımda.o karşımdayken nasıl unutucam bilmiyorum.bildiğim tek şey var bugün farkettim onun gözlerime bakıp bir kere gülmesi tüm günümü kurtarıyor.göz göze gelip bi slmlaşmamız tüm sıkıntımı alıyor.nasıl unutcam bilmiyorum.ama gülüşü ben de ne sinir bırakıyor ne acı...

tamam cok güzel duygular bunlar ama kendini daha cok kaptirip ona daha cok baglanirsan sonrasinda daha aci cekersin eger karsilik vermezse..
bak mesala o gün molada soguk davranman gerekiyordu, biraz kendini geri cekersen anlarsin gercekten onun icin önemini..
bence bundan sonra biraz taktik degistir, soguk davran, kacan kovalanir bunu unutma..

tamam cok güzel duygular bunlar ama kendini daha cok kaptirip ona daha cok baglanirsan sonrasinda daha aci cekersin eger karsilik vermezse..
bak mesala o gün molada soguk davranman gerekiyordu, biraz kendini geri cekersen anlarsin gercekten onun icin önemini..
bence bundan sonra biraz taktik degistir, soguk davran, kacan kovalanir bunu unutma..

dün biraz konuştuk.bişi oldu.dedim ki keşke böle olsa.5 dk sora isttediğim oldu.msj attım keşke başka bişi dileseydim diye.ne dilemek isterdin vs diye sordu.bayagı merak etti.üstünde durdu.dün de face de karşılaştık.akşam.aynı konuyu açtı.neydi dileğin başka falan diye.küserim söylemezsen meraktan ölürüm falan muhabbeti oldu.ben de attım bişi.öyle kapandı.:) sonra ona bişi sorcam dedim.eğer bişii çok istiosan ama ne yaparsan yap olmuyosa vaz mı geçerdin sabır mı ederdin.uğraşır mıydın?m o da dedi ki ben eğer bişeyi çok istiyosam beklerdim elde edene kadar ugraşırdım tabi oluru varsa.

sonra benden hoşlanıyosun dimi dedi.yok dedim.geçen hafta aslında benle ilgilendiğin zamanlar hoşlantıdan da öteydi yalan söylemeyim.ama kendini çektiğinde anladım ki ben yanlış anlamışım.umutlarımla birlikte her şey bitti dedim.

ben insanları boşa ümitlendirmek istemem dedi.sen anladıgım kadarıyla ciddi bi ilişki istiyosun ama ben yapamıyorum benim uzun ilişkim olmuyor dedi.ben bi kızla biraz yakınlaşınca soğuyorum her şey bitiyor dedi.

sonra neyse biraz bu yakınlaşma mevzusunu konuştuk.eğer bi kız hemen yakınlaşıosa zaten soğuman normal vs muhabbeti oldu. bu konuyu konuştuk biraz.sonra msn de konuşmaya devam ederken.webcam var mı dedi.evet dedim.açmamı istedi.yaklaşık 2-3 saat webcam de konuştuk.

veee asıl bomba.bugün çıktım kafa dagıtıyım gezeym dedim.akşama kadar gezdim.neyse burda büyük bi alışveriş merkezi var.bana uzak bayagı.ark gidelim dedi.hiç gidesim yoktu aslında ama tmm ne yaparsanız yapın farktmez dedim.gittik yemek yicez.yürürken kafamı bir kaldırdım.o karşımda. :KK70: al işte gel de unut. kafa dagıtıyım unutuyum bugün izinliyim onu görmem derken karşıma çıktı.o da ev arkadaşıyla yemek yemeye çıkmış.ayak üstü 1-2 dk konuştuk.neyse hadi biz gidelim dedi. :) tmm dedim. ayrıldık öyle. ama tesadüfün bu kadarı ki onu orada göreceksin deseler inanmam.aklıma bile gelmezdi.

valla ya Allah sabret unutmak için ugraşma diyor.ya da birinin ahını aldım onu çekiyorum. :KK1:

çok şükür ki değişmezse bu hafta apayrı vardiyalarımız.o akşam çalışıyor ben sabah.üstelik çıkış giriş saatlerimiz bile denk gelmiyor.umarım değişmez vardiyalar.gözümün önünde olmazsa zaten biter.umarım yani.hem ben de anlarım benim ki belki de küçük bi hevestir görünce artıyodur.biter bu hafta belki.yani umuyorum. kızlar nolur dua edin de vardiya falan değiştirmesin.böylece hem onun bana bi ilgisi olup olmadıgını anlıcam hem kendi duygularımı yeniden adlandırıcam. bu hafta çok çok önemli benim onunla olan muhabbetim açısından.

