Derdime bir çare bacılar (konu:kilolu kızın aşk hayatı-özgüven problemi-diet vs)

bombilibu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
346
288
Merhaba, yıllar önce tanıştığım biriyle son dönemde internet üzerinden sohbet edip, sonrasına telefonlaşarak birbirimize ne kadarygun olduğumuzu farkettik. Fakat bu dönem tam da benim depresyona girdiğim ve deli gibi yediğim döneme rast geldi. O eski zayıf kız yok artık. Tamam görüntülü konusuyoruz ve beni hala beğeniyor ama sadece yüzümü görüyor aşağılar almış başını gitmiş.. o zamanlar 55 kilo olan kız 75 kilo olmuş... evet 75 kilo ama yüzü güzel kız benim... sürekli buluşmak için planlar yapıyor ( farklı şehirlerdeyiz) ancak ben hep bahane buluyorum son buldugum bahane beni 1,5 ay idare edecek. Peki ben bu sürede zayıflayack mıyım? Muamma...
Hem hayatımın aşkını buldugum için çok mutluyum hem de beni beğenmeyeceğinden korktugum için de çok ama çok mutsuz... biraz kilo aldım dediğimde “sağlıklıysan biraz fazlan olmasını neden sorun ediyorsun ki” demişti ama tabi 20 kilo aldıgımdan haberi yok...
çaresizim... hem şuan yanımda istiyorum hem de kilolarım yüzünden erteliyorum.
1,5 ayda 75’ten kaça düşerim bilemiyorum. ( bu konuda fikriniz var mı?)
Of kızlar...
İlk kez bu kadar düzgününe rastladım ama özgüvenim olmadıgından yalan olacak sanırım...
Çok mutsuzum.
Bu arada görüşmeye başlamadan önce 80’dim. 5 kilo verdim 3 ayda ama malum pandemi, evddn çıkmadan. Desteğinize ihtiyacım var. Koşun bacılar....

yani dert yakinacaginiza hemen yarın diyete baslasaniz ? 1 buçuk ay istikrarlı bir şekilde yaparsanız diyetinizi , ciddi kilolar verirsiniz ...çok zor değil , kendiniz için bunu yapmanız lazım ..bende 75 kiloyum...emzirme döneminde olmasam hemen bugün başlardım .sizin başlamamak için hiçbir bahaneneiz yok üstelik..keyfi yemek yiyorsunuz , oyle sizi ele almış ki yemek , sevdiğiniz adamla bulusamiyorsuniz

Merhaba, yıllar önce tanıştığım biriyle son dönemde internet üzerinden sohbet edip, sonrasına telefonlaşarak birbirimize ne kadarygun olduğumuzu farkettik. Fakat bu dönem tam da benim depresyona girdiğim ve deli gibi yediğim döneme rast geldi. O eski zayıf kız yok artık. Tamam görüntülü konusuyoruz ve beni hala beğeniyor ama sadece yüzümü görüyor aşağılar almış başını gitmiş.. o zamanlar 55 kilo olan kız 75 kilo olmuş... evet 75 kilo ama yüzü güzel kız benim... sürekli buluşmak için planlar yapıyor ( farklı şehirlerdeyiz) ancak ben hep bahane buluyorum son buldugum bahane beni 1,5 ay idare edecek. Peki ben bu sürede zayıflayack mıyım? Muamma...
Hem hayatımın aşkını buldugum için çok mutluyum hem de beni beğenmeyeceğinden korktugum için de çok ama çok mutsuz... biraz kilo aldım dediğimde “sağlıklıysan biraz fazlan olmasını neden sorun ediyorsun ki” demişti ama tabi 20 kilo aldıgımdan haberi yok...
çaresizim... hem şuan yanımda istiyorum hem de kilolarım yüzünden erteliyorum.
1,5 ayda 75’ten kaça düşerim bilemiyorum. ( bu konuda fikriniz var mı?)
Of kızlar...
İlk kez bu kadar düzgününe rastladım ama özgüvenim olmadıgından yalan olacak sanırım...
Çok mutsuzum.
Bu arada görüşmeye başlamadan önce 80’dim. 5 kilo verdim 3 ayda ama malum pandemi, evddn çıkmadan. Desteğinize ihtiyacım var. Koşun bacılar....
boyunuz kaç?

reelde görusmeden online nikah yapacak bir heyecan bana biraz gereksiz gorunuyor.

