Dersanede bir hocadan hoşlanıyorum

kızlarr bugün bişiler oldu hemen size anlatmak istiyorum:KK16:bugun arkdaslarımla dersneye gttık hoşlandıgım hocada ordaymış biz kantıne gttık oturduk o sonra geldı baska masaya oturdu sarkı dınlıyodu tvde sonra bız sarkıcıya kepçe dedık kendı aramızda konusuyoduk o da dondu adam karızma nersı kepçe dedi bizi dinliyomuş yanı:KK1:sonra kantınde pek kımse yoktu kantıncı sıgara ıcmeye gtmısbende cay almak ıcın beklıyodum bana dondu sıgara ıcmeye gttı gelmez ne alcaktın dedı bende cay dedım:KK52:ben verıyım istıyosan dedı ve cay doldurmaya geldı ama o tam doldururken kantıncı geldı bı kızardı kı sormayın:KK1:daha sonra bişi yiyodu bizede uzattı yok sagolun faln dedık ama arkadasım bu sey bebe bıskuvısıne benzıyo bn sevmıyorum onu falan dedı bende bn sevıyorum dedım dondu cekınmeyın alın lutfen dıye bıdaha sordu:KK52:gderken ıyı aksamlar dedım ıyı aksamlar dedı:KK1:kızlar durum ne sızce varmı bişiler olcak gibi mi bişiler yazarmısnız rıca etsem:KK17:

Çok sevindim bende merak ediyordum ne oldu diye
bence senden hoşlanıyor bakmışki senden ilk adım gelmiyor ilk adımı o atmış artık selamlaşmalar sonrasında tel alıp verme ..... inşallah sonrasında evlilik olacak canım içime doğdu hadi hayırlısı

ayy inş canım yaa valla bende cok mutluyum su an yanı resmen ucuyorum ama arkdasımda fazla kaptırma kendını daha bellı olmaz falan dıyo da bende onun ıcın sızın yorumlarınızı da duymak ıstedım bana da ilgilenıyo gbı geldı ama emınde olamyrum hala:KK1:

kantin sizin icin iyi bir bulusma noktasi :KK9: bu durumu iyi degerlendir o zaman..bol bol kantinde otur,onu beklerken de soru coz:KK37: kantinde yine yanina gelir..bu arada hocanin bolumu ne?

o acıkogretım hocası ya bende kpss ıcın gelıyorum yoksa coktan bı dersıne grerdım:KK1:ama sureklı kantıne gdıyodum zaten grmek ıcın şimdi kantınden cıkmam artık:KK1:

kızlar hanı demiştim ya size hoşlandığım hocanın facende duvarı acık paylastklarını gorebılıyorum dıye bugun yıne aşk acısı cekıyyo sankı terkedılmıste eskı sevgılısını unutamamış gibi şeyler paylaşmış ya vala mutluluk benım ıcın sadec bı gun ya:KK43: ben ne dusunucem bılemıyorum artık kafamda karıştı ıyıce :KK14:bu adam olesıne bakıyo galıba bana ya sız ne dusunuyosunuz??

canim hemen kendini saliverme..belki sana karsi bir paylasimdir..hemen onyargili davranma..bir kac kez daha konusmak icin zemin hazirla..acele etmee:KK19:

ya canım resmen terkedılmış ve unutamamış gibi şarkılar paylaşmış mesela ornek verıyım koyverdın gıttın benı dıye sarkı varya o ve ona benzer bıkac sarkı daha:KK43:ben neyapsam ne etsem bılemedım artık dıyorum bu cocuk kesın bana olesıne bakıyo bişi hissettiği falan yok

Facebook ta paylaşılan her şey için senaryo yazmayın bence kafanızda :)

öle diyosunda bak en son bi şiir paylaşmış yazıyorum buraya; "Yüreğim seni çok sevdi
O yürek talan O yürek yangın yeri
O yürek sen istiyor
Bir tek seni..." işte bunu paylaşmış ee buna ne dıyosunuz:KK14:valla bu cocuğun duvarına baktıkca moralim çöküyo resmen hıc umıdım klamdı artık:KK43::KK43::KK43:

