Deprem bölgesine kargo gidiyor mu?

Pozitif bir uye

La galibe İLLALLAH 🧡
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2018
3.463
6.935
Meşgul ediyorum. Özür dilerim belki bilgisi olan vardır diye sormak istedim. Deprem bölgesine kargo gidiyor mu bilginiz var mı?
Yani ailem orda ben başka bir şehire geldim ihtiyaçlarini yollasam gider mi sizce kargo firmasında çalışan veya tanıdığı olan var mı?
İnternet den araştırdım ücretsiz yardım yapıyor tüm kargo firmaları ama direkt ihtiyaç listesi belli giyecek powerbank vs ve istediğimiz kişiye değil rasgele ihtiyaç sahibine gidiyor. Engelli birey var ailede kilolu yardım olarak gelen giysiler olmamış onlara yollamak istiyorumda. Çok uzattım yardımcı olursanız çok sevinirim

ben diyarbakırdayım sipariş verdik geldi depremden sonra ama hatay ve maraş konusunda bilgim yok diğer illere gelir bence

Ben deprem bölgesinde değilim.Deprem bölgesine yakın çevre illerden birindeyim.Geçen haftalarda bir siteden toplu battaniye alacaktım.Deprem bölgesine ve çevre illere kargo gönderemiyoruz yazıyordu alamadım.Başka bir siteden siparişlerim geldi.Siz kargo şirketlerine sormadan göndermeyin.

Ben deprem bölgesinde değilim.Deprem bölgesine yakın çevre illerden birindeyim.Geçen haftalarda bir siteden toplu battaniye alacaktım.Deprem bölgesine ve çevre illere kargo gönderemiyoruz yazıyordu alamadım.Başka bir siteden siparişlerim geldi.Siz kargo şirketlerine sormadan göndermeyin.
Çok teşekkür ederim bilgi için

Benim arkadaşım var deprem bölgesinde. 2 aile oldukları için çadır yetersiz başka çadır istemişler henüz ulaşmamış kizilaydan. Durum öyle olunca elimdeki portatif çadırı göndermek istedim. Subeleri degilde kargo şirketlerinin ana merkezlerini aradım müşteri hizmetlerini zaten ortada ev yok bari şubeye gitsin ordan teslim alsınlar dedim. Ortada şube de yok. Hic biri gönderim yapmıyordu ptt müşteri hizmetleri gönderilir yine de bulunduğunuz ilin şubesini arayıp görüşün dedi araya haftasonu girdi o sıra Kızılay çadırı ulastirdi şükür. Yani gönderim yaparsa sadece ptt yapar diğer sirketler götürmüyor

Otobüslere bilet karşılığı verebilirsiniz
Her kargo ve sube açık değil ama diğer illerde kargolar bilgi sahibi. Şubelere sorun bence malatya artık açılmıştır, şube teslim yollarsanız hiç sorun olmaz.

X