Depremden Sonra Bırakıp Giden Eş..

caneem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2014
180
385
Merhaba 8 yıllık evliyim ve zaten yolunda gitmeyen bir evliliğim vardı. Depremi en ağır yaşayan illerden birinde yaşıyorum. Depremde evimiz ağır hasarlı olduğu için giremedik ve öylece bırakıp yakınlarımıza gittik. Tabi depremden annemler, ablamlar, abimlerin evleri de ağır hasar almıştı. Biz de evi az hasarlı olan yakınlarımızın yanına sığındık. Eşim kendi ailesiyle kalmayı tercih etti bu dönemde. Arada bir uğruyordu yanıma. Çocuğumuz yok, çocuğumun olmasını engelleyen ciddi bir hastalığım var. Eşim de bunu bilerek evlendi benimle. Tabi aradan 40 gün geçti ki kimi çadıra yerleşti, kimi ev tuttu. Eşim ısrarla annesinde kalmak istiyordu. ''Ev tutalım ya da konteyner alalım '' vs. dediğimde ''Böyle iyi, sen orda kal ben burda kalayım.'' dedi. Neyse annemler ev tuttu , tabi hasarsız ev yok, tuttukları ev de az hasarlı. Ben de onlarla kalmaya başladım. Eşim bu süreçte asla gelmedi ,uğramadı bile. Bütün biraraya gelme söylemlerimi kulak arkası etti. Herkes o zor günleri eşiyle atlatmaya çalışırken o beni yapayalnız bıraktı. ''Boşanalım o zaman dedim,madem gelmeyeceksin'', ''Tamam dedi nasıl istersen''. Ayrıca telefon konuşmamızda da ''şu anda daha özgür hissediyorum, sen beni bunaltıyorsun'' gibi şeyler söyledi. Anlaşmalı boşanma için avukata gittim ve işlemleri başlattım. Tamam sen bilrisin diyen adam 3 haftadır gidip protokolü imzalamıyor. İmzalamam da demiyor ama gitmiyor da. Davayı çekişmeliye mi çevirsem sizce? Yoksa biraz daha bekleyeyim mi?

Merhaba 8 yıllık evliyim ve zaten yolunda gitmeyen bir evliliğim vardı. Depremi en ağır yaşayan illerden birinde yaşıyorum. Depremde evimiz ağır hasarlı olduğu için giremedik ve öylece bırakıp yakınlarımıza gittik. Tabi depremden annemler, ablamlar, abimlerin evleri de ağır hasar almıştı. Biz de evi az hasarlı olan yakınlarımızın yanına sığındık. Eşim kendi ailesiyle kalmayı tercih etti bu dönemde. Arada bir uğruyordu yanıma. Çocuğumuz yok, çocuğumun olmasını engelleyen ciddi bir hastalığım var. Eşim de bunu bilerek evlendi benimle. Tabi aradan 40 gün geçti ki kimi çadıra yerleşti, kimi ev tuttu. Eşim ısrarla annesinde kalmak istiyordu. ''Ev tutalım ya da konteyner alalım '' vs. dediğimde ''Böyle iyi, sen orda kal ben burda kalayım.'' dedi. Neyse annemler ev tuttu , tabi hasarsız ev yok, tuttukları ev de az hasarlı. Ben de onlarla kalmaya başladım. Eşim bu süreçte asla gelmedi ,uğramadı bile. Bütün biraraya gelme söylemlerimi kulak arkası etti. Herkes o zor günleri eşiyle atlatmaya çalışırken o beni yapayalnız bıraktı. ''Boşanalım o zaman dedim,madem gelmeyeceksin'', ''Tamam dedi nasıl istersen''. Ayrıca telefon konuşmamızda da ''şu anda daha özgür hissediyorum, sen beni bunaltıyorsun'' gibi şeyler söyledi. Anlaşmalı boşanma için avukata gittim ve işlemleri başlattım. Tamam sen bilrisin diyen adam 3 haftadır gidip protokolü imzalamıyor. İmzalamam da demiyor ama gitmiyor da. Davayı çekişmeliye mi çevirsem sizce? Yoksa biraz daha bekleyeyim mi?
Bendede var bir vefasiz bosanma surecine girdik.sende benim gibi duygularini ez ama kendini ezdirme.

Merhaba 8 yıllık evliyim ve zaten yolunda gitmeyen bir evliliğim vardı. Depremi en ağır yaşayan illerden birinde yaşıyorum. Depremde evimiz ağır hasarlı olduğu için giremedik ve öylece bırakıp yakınlarımıza gittik. Tabi depremden annemler, ablamlar, abimlerin evleri de ağır hasar almıştı. Biz de evi az hasarlı olan yakınlarımızın yanına sığındık. Eşim kendi ailesiyle kalmayı tercih etti bu dönemde. Arada bir uğruyordu yanıma. Çocuğumuz yok, çocuğumun olmasını engelleyen ciddi bir hastalığım var. Eşim de bunu bilerek evlendi benimle. Tabi aradan 40 gün geçti ki kimi çadıra yerleşti, kimi ev tuttu. Eşim ısrarla annesinde kalmak istiyordu. ''Ev tutalım ya da konteyner alalım '' vs. dediğimde ''Böyle iyi, sen orda kal ben burda kalayım.'' dedi. Neyse annemler ev tuttu , tabi hasarsız ev yok, tuttukları ev de az hasarlı. Ben de onlarla kalmaya başladım. Eşim bu süreçte asla gelmedi ,uğramadı bile. Bütün biraraya gelme söylemlerimi kulak arkası etti. Herkes o zor günleri eşiyle atlatmaya çalışırken o beni yapayalnız bıraktı. ''Boşanalım o zaman dedim,madem gelmeyeceksin'', ''Tamam dedi nasıl istersen''. Ayrıca telefon konuşmamızda da ''şu anda daha özgür hissediyorum, sen beni bunaltıyorsun'' gibi şeyler söyledi. Anlaşmalı boşanma için avukata gittim ve işlemleri başlattım. Tamam sen bilrisin diyen adam 3 haftadır gidip protokolü imzalamıyor. İmzalamam da demiyor ama gitmiyor da. Davayı çekişmeliye mi çevirsem sizce? Yoksa biraz daha b

K.maraşta depremi yaşayan birisi olarak eşim yanımda olmasaydı eğer 14 yıllık evliyim demez bende boşardım net.
Eşiniz vefasızın teki.
Kıyamet koptu herkes canının derdine düştü böyle bir günde yanınızda olmayacakta ne zaman olacakmış?
Konuştunuz mu imza atmaya neden gelmiyormuş haspam😡

K.maraşta depremi yaşayan birisi olarak eşim yanımda olmasaydı eğer 14 yıllık evliyim demez bende boşardım net.
Eşiniz vefasızın teki.
Kıyamet koptu herkes canının derdine düştü böyle bir günde yanınızda olmayacakta ne zaman olacakmış?
Konuştunuz mu imza atmaya neden gelmiyormuş haspam😡
O zaman siz anlarsınız beni, deprem yüzünden psikolojisi bozulmuştur diyorlar bana ama bi tek onun mu psikolojisi bozuldu?Mesajlarıma cevap vermiyor, aramaları açmıyor. Avukata ''En yakın zamanda gelicem'' demiş.

O zaman siz anlarsınız beni, deprem yüzünden psikolojisi bozulmuştur diyorlar bana ama bi tek onun mu psikolojisi bozuldu?Mesajlarıma cevap vermiyor, aramaları açmıyor. Avukata ''En yakın zamanda gelicem'' demiş.
Tabiki anlarım canım deprem anında evin duvarları üzerimize çöktü hepimizin psikolojisi iyi değil kolay şeyler yaşamadık.
İyi değilse doktora gitsin.
Benim fikrim çocukta yok demişsin deprem bahanesi olmuş gibi geldi bana.
Ama neden imza atmıyor diretiyor acaba?

Öncesinde iyi bir evliliğiniz yoksa zor anında yanında olmayanı sende hayatında tutma.

Hayat 90 saniye bizim için artık herşey bir anda mahvoldu canlarımız gitti senden değerli birşey yok.

Çevir çekişmeliye, dava günü eşek gibi gelecek. Kurtulursun bu vefasızdan..
MERHABA arkadaşlar durun bir sakin adamın belki kafası karışmıştır depremde psikolojisi bozulmuştur evi düzeni elinden gitmiş bazen erkekler kadınlar gibi güçlü olamıyor maalesef bana kalırsa çekişmeye çevirme benim eşim anlaşma yoluna girmedi ben çekişmeli açtım davamı ama inanın sosyal hayatın bitiyor o süreçte psikolojik olarak çok fazla etkileniyorsun bence bekle derim eğer gerçekten ayrılmak istiyorsan anlaşmaya çalış belki eşiniz sizi seviyordur halen sabır her şeyin ilacı derim ...

MERHABA arkadaşlar durun bir sakin adamın belki kafası karışmıştır depremde psikolojisi bozulmuştur evi düzeni elinden gitmiş bazen erkekler kadınlar gibi güçlü olamıyor maalesef bana kalırsa çekişmeye çevirme benim eşim anlaşma yoluna girmedi ben çekişmeli açtım davamı ama inanın sosyal hayatın bitiyor o süreçte psikolojik olarak çok fazla etkileniyorsun bence bekle derim eğer gerçekten ayrılmak istiyorsan anlaşmaya çalış belki eşiniz sizi seviyordur halen sabır her şeyin ilacı derim ...
Kafası karıştıysa depremi tek o yaşamadı konu sahibi de yaşadı.
Öyle bir anda eşinden başka kimden destek göreceksin?
Deprem anında ben şoka girdim eşime bağırdım çocuğu al odadan diye duvardan duvara savuruyordu deprem bizi.
Eşimde sadece kendini kurtarmaya çalışsaydı herşey çok farklı olurdu.
Vefat edenlerin çoğu eşinin evladının üzerine kapanmış kendini feda etmisti🥹onlar eş değil miydi?

Çekişmeliye çeviringitsin manyak mı ne

valla bu erkeklerin lafta çok güçlü olup iş ciddiye geldi mi güçlü olamamaları olayına acayip takığım çok yakınlarım yaşadı depremi ama toparlandılar bi şekilde işlerine güçlerine bakıp hayata devam ediyolar
o da azıcık toparlasın kendini ayrıca seven adam öyle anasının evine bırakıp görüşmemezlik falan yapmaz pembe gözlüklerle bakmayın

valla bu erkeklerin lafta çok güçlü olup iş ciddiye geldi mi güçlü olamamaları olayına acayip takığım çok yakınlarım yaşadı depremi ama toparlandılar bi şekilde işlerine güçlerine bakıp hayata devam ediyolar
o da azıcık toparlasın kendini ayrıca seven adam öyle anasının evine bırakıp görüşmemezlik falan yapmaz pembe gözlüklerle bakmayın
Pembeg*t erkeğe hayır. Konu sahibi engelliydi diye hatırlıyorum, bu kadının canı yok muydu, bu kadın kime nazlansın şimdi di mi ama?

Arayin ya da mesaj atin bu hafta imza atmazsa haftaya cekismeliye cevireceginizi soyleyin. Cekismeliye cevirirkende tazminat isteyin. Bahane bulmus resmen pslik.

X