Çatlaklar dermaroller zararlı mı !!!!!!

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

bursez

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2011
56
0
kızlar bnmde yıllardır çatlak sorunum var ve kullanmadığım yöntem kalmadı,dermaroller haricinde.aktara gittim ve at kestanesi yağı için.ve bu ürünü anlattım ve bana araştırmadan alma bence madem 20 dakika boyunca deri altına açık binlerce kanal oluşuyor mikrop kapma ihtimali çok yüksek dedi daha kötü sonuçlara yol açabilirsin dedi.oysaki son ümidim bu kalmıştı ümitlerimi çaldı :KK43:
SİZ NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ BU KONUDA? yardımcı olursanız çook sevinirim

canım öyle saçma şeymi olur öle olsa doktorlar önerirmi :KK70: doktorlar kendileri bile uyguluyo derin kanal açmıyoya bu :KK70: aktara bakma sen ben hiçbirine güvenmiyorum işleri güçleri ürün satmak yıllarca kazıkladnm bisürü yağ aldım onlardan :/

canım öyle saçma şeymi olur öle olsa doktorlar önerirmi :KK70: doktorlar kendileri bile uyguluyo derin kanal açmıyoya bu :KK70: aktara bakma sen ben hiçbirine güvenmiyorum işleri güçleri ürün satmak yıllarca kazıkladnm bisürü yağ aldım onlardan :/

urgecim çok teşekkürler zannediyorum herkes yanlızca okumakla kalıyo kimse bilgilerini paylaşmakla uğraşmıyo,btek sen cvplamışsın.peki sen dermaroller kullanıyo musn bana braz bilgi verr msn rca etseemm?

dermaroller konusunda bende bir başlık açmıştım. okuyabilirsin bu konuda bende çok kararsız kaldım. uzun bi süre lazım kanıt için sanırım :KK43:(

X