1, 5 ayda en fazla 5 6 kg vermeniz saglikli olur daha fazlasi aşiri olabilir dikkat edin

yani dert yakinacaginiza hemen yarın diyete baslasaniz ? 1 buçuk ay istikrarlı bir şekilde yaparsanız diyetinizi , ciddi kilolar verirsiniz ...çok zor değil , kendiniz için bunu yapmanız lazım ..bende 75 kiloyum...emzirme döneminde olmasam hemen bugün başlardım .sizin başlamamak için hiçbir bahaneneiz yok üstelik..keyfi yemek yiyorsunuz , oyle sizi ele almış ki yemek , sevdiğiniz adamla bulusamiyorsuniz
Yok keyfi değil. Ben günde 12 saat masa başı çalışan biriyim. Yediğimden değil, hareketsizlikten kilo veremedim. 3 aydıe boğazımı tuttum ama hareket olmayınca 5 kilo verebilmişim. Ama ekimde işten ayrılıyorum yani 1,5 ay boşum. Diyet ve spor yapıcam. Bu arada polikistik overden dolayı da kilo vermem zor oldu, ve dal gibiyken masa başı işe geçince aldım başımı gittim... verir miyim acaba sıkı diyete girsem?

1 ayda çok rahat 6 7 kilo verebilirsin yarından itibaren diyete başla aç kal hatta direk if diyeti yap birde evde leslie veya dışarda yürüyüşe çık 1 buçuk ay sık dişini ve özgüven patlaması yaşa :halay:

boyunuz kaç?

reelde görusmeden online nikah yapacak bir heyecan bana biraz gereksiz gorunuyor.

1, 5 ayda en fazla 5 6 kg vermeniz saglikli olur daha fazlasi aşiri olabilir dikkat edin

Hahaha yok yahu flört edyoruz sadece. Öyle sanalda tanısıp aşkım balım diyenlerden değiliz. Önceden tanıyorum zaten öyle sanalda tanışmadık yani. Özlem içerikli sohbet ediyoruz. Zayıf halimi biliyor. Boyum 1,65. Tospik gibiyim valla

Yok keyfi değil. Ben günde 12 saat masa başı çalışan biriyim. Yediğimden değil, hareketsizlikten kilo veremedim. 3 aydıe boğazımı tuttum ama hareket olmayınca 5 kilo verebilmişim. Ama ekimde işten ayrılıyorum yani 1,5 ay boşum. Diyet ve spor yapıcam. Bu arada polikistik overden dolayı da kilo vermem zor oldu, ve dal gibiyken masa başı işe geçince aldım başımı gittim... verir miyim acaba sıkı diyete girsem?
Seni çok iyi anlıyorum. Ben de öğrenciyken 58 kgydum. İşe başladım masa başı ve her sene kilo alarak devam ettim. En son 75 kg hamile kaldım🤦🏼‍♀️ Sakın benim hatalarımı yapma, bir an önce dur de. Ve istediğin kiloya gelene kadar bırakma. Ben bir kaç kez 8-10 kg verdim sonra bıraktım geri aldım. Eğer istediğim kiloya ulaşsaydım bence geri almazdım:KK43:

bende pkoluydum bekarken ve kiloluydum sonra çok sıkı diyetle ve sporla 59 kiloya düştüm ..tabiki de veriliyor

Şok diyet yapmayın geri alırsınız. İradeli olup verebildiğinizi verin. Evde kendiniz yapacağınıza diyetisyene gidin, kontrol edilme hissi daha çok motive ediyor.

Alışkanlıktan ve sıkıntıdan yiyenlerdenseniz kendinizi meşgul tutun.

Spor hiç yapamıyorsanız çıkıp yürüyün.:KK49:

Ben 3 ayda 85 kilodan 55 e düştüm. Başara bilirsin porsiyonlarını minimum a düşür. Küçük tabaklar kullan abur cubur yeme eski formuna ulaşırsın. Ekmek asla tüketme unlu ürünler kullanma forumda kalırsın.

Cidden mi? Peki ilk 1,5 ay kaç kilo vermiştiniz acaba? Ben 60-65 arasına düşsem buluşcam direkt....

Tabiki verirsin porsiyonunu azalt boş olduğun zaman egzersiz yap ben 1 haftada 4 kilo verdim 75 kiloydum

Peki memnun kaldıgınız bir korse var mı :d yamuna korseyi çok övüyorlar 2 beden ince gösteriyormuş ama bilemedim. 10 kilo versem bir de korse ve siyah kıyafetlerle belki kamufle ederdim mmm

X