Dersanede bir hocadan hoşlanıyorum

nichola

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2011
36
0
kızlar dayanamadım en sonunda konu actım.kızlar ben birinden hoşlanıyorum ama öle böle diil ya napcagımı şaşırdım,kpss için dersaneye gidiyorum ordan bi hoca ama bizim dersimize girmiyo ama tenefuslerde falan görüyorum anca bana bakıyo arkadaşım da farkediyo ama ya ben bakmadığımda bakıyo yada görmezden gelip tamamen kafasını çeviriyo facende duvarı açık sevgilisi yok goruyorum ama sureklı de melankolık şeyler paylaşıyo acaba baska birini mi seviyo diyorum ama ozamn bana nıye bakıyo:26:kızlar nolur bişiler yazın ya kafam çok karışık napıyım ben vazgeçmek istemiyorum ondan ya baya baya hoşlanıyorum gözlerine bile zor bakıyorum o derece:KK17::KK17:

ya kızlar kimse cevap yazmıcak mı ya bişiler söyleyin bi akıl verin lütfen napıyım ben:KK5:

bakma olayından bir anlam çıkarmak yanlışş olur canım.Facete ekle madem.:KK34: bu kadar çok hoşlanıyorsan ekleyi ver.Çünkü başka yapabileceğin birşey yok gibi.Onunda ilgisi varsa yazar zaten faceten falan.:KK34:

bende kpss kursuna gidiyorum. hocalarımızdan biri de geçen yıl dershaneden bir öğrenciyle evlendi. ortada anormal birşey yok aslında şartlar da eşit sayılır. iki yetişkin aynı ortamdalar. ikisi de üniversite mezunu. eğer ki sizinde olurunuz varsa bence hareketlerinizle belli edin.

ya bende bakıyorum ona ama belli ediyomuyum etmıyomuyum pek bilemiyorum ama anlıyo sanki ya:KK17:ben bakmadığımda bakıyo arkadasım soyluyo sana bakıyo falan dıye ama anlamıyorum işte tam olarak face ten eklemeye de korkuyorum ya yanlış yorumluyosam rezıl olmaktanda korkuyorum açıkçası.faceten eklemek dışında sizce napmalıyım gıdıp bı bahaneyle konulşsam mı ne dersiniz:18::18:

abartmayın ama ılgılendıgınızı gosterın iyi gunler gunaydın felan selam verın...o mesajı alır zaten istiyorsa bişiler yapar...

maalesef o acıkoğretim hocası ben kpss ıcın gıdıyorum onun için ders alamıyorum:KK43:soru falan mı sorsam napsam bilemedim gercekten bide cok cekınıyorum nasıl davarnır kestıremıyorum korkuyorum anlşıcanız:KK5:

bence soru sorma bahanesiyle çok doğal bir şekilde yaklaşın ara ara soru sorarak selamlaşmaya başlarsınız sonrasında faceden ekleyiverirsin sonrası zaten oda hoşalnıyorsa kendiliğinden gelişiverir
siz şimdi ondan beklerseniz o size gelmeye çekinebilir belki dersanede etik olmaz diye düşünebilir nede olsa o kursun hocası siz öğrencisisiniz o size soru soramıyacağına göre ee bide dersinizede girmiyormuş ilk adım sizden gelmeli demi
başarılar sizin için hayırlısıysa olsun

cok tesekkur ederım haklısın galıba dedıgın gıbı yapmalıyım hıc olmazsa selamlaşrız bu sayede olcagı varsada olur artık ondan sonra:KK24:

bu bir liseli sendromu değil aslında ikinizde aynı kapasitede sayılırsınız ilgisi varsa neden olmasın ki canım
ama şunu da belirtmeden geçemicem bazı öğretmenler lisedekilere bu şekilde bakıyor halbuki onlar ergen ve herşeyden birşey çıkarıyorlar bu duruma kızıyorum ama sizinki farklı hayırlısı olsun

gercekten farklı cunku ıkımızde nerdeyse aynı yırmıli yaşı geçmiş insanlarız ama galıba ıkımızdede bıraz cekıngenlık var ben bişiler yapmazsam o hıc yapmıcak sanırım onun için ben kolları sıvıyım artk:nazar:

gercekten farklı cunku ıkımızde nerdeyse aynı yırmıli yaşı geçmiş insanlarız ama galıba ıkımızdede bıraz cekıngenlık var ben bişiler yapmazsam o hıc yapmıcak sanırım onun için ben kolları sıvıyım artk:nazar:

bence sen adım atma canım hep ondan bekle belli mi olur belki birisi vardır hayatında yinede bakıyodur bilirsin erkekleri..sen suçlu duruma düşme..eğer hayatında biri yoksa ve niyeti varsa gelir o yanına erkek bunlar ne yapar eder halleder..ama sakın ilk adımı atma derim ben iyi akşamlar

Bencede sen kolları sıva ama bunu düzeyli bi şekilde yapki bakarsın ileride düğün hazırlıklarınıda paylaşırsın hadi hayırlısı

bencede etik olmaz diye düşündüğünden size yaklaşmaya çekiniyor olabilir
siz bir adım atın size ilgisi varsa zaten o da atım atar.böylece bişiler gelişir :)
merakla bekliyoruz haberlerini :KK16:

bence sen adım atma canım hep ondan bekle belli mi olur belki birisi vardır hayatında yinede bakıyodur bilirsin erkekleri..sen suçlu duruma düşme..eğer hayatında biri yoksa ve niyeti varsa gelir o yanına erkek bunlar ne yapar eder halleder..ama sakın