Derdime bir çare bacılar (konu:kilolu kızın aşk hayatı-özgüven problemi-diet vs)

bombilibu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
279
169
Ben 3 ayda 85 kilodan 55 e düştüm. Başara bilirsin porsiyonlarını minimum a düşür. Küçük tabaklar kullan abur cubur yeme eski formuna ulaşırsın. Ekmek asla tüketme unlu ürünler kullanma forumda kalırsın.

Cidden mi? Peki ilk 1,5 ay kaç kilo vermiştiniz acaba? Ben 60-65 arasına düşsem buluşcam direkt....

Efuli41

AtaTürk 🇹🇷💙
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2020
73
346
22
Yok keyfi değil. Ben günde 12 saat masa başı çalışan biriyim. Yediğimden değil, hareketsizlikten kilo veremedim. 3 aydıe boğazımı tuttum ama hareket olmayınca 5 kilo verebilmişim. Ama ekimde işten ayrılıyorum yani 1,5 ay boşum. Diyet ve spor yapıcam. Bu arada polikistik overden dolayı da kilo vermem zor oldu, ve dal gibiyken masa başı işe geçince aldım başımı gittim... verir miyim acaba sıkı diyete girsem?
Tabiki verirsin porsiyonunu azalt boş olduğun zaman egzersiz yap ben 1 haftada 4 kilo verdim 75 kiloydum

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 63 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 159 cm. Başlangıç Kilom :75 Kg. Şimdiki Kilom :72 Kg.

bombilibu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
279
169
Peki memnun kaldıgınız bir korse var mı :d yamuna korseyi çok övüyorlar 2 beden ince gösteriyormuş ama bilemedim. 10 kilo versem bir de korse ve siyah kıyafetlerle belki kamufle ederdim mmm

RedDesertRose

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2018
451
1.603
35
Hahaha yok yahu flört edyoruz sadece. Öyle sanalda tanısıp aşkım balım diyenlerden değiliz. Önceden tanıyorum zaten öyle sanalda tanışmadık yani. Özlem içerikli sohbet ediyoruz. Zayıf halimi biliyor. Boyum 1,65. Tospik gibiyim valla
boyunuza bakarsak bi parça varmıs tospiklik 😜
zayiflayacaksaniz önce kendiniz icin yapin, sanal flörtünüz için degil.
bol şans

bombilibu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
279
169
1 ayda çok rahat 6 7 kilo verebilirsin yarından itibaren diyete başla aç kal hatta direk if diyeti yap birde evde leslie veya dışarda yürüyüşe çık 1 buçuk ay sık dişini ve özgüven patlaması yaşa :halay:
Tesekkür ederim. Dediklerinizi arastıracagım. İf dediğimiz aralıklı oruç mu oluyor ? O kadar yabancıyım ki diyetlere ah ah!

bombilibu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
279
169
1,5 ayda 5-6 kilo verilir saniyorum. Kendinizi çokta zorlamayin, kisa surede fazla kilo vermek sağlikli birşey değil.
Oturarak calişmak kilo aldirmaz harcadiginizdan daha fazla kalori almaniz kilo aldirir, oturuyorsaniz ona uygun yemek yerseniz yine kilo almazsiniz.
Evden çalışıyordum :/ yemeği bilgisayar basında yiyip işe devam edince öyle de alınıyor ki o kilolar :/ hem de pcos olunca x2 !

Paytakpikap

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2018
641
1.627
Ben 3 ayda 85 kilodan 55 e düştüm. Başara bilirsin porsiyonlarını minimum a düşür. Küçük tabaklar kullan abur cubur yeme eski formuna ulaşırsın. Ekmek asla tüketme unlu ürünler kullanma forumda kalırsın.
Ay maşallah :halay:kutsal soruyu sorayım neler yaptınız? :dua:

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :102 Kg. Şimdiki Kilom :99.7 Kg.

ince bilek

ankaram❤️
Pro Üye
16 Temmuz 2010
21.467
46.286
Belki oda sizin beklentinizi karşılamayacak. Ekrandan birbirini beğenip yüz yüze gelince elektrik alamayan çok kişi var.
Kaç yıl önceydi son görüşmeniz? Lise yılları falan mı?

bombilibu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
279
169
Bazen de diyorum ki ay söyle çocuga kaç kilo oldugunu.
Belki oda sizin beklentinizi karşılamayacak. Ekrandan birbirini beğenip yüz yüze gelince elektrik alamayan çok kişi var.
Kaç yıl önceydi son görüşmeniz? Lise yılları falan mı?
5 yıl önce. Üniversitedeyken. Ya benim için dış görünüş o kadar önemsiz ki, temel şeyler var. Hijyen vs. İçi o kadar güzel ki, saçı başı gözlerİ elleri... bana güzel geliyor. Evet ben kendim ruhlar aleminde yasıyorum biraz :/

astrojurnal

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
7.533
21.448
36
10 kilo çok iddialı olur ama 6-7 kilo gider bence. bir de vücudunuza uygun tip kıyafetlerle kendinizi kamufle ederseniz 65 civarı görünürsünüz bence..
bir de adam da kilo takıntısı var mı ? yani bazı erkekler cidden saçma sapan takar ama bazıları da çok önemsemez.