Derdime bir çare bacılar (konu:kilolu kızın aşk hayatı-özgüven problemi-diet vs)

Hahaha yok yahu flört edyoruz sadece. Öyle sanalda tanısıp aşkım balım diyenlerden değiliz. Önceden tanıyorum zaten öyle sanalda tanışmadık yani. Özlem içerikli sohbet ediyoruz. Zayıf halimi biliyor. Boyum 1,65. Tospik gibiyim valla
boyunuza bakarsak bi parça varmıs tospiklik 😜
zayiflayacaksaniz önce kendiniz icin yapin, sanal flörtünüz için degil.
bol şans

1 ayda çok rahat 6 7 kilo verebilirsin yarından itibaren diyete başla aç kal hatta direk if diyeti yap birde evde leslie veya dışarda yürüyüşe çık 1 buçuk ay sık dişini ve özgüven patlaması yaşa :halay:
Tesekkür ederim. Dediklerinizi arastıracagım. İf dediğimiz aralıklı oruç mu oluyor ? O kadar yabancıyım ki diyetlere ah ah!

1,5 ayda 5-6 kilo verilir saniyorum. Kendinizi çokta zorlamayin, kisa surede fazla kilo vermek sağlikli birşey değil.
Oturarak calişmak kilo aldirmaz harcadiginizdan daha fazla kalori almaniz kilo aldirir, oturuyorsaniz ona uygun yemek yerseniz yine kilo almazsiniz.
Evden çalışıyordum :/ yemeği bilgisayar basında yiyip işe devam edince öyle de alınıyor ki o kilolar :/ hem de pcos olunca x2 !

Bazen de diyorum ki ay söyle çocuga kaç kilo oldugunu.
Belki oda sizin beklentinizi karşılamayacak. Ekrandan birbirini beğenip yüz yüze gelince elektrik alamayan çok kişi var.
Kaç yıl önceydi son görüşmeniz? Lise yılları falan mı?
5 yıl önce. Üniversitedeyken. Ya benim için dış görünüş o kadar önemsiz ki, temel şeyler var. Hijyen vs. İçi o kadar güzel ki, saçı başı gözlerİ elleri... bana güzel geliyor. Evet ben kendim ruhlar aleminde yasıyorum biraz :/

Bazen de diyorum ki ay söyle çocuga kaç kilo oldugunu.

5 yıl önce. Üniversitedeyken. Ya benim için dış görünüş o kadar önemsiz ki, temel şeyler var. Hijyen vs. İçi o kadar güzel ki, saçı başı gözlerİ elleri... bana güzel geliyor. Evet ben kendim ruhlar aleminde yasıyorum biraz :/
Siz aşık gibisiniz bu adama. En son birinin ellerine bile hayranlık beslediğimde nikah masasında bulmuştum kendimi.

10 kilo çok iddialı olur ama 6-7 kilo gider bence. bir de vücudunuza uygun tip kıyafetlerle kendinizi kamufle ederseniz 65 civarı görünürsünüz bence..
bir de adam da kilo takıntısı var mı ? yani bazı erkekler cidden saçma sapan takar ama bazıları da çok önemsemez.
Bi ara oturarak çalışıyorum 10 kilo alıcam senle buluşana kadar demiştim de. Dalga geçerim demişti, ben de hmm öyle mi tamam diyince, şaka yaptım demişti... ya takmasa bile ben kendimi bu halimle begenmezken başkasının begenmesini nasıl beklerim... aslında şuan 75 olduguma görenler inanmıyor 65 sanıyorlar kıyafetlerim koyu oldugundan. Bi de o 70 kilo... benden zayıf :/

Bi ara oturarak çalışıyorum 10 kilo alıcam senle buluşana kadar demiştim de. Dalga geçerim demişti, ben de hmm öyle mi tamam diyince, şaka yaptım demişti... ya takmasa bile ben kendimi bu halimle begenmezken başkasının begenmesini nasıl beklerim... aslında şuan 75 olduguma görenler inanmıyor 65 sanıyorlar kıyafetlerim koyu oldugundan. Bi de o 70 kilo... benden zayıf :/

ama kafa olarak uyuşuyorsanız ve görüşünce o elektrik devam ederse bence görmez bile.
yine de madem zaman var azami dikkatle dediğim gibi 6-7 kg gider. doğru kıyafet seçimi ile de toparlanır.
korseler kalın oluyo, yamuna falan. toparlayıcı çamaşırlar hem ince hem işe yarıyor

