Depresyon ve yoğun anksiyete problemi

İlaç tedavisi şart anksiyete de ya, başka çözümü bulamadım ben, ne kadar dikkat edersen et, her şeyi uygula ama o ilacın verdiği rahatlığı vermiyor hiç bir şey. İki yıl kullandım, bir buçuk yıl bıraktım mesela ben sonra tekrar hortladı :) Ki “artık yendim.” gözüyle bakıyordum. Yenememişim :)) Tekrar başladım ilaca, en az 3 ay kullanacağım bakalım ne olacak
Evet cok iyi anlıyorum sizi, bende uç yildir kullanıyorum. Tam ilac iyi geldi, ben ıyilestim diye düşünürken aniden hiçbirşey yokken ortaya çıktı. Feleğim şaştı 🤦‍♀️ tekrarlaması çok daha kötüymüş 🤷‍♀️ bazen ilaçla yaşayacağımı düşünüyorum. Sizede geçmiş olsun 🙏💜

Içiniz rahat etmediyse verin parasini özele gidin
Caninizdan kiymetli degil
Ben 15 gün önce özel psikologa gittim
Ilaç kullanman gerek dedi psikiyatra yönlendirdi
Oda özeldi
3 ilac kullaniyorum şimdi 15 gündür
Biraz sakin gibiyim ama daha rahatlamış hissetmiyorum kendimi
Tekrar psikiyatri dr ma gidince belki dozunu artirir ilacimin
Hiç korkulacak abartilacak bisey degil ilaç kullanmak

Para heryere gidiyor bide buraya gitsin,sağlık için giden paraya acımayın
Canım çok geçmiş olsun🙏💜 ilaçlar on beş gün bir ay arası etki etmeye başlıyor. Daha iyi gelecektir, daha iyi hissedeceksin mutlaka🤗 🤩😍

Depresyon ve anksiyeteden kastınız nedir? Ülkede her içi daralan depresyonda sanıyor kendini o yüzden soruyorum. Eğer fiziksel rahatsızlıklarınız varsa ilaç kullanmanız gerekir, psikiyatr bunun için var sizin derdinizi dinlemez onun için psikoloğa gitmeniz gerekir.
Keşke o içi daralıp kendini depresyonda sanan insanlardan olsam ama malesef , Allah düşmanımın başına vermesin bu durumu

Oda özeldi

Teşekkür ederim özele gideceğim zaten baştan hata ettim galiba bu kadar beklemem hataydı daha önce ilaç kullandım fakar bıraktım bu sefer daha şiddetli geldi annemi kaybedince hepten serseme döndüm yaşayan bilir bu anksiyete depresyonla birlikte bir canavar benim gibi neşeli birini ne hale getirdi

Oda özeldi

Teşekkür ederim özele gideceğim zaten baştan hata ettim galiba bu kadar beklemem hataydı daha önce ilaç kullandım fakar bıraktım bu sefer daha şiddetli geldi annemi kaybedince hepten serseme döndüm yaşayan bilir bu anksiyete depresyonla birlikte bir canavar
Eki Görüntüle 2884863
Şu teknikle nasıl çözeriz deneyen oldu mu 😔 ben bir türlü duyguya giremiyorum 🥺
Hiç duymadım ama denerken hiç motive olamiyorum zaten anksiyete tavan zaten düzelmicek birşey diye erkenden terk ediyorum 😄 Allah yardımcımız olsun

Evet cok iyi anlıyorum sizi, bende uç yildir kullanıyorum. Tam ilac iyi geldi, ben ıyilestim diye düşünürken aniden hiçbirşey yokken ortaya çıktı. Feleğim şaştı 🤦‍♀️ tekrarlaması çok daha kötüymüş 🤷‍♀️ bazen ilaçla yaşayacağımı düşünüyorum. Sizede geçmiş olsun 🙏💜
Bunu bende hissediyorum ne yazık ki, ama yine de bir Umut düşünce şeklimi değiştirmeye çalışıyorum ❤️ Umarım bir gün çok geçmişte kalan kötü bir anı olarak kalır hayatımızda :)

Merhaba arkadaşlar bende depresyon ve yoğun anksiyete problemi var doktorum ilaç yazdı ama kendisini ilgisiz bulduğum için ilaçları kullanmadım benim gibi bu problemleri yaşayanlar nasıl destek alıyorsunuz? Neler uyguluyorsunuz hayatınızda? Birde online ücreti yüksek olmayan pikolog önerileriniz varmı yada Önereceğiniz psikoterapi yöntemi şimdiden teşekkür ediyorum.
Eğer ilaçsız baş edip kendinizi iyileştirebiliyorsaniz sorun yok. Ama olmuyorsa ilaç kesinlikle gerekli. Çünkü zihni toparlıyor. İlacın size etkisini ise siz gözlemleyeceksiniz. Eğer iki haftadan sonra hala iyi gelmiyorsa doktorunuz ilacı değiştirir. Eğer maddi durumunuz varsa psikolog tedavisi de çok iyi olur

Ben varım ☝️depresyon ve anksiyete hastasıyım.Ozele gittim hep ve ilaç kullandım.Doza deneyerek karar verdik ve evet ilaçsız gecicek bişey değil ne yazık ki.

Ben artık psikiyatra gidecegim depresyon icin çünkü is yerinde depar atmadan saat 6 gibi geliyorum.resmen 2 kişi yakalamis beni de omuzlarimdan bastiriyor.bi is hayatımı sürdürecek kadar eziyet yüke dönüşüyor. 2017 de bipolar ile ilgili ilaçlarımı bıraktım. Çünkü manik harhangi birsey yaşamadım.fakat aslında hic depresyonum bitmemiş.bende troidden bildim birde Pms de var bende ondanda bildim ve bu sene iyice kötüleşti.kafamda intihar dusuncesi yok fakat hayatimi sürdürecek yemek temizlik camasir bulaşık eziyete dönüşüyor.

Ben de çok kötüyüm denemediği m yöntem gitmediğim dr kalmadı aklımda sürekli insanlar neden yaşıyor insanlar ne için sürekli para kazanıyor hepimiz öleceğiz bu kadar malı mülkü neden alıyoruz tatile neden gidiyoruz neden eğlenmeye çalışıyoruz insanlar bunu nasıl başarıyor gibi saçma sorular dönüyor ve herşey bana çok anlamsız geliyor iyi hiçbirisi düşünemiyorum aklımda sürekli Birgün herkes ölecek düşüncesi var yaşadığım travmalar sonrasında böyle oldum düzeleniyorum bilsem ki Afrika’da çözümü var eski Halime getirecek beni bugün giderim en ufak bir sorunda kendimi hemen yatağa atıyorum kalkamıyorum mantıklı kararlar veremiyorum insanlar tarafından kullanılıyorum buna hiç üzülmüyorum dersem Güler misiniz şahta samimiyetler canımı hiç yakmıyor ben bu hale nasıl düştüm sorunsalı ve çocuğuma da sağlıklı bir annelik yapamıyor oluşum beni öldürüyor ama yine de çocuğum anne şuraya gidelim dediğinde o yataktan sürünerek kalkıyorum bazen arabayı almıyorum o kadar kötüyüm kü gözlerim yarı kapalı kaza yaparım diye taksiye biniyorum ki bide taksi takıntım da var binemiyorum başkasının kullandığı arabaya terleme mide bulantısı daralma ani sıcak basmaları yaşıyorum galiba benim hastaneye yatmam lazım ama çocuğum 8 yaşında Ankara’da gidebileceğim memnun kaldığınız dr var mı

X