acik acik sana hoslanmadigini, bir iliski istemedigini söylemis..
bence artik ümidini kesmen gerekiyor..
bu hafta zaten görüsemiyeceksiniz, bunu iyi degerlendir..
eger bir seyler olacagi varsa olur zaten, hic birsey hic kimse önünde duramaz..

size ihtiyacım var!!!

benim en yakın arkadaşım çok tatlı bi kızdır.iş yerinde bi çok erkeğin bakışlarını farkederiz.yani onu sevgilisi olarak yanında görmek isteyen çok insan var.dün onunla konuşurken yanımıza geldiler. sanki direk ona baktı gibi geldi.

belki yanlış ama içime bir şüphe düştü.benden hoşlanmaması beni sevmemesi bana koymayabilir ama işte söylemek bile istemiyorum.en yakın arkadaşımla bişiler düşünüyo olabileceği ihtimali beni mahvedio. bugün face de eklemiş.kız önce kabul etti.bana sordu.tmm kabul et dedim.muhabbet edioz ya ondandır dedim.ama içim içimi kemirdi. sonra kızcagız hesabını dondurdu.ve beyefendi akşam bana msj attı az önce.

x i facede ekledim.kabul etmiş ama sonra silmiş.tuhaf bi kız :) sen napıyosun cnm bugün seni hiç görmedim.

msj buydu.ve şüphelerim tamamiyle arttı.çünkü bana ilk senden hoşlanmıyorum dediğinde onu silmiştim.sildiğimi aynı gün farketmemişti bile.sonradan farketti.

siz de olsanız aynı şeyi mi düşünürdünüz.

kızcagıza anlattım durumu.önce bozuldu ama benim ona güvenim sonsuz.bunu söyledim.işte dedim şeytan içine bir kuşku veriyor dedim.ama sonra anlattıkça o da üzüldü.beni ne sanıyo falan demeye başladı.

ben mi yanlış anlıyorum.bi yol gösterin bi akıl verin.bu kez cidden sıkıştım kaldım.her türlü fikrinize açıgım. evet ondan vazgeçebilirim ama bu olaydan dolayı olsun istemiyorum.ben mi abartıyorumdur!!!

ya lütfen okuyanlar fikrini söylesin.abartıyor muyum onu merak ediyorum sadece ben.evet abartıyosun ya da haklısın ben de olsam böle düşünürdümm diyecek birileri yok mu :KK43:

Canım bir kaç gündür arada konuna bakıyorum bu adam herkese mavi boncuk dağıtıyor heralde bence hemen uzaklaş
Daha önceki aranızda yaşanılanlar da açıkcası pek iç açıcı değil bugüne kadar ona hiç hayır dememişsin bence facede görüşmeyi bırak görünce selamlaşmadan başka bir şey yapma kendini küçük düşürüyorsun kızma bana acilen silkelenmen lazım.

uzak dur artik ondan, o sadece gönlünü eglendirebilecek birini ariyor..
Dranas'in dedigi gibi selamlasmaktan öteye gitme..

Bence sadece ve sadece istemem yan cebime koy olayı...Seni sevgili olarak düşünmüyor bile..Ve sen bunu bildiğin halde ona yüz veriyorsun..Zor gerçekten ama kız arkadaşınla da ilgilenmiş madem artık bırak silk yakanı kurtul şu çocuktan...Gelip geçici bişey gibi düşün...Umarım kolay olur bu dediklerim...:KK43:

Bana çok ukala göründü...
insan hoşlanmadığı birine "Benden hoşlanıyor musun?" diye sormaz... Bu tipler çok sevimli şeylerdir aslında ama ne yazık ki dengesizlikleri, dengelerini buluncaya kadar fena canını sıkar insanın... Sana "ben hoşlanmıyorum" demesi de çok basit olmuş... Olumlu yanıtı aldıktan sonra seni küçük düşürmüş aklınca.. Güç çatışmasını pek seven arkadaşımız, senin ilgini bekliyor.. Fena bir aşk acısı var sanki geçmişinde ama dur bakalım... 1 - 0 önde olduğunu düşünen bu arkadaşımıza gösterdiğin iradeli tavrı takdir ediyorum... Kendisi tam korkak aşık diyeceğimiz türden bir şey.. İlişkiye girmek istemiyor (korkudan? iş yerinde ki durumdan? sonunda acı çekecek olmasından? ciddiye binmesinden?) ama aşık da olmuş...
Bırak kendisiyle bir çatışsın iyice.. Sen olayların uzağında kal...
Hangi duygusu galip gelirse ona göre hareket edecek çünkü.. İkisi de kuvvetli sebeplere dayanıyor olabilir...

Sen o arada keşke başka bir gruba dahil olsan.. Dahası keşke başka birisi ilgisini sana yöneltebilse...
Cevheri ortaya çıkaran dokunuş bu olabilir...
Senin başkasına göstereceğin ilgiden çok.. başka bir erkeğin sana göstereceği ilgi...

ondan vazgeçmen için çok kuvvetli sebeplerin var : 1.cisi : sana attığı ilk mesaj hiç hoşuma gitmedi, bana bakıyorsun benden mi hoşlanıyorsun diye sorması çok garip bir soru; biz kendimizin hoşlanmadığı biri bize bakınca öyle msjlar atmıyoruz..bir de resmen ben senden hoşlanmıyorum demiş ..2.cisi de uzun ilişkim olmuyor, seninle çıksam da ciddi olamam, benden birşey bekleme,seninle çıkarsam gönlümü eğlendiririm maiyetinde bir de sözler söylemiş sana..
yani bence de yol yakınken vazgeççç..ilerde daha da bağlanır seversen çok fazla üzülürsün belli ki karşında yalnızlıktan canı sıkılmış ve kendini eğlendirmeye çalışan biri var..ondan hiçbir hayır gelmez..

Canım bir kaç gündür arada konuna bakıyorum bu adam herkese mavi boncuk dağıtıyor heralde bence hemen uzaklaş
Daha önceki aranızda yaşanılanlar da açıkcası pek iç açıcı değil bugüne kadar ona hiç hayır dememişsin bence facede görüşmeyi bırak görünce selamlaşmadan başka bir şey yapma kendini küçük düşürüyorsun kızma bana acilen silkelenmen lazım.

cnm aslında mavi boncuk dagıttıgını düşünmüyorm.arkadşaım bana olan ilgisinden onu eklediğini düşünüyor. ama şu konuda hewm fikiriz.ben artık ona hep tmm demekten yoruldum.bundan sonra beni eski hallerimde göremiycek.belki bu dengesizliklerinden olumlu ya da olumsuz bir sonuçla vazgeçer.

uzak dur artik ondan, o sadece gönlünü eglendirebilecek birini ariyor..
Dranas'in dedigi gibi selamlasmaktan öteye gitme..

bugün iş yerinde işlerim vardı sırf onu görmemek için tamamlamadan çıktım.uzak duruyorum artık. :) konuşmuyorum bile ondan.ama bugün en yakın arkadşaı çocuk geldi. x nerde göremedim baktım da dedi.halbuki 1000 kişilik iş yeri ve birimlerimiz farklı.gelip bana sordu.tamamen olumsuz olsa gelip bana sormaz onu nerde diye.ayrıca geçen gün benim yapma dediğim bir şeyi yapmış.bak sana x i şikayet ediyorum.böyle böyle yaptı dedi. yani en yakın arkadaşı bizi birlikte düşünüyor.ben ama yoruldum gerçekten.artık çektim kendimi.kendisi versin kararını.kendisi düşünsün artık.o bişiler yapsın. :KK66:

Bence sadece ve sadece istemem yan cebime koy olayı...Seni sevgili olarak düşünmüyor bile..Ve sen bunu bildiğin halde ona yüz veriyorsun..Zor gerçekten ama kız arkadaşınla da ilgilenmiş madem artık bırak silk yakanı kurtul şu çocuktan...Gelip geçici bişey gibi düşün...Umarım kolay olur bu dediklerim...:KK43:
emin ol yapmaya çalışıyorum cnm saol :)
Bana çok ukala göründü...
insan hoşlanmadığı birine "Benden hoşlanıyor musun?" diye sormaz... Bu tipler çok sevimli şeylerdir aslında ama ne yazık ki dengesizlikleri, dengelerini buluncaya kadar fena canını sıkar insanın... Sana "ben hoşlanmıyorum" demesi de çok basit olmuş... Olumlu yanıtı aldıktan sonra seni küçük düşürmüş aklınca.. Güç çatışmasını pek seven arkadaşımız, senin ilgini bekliyor.. Fena bir aşk acısı var sanki geçmişinde ama dur bakalım... 1 - 0 önde olduğunu düşünen bu arkadaşımıza gösterdiğin iradeli tavrı takdir ediyorum... Kendisi tam korkak aşık diyeceğimiz türden bir şey.. İlişkiye girmek istemiyor (korkudan? iş yerinde ki durumdan? sonunda acı çekecek olmasından? ciddiye binmesinden?) ama aşık da olmuş...
Bırak kendisiyle bir çatışsın iyice.. Sen olayların uzağında kal...
Hangi duygusu galip gelirse ona göre hareket edecek çünkü.. İkisi de kuvvetli sebeplere dayanıyor olabilir...

Sen o arada keşke başka bir gruba dahil olsan.. Dahası keşke başka birisi ilgisini sana yöneltebilse...
Cevheri ortaya çıkaran dokunuş bu olabilir...
Senin başkasına göstereceğin ilgiden çok.. başka bir erkeğin sana göstereceği ilgi...

öyle insanlar var ama benden bişi göremeyince adamlar hal,iyle onun yanında da belli etmiyolar.:) açıkçası aşk acısı çekmiş.bi acısı var.ben de korktugunu bu yüzden dengesiz oldugunu düşünüyorum.yoksa iş yerine ilk girdiğinde gözü benim oldugum yere bakıyor.ve beni görünce o da içten gülüyor.bunun farfkındayım.ama kendi haline bıraktım.kendi karar versin :KK66:

ondan vazgeçmen için çok kuvvetli sebeplerin var : 1.cisi : sana attığı ilk mesaj hiç hoşuma gitmedi, bana bakıyorsun benden mi hoşlanıyorsun diye sorması çok garip bir soru; biz kendimizin hoşlanmadığı biri bize bakınca öyle msjlar atmıyoruz..bir de resmen ben senden hoşlanmıyorum demiş ..2.cisi de uzun ilişkim olmuyor, seninle çıksam da ciddi olamam, benden birşey bekleme,seninle çıkarsam gönlümü eğlendiririm maiyetinde bir de sözler söylemiş sana..
yani bence de yol yakınken vazgeççç..ilerde daha da bağlanır seversen çok fazla üzülürsün belli ki karşında yalnızlıktan canı sıkılmış ve kendini eğlendirmeye çalışan biri var..ondan hiçbir hayır gelmez..

tşk cnm yorumun için.ben onun tamamen ilgisiz oldugunu değil de korktugunu düşünüyorum daha çok.:KK66: çektim kendimi :KK66:

cnm aslında mavi boncuk dagıttıgını düşünmüyorm.arkadşaım bana olan ilgisinden onu eklediğini düşünüyor. ama şu konuda hewm fikiriz.ben artık ona hep tmm demekten yoruldum.bundan sonra beni eski hallerimde göremiycek.belki bu dengesizliklerinden olumlu ya da olumsuz bir sonuçla vazgeçer.

bugün iş yerinde işlerim vardı sırf onu görmemek için tamamlamadan çıktım.uzak duruyorum artık. :) konuşmuyorum bile ondan.ama bugün en yakın arkadşaı çocuk geldi. x nerde göremedim baktım da dedi.halbuki 1000 kişilik iş yeri ve birimlerimiz farklı.gelip bana sordu.tamamen olumsuz olsa gelip bana sormaz onu nerde diye.ayrıca geçen gün benim yapma dediğim bir şeyi yapmış.bak sana x i şikayet ediyorum.böyle böyle yaptı dedi. yani en yakın arkadaşı bizi birlikte düşünüyor.ben ama yoruldum gerçekten.artık çektim kendimi.kendisi versin kararını.kendisi düşünsün artık.o bişiler yapsın. :KK66:

emin ol yapmaya çalışıyorum cnm saol :)

öyle insanlar var ama benden bişi göremeyince adamlar hal,iyle onun yanında da belli etmiyolar.:) açıkçası aşk acısı çekmiş.bi acısı var.ben de korktugunu bu yüzden dengesiz oldugunu düşünüyorum.yoksa iş yerine ilk girdiğinde gözü benim oldugum yere bakıyor.ve beni görünce o da içten gülüyor.bunun farfkındayım.ama kendi haline bıraktım.kendi karar versin :KK66:

tşk cnm yorumun için.ben onun tamamen ilgisiz oldugunu değil de korktugunu düşünüyorum daha çok.:KK66: çektim kendimi :KK66:

canım bence hayatından çıkarmalısın onu yoksa onunla bir huzur bulamayacaksın..hoşlandığı biriyle karşılaşınca seni hemen bırakır zaten..ya değmez bence..

canim, bütün sayfalari okudum.. bütün yazdiklarini..
tamam cekicem kendimi uzak durucam diyosun
ama ertesi günü bisey oluyor ve sen, böyle böyle oldu diyosun..
sana gülümsemesinide önemseme.. yanina gelmesini, mesaj atmasini..
isterse gelip sana, bugün cok hossun desin, inanma ve uzak dur..
$öyle saglam bir sekilde soguk davran ve ilgili olduugnu belli etme..
bak hep sen üzülüyorsun ve üzüldün, peki o ? senin hoslandigini bildigi icin
seninle konusmaktan vazgecmiyor, egosunu tatmin edioyr bliyosun..
ama bu isin sonu yok.. eger onun senin pesinden kostugunu görürsen
inan daha rahatlayacaksin.. o zaman ondan daha rahat uzak durabilirsin..

haklısınz ertesi gün bişi olunca değişiyo her şey.ama bu kez kararlıyım. olan gelişmeleri buraya da yazıcam. :KK66:

tam 3 gündür görmedim,2 gündür haberleşmedik vee bugün onu düşünerek çok fazla kafa yormadım. :nazar:

X