Deprem 10 ili vurdu

En ağırıma giden ; insanlar bir ev sahibi olabilmek için ömrünü veriyor bu ülkede, yıllarını tüketiyor çalışarak sonra o ev mezarın oluyor. Hala tedbir yok, hala yapılaşma yanlış, hala boş fasaryadan işler, deprem bir doğa olayı ama o mezarlık olan binalar çalıp çırpan insan işi, Allah bildiği gibi yapsın, binlece insanın kanına girdiler :KK43: ülkemin garip çaresiz insanları ne yana dönsek acı :KK43:
2 yıllık rezidans 14 saniyede yıkılmış.

Hic bitemeyecek sandim. Dusundukce aglayasim geliyor. Allahtan olenlere rahmet diliyorum. Cok aci cok. Ne yazacagini bilmiyorum. O kadar hazirliksiziz ki...cocugum uyurken basinda bekledim, o kadar uzun surdu ki simdi ne yapacagim diye dusundum dusundum kacacak guvenli yer gelmedi aklima. Zaten gercek mi ruya mi algilayana kadar zaman gecti.

Eve girmeyin diyorlar nevoş hasarlılara dualarımızsizinle
Dışarıdayız canım girmek mümkün değil 🥺
Gözümü kapatamıyorum. O anı yaşıyorum. Dolap üstümüze düştü masa olmasa altında kalırdık çıkamazdık.
Çocuklarım, ailem, eşim hayatta şükür🥺
Ama toparlanmak zor olacak.

Gözümü kapatamıyorum. O anı yaşıyorum. Dolap üstümüze düştü masa olmasa altında kalırdık çıkamazdık.
Ah Nevreste çok çok geçmiş olsun hepinize şükür iyisiniz

Rabbim canınızı bağışladı şükür Allah ım herkese herkese yetişsin kudretinden sual olmaz Rabbim, yaraları saracağız inşallah el birliği ile can sağlığı olsun

Şükür canım sen ve ailen iyisiniz. Rabbim çabuk toparlamayı nasip etsin. 🤲

Deprem zaten kötü bir olay birde en savunmasız anda gelmesi daha çaresiz bırakması. Hava soğuk eli ayağı bağlı kalmış zor durumda olan herkesin rabbim yardımcısı olsun. 😔
Aynen. Yaz mevsiminde yaşadık İstanbul depremini. Dışarıda çadırda, bahçelerde kaldık. Ama şuan hava çok soğuk. Şartlar daha kötü. 🤦🏻‍♀️

X