Peki memnun kaldıgınız bir korse var mı :d yamuna korseyi çok övüyorlar 2 beden ince gösteriyormuş ama bilemedim. 10 kilo versem bir de korse ve siyah kıyafetlerle belki kamufle ederdim mmm
ben sizi yıllar öncesinden hatırladım doktorsunuz ve yine bir doktora aşıktınız :KK70: o konu ne oldu en çok onu merak ettim

Merhaba, yıllar önce tanıştığım biriyle son dönemde internet üzerinden sohbet edip, sonrasına telefonlaşarak birbirimize ne kadarygun olduğumuzu farkettik. Fakat bu dönem tam da benim depresyona girdiğim ve deli gibi yediğim döneme rast geldi. O eski zayıf kız yok artık. Tamam görüntülü konusuyoruz ve beni hala beğeniyor ama sadece yüzümü görüyor aşağılar almış başını gitmiş.. o zamanlar 55 kilo olan kız 75 kilo olmuş... evet 75 kilo ama yüzü güzel kız benim... sürekli buluşmak için planlar yapıyor ( farklı şehirlerdeyiz) ancak ben hep bahane buluyorum son buldugum bahane beni 1,5 ay idare edecek. Peki ben bu sürede zayıflayack mıyım? Muamma...
Hem hayatımın aşkını buldugum için çok mutluyum hem de beni beğenmeyeceğinden korktugum için de çok ama çok mutsuz... biraz kilo aldım dediğimde “sağlıklıysan biraz fazlan olmasını neden sorun ediyorsun ki” demişti ama tabi 20 kilo aldıgımdan haberi yok...
çaresizim... hem şuan yanımda istiyorum hem de kilolarım yüzünden erteliyorum.
1,5 ayda 75’ten kaça düşerim bilemiyorum. ( bu konuda fikriniz var mı?)
Of kızlar...
İlk kez bu kadar düzgününe rastladım ama özgüvenim olmadıgından yalan olacak sanırım...
Çok mutsuzum.
Bu arada görüşmeye başlamadan önce 80’dim. 5 kilo verdim 3 ayda ama malum pandemi, evddn çıkmadan. Desteğinize ihtiyacım var. Koşun bacılar....
Burda diyet grupları var Hatta bende birine üyeyim 1 ayda çok kasmadan 4 kgye yakın verdim sen sıkı bir diyetle 7 8 verirsin rahat katılmanı tavsiye ederim sorumluluk alıyorsun ve asla bozmuyorsun

Ben 3 ayda 85 kilodan 55 e düştüm. Başara bilirsin porsiyonlarını minimum a düşür. Küçük tabaklar kullan abur cubur yeme eski formuna ulaşırsın. Ekmek asla tüketme unlu ürünler kullanma forumda kalırsın.
Afedersin bacım oha dedim yorumuna:KK48: ayda 10 kilo ne demek ya , yürüyüş bandında mı uyudun, pilates yaparak mı yürüdün evde , aralıklı orucu 23.5 saat mı yaptın ,nasıl oldu bu 🤣 Ben en sağlam spor ve diyet yaptığım zamanda maksimum 4 kilo verdim ayda.

Ekim'de evde olmanız büyük şans. İyi kullanın.
50 yaşında bir buçuk ayda orjinal kilomun %15'ini verdim.
Her sabah dışarda 50 dk. yürüyüş, evde düzenli- aynı saatte- öğünler, bir de 4 gün Leslie Sansone, 3 mil.

Yemeğe salataya koyduğum yağı kısmadım, ekmek azalttım ama yedim, gerisi malum, hamur işi yemedim, kızartma yemedim, dışarda yemedim. Zeytinyağlılara abandım, bir de ızgara ve yanında devasa salatalar.

X