valla bence kesin var bişiler ben yanılmam bu konularda :KK1: nerden bu kadar kesin kanıya vardın dersen kantincinin yerine geçip çay vermesinden anladım kesin olarak. çünkü hiçbi mecburiyeti yok ocağa geçip çay vermeye hiçbi öğrenciye dimi. bir de siz konuşurken laf atmış araya girmiş resmen, kendini farkettirmek ortam hazırlamak için. şimdi artık selamlaşma ortamınız oldu bak sen adım atayım diyordun o attı işte adımı. face konusuna gelince benimde bir sevgilim var ama face.de hoşuma giden güzel sözleri yazıları paylaşıyorum. illa o paylaştıklarımı ben de yaşıyorum hissediyorum demek değil bu yani.o şarkıyı seviyodur ondan paylaşmıştır yada söz hoşuna gitmiştir paylaşmıştır.bundan sonrası için yine de temkinli yaklaş hemen koyverme kendini ama alttan alttan mesaj vermeye devam et, çok abartmadan belli et :KK14:

ole mı dıyosun canım ya:18:valla hıç bişi dusunemez oldum bi beğenıyo dıyorum sonra bı acıyyorum fece ı hersey alt ust oluyo bende yok ya kesın olesıne bakıyo baska bırını unutamamış dıyoruum artık vazgecıcem dıyorum ama grunce dayanamıyorum:KK17::KK17:o gun yaptıklarına cok ümitlenmiştim :KK43::KK43:

ole mı dıyosun canım ya:18:valla hıç bişi dusunemez oldum bi beğenıyo dıyorum sonra bı acıyyorum fece ı hersey alt ust oluyo bende yok ya kesın olesıne bakıyo baska bırını unutamamış dıyoruum artık vazgecıcem dıyorum ama grunce dayanamıyorum:KK17::KK17:o gun yaptıklarına cok ümitlenmiştim :KK43::KK43:

tabi canım yaa ümitsizliğe kapılma, bir arkadaş da demiş faceden paylaşılanlarla hemen senaryolar yazma. sen kantine takılmaya devam et daha ortamlar olur merak etme.arada o günkü gibi bir iki kelime edersiniz,derken derken sen mahsuscuktan bi soru sorarsın dersle ilgili falan, arada da belli et ama, tamamen öğretmen öğrenci gibi davranma yani.

tamam canım bıraz daha konuşmaya calışalım bakalım ne olacak aslında yazdıkların ıcımı azcık da olsa rahatlattı cok sagoll:KK16: zaten selam felan vercem artık davranışlarına bakarım ona gore devam ederım artık bakalım gercekten ılgılenıyomu benımle

kkızlar hemen bugun olanları anlatıyorum:KK3:sabah grdum bn bu hocayı bn baktım bu sefer uzun uzun ama bu bana bakmıyo snra arkadasım dayanamdı bıze gecen gun yedıgı yıcekten ıkram etmıstı bızde almamıstık ıkı kere sormustu ama almadım utandıgımdan neyse arkadsım aynı yıcekten aldı uzattı yok sagolun dedı bnde gecen gun bız almadık ondanmı almıyosunz dedım,kaç kere sordum ıkı kere soledım almadınız dedı ya adam bıldgınız ıkram ettıgı seyı almadık dıye bakmadı ya:KK1::KK1:sonra dayanamdı aldı snra cıkısta bırıyle konusuyodu grdu benı bı baktı gozlerıme ne dıcegımı sasrdım kekeldım bişiler:KK17::KK17:snra dondum arkama bı baktım hala bakıyo arkadasım senden gozlerını ayırmadı vlla benı grmedı bıle yanında dedı geldımızd bende o gala faceden ekledım ıyı mı yaptım sizce be dıyosunuz:26::26:

Bence bu iş olur:KK1:

Hakkında hayırlısı olsun..Düzgün bir adam ise olsun, değilse olmasın inş...

inş bende her akşam öle dua edıyorum hayırlı ise olsun değilse olmasın dıe:KK24:

kızlarr hemen burdan son gelişmeleri yazıyorum faceden eklemıstım ya dun bugun gunaydınlastık ama bı turlu konuşmadık yıne ama eve geldım face ı bı actımkı mesaj var bızım hocadan konusuyoruz şimdi facden sizede haber verıyım dedım:KK1::KK1::KK1:

vay be daha oncede öğrencisi ile evlenen birini duymstum inşalh sizinkide ole olur

kızlarr hemen burdan son gelişmeleri yazıyorum faceden eklemıstım ya dun bugun gunaydınlastık ama bı turlu konuşmadık yıne ama eve geldım face ı bı actımkı mesaj var bızım hocadan konusuyoruz şimdi facden sizede haber verıyım dedım:KK1::KK1::KK1:

daha önce yorum yapmamıştım ama takip ediyordum. gerçekten çok sevindim canımmm:KK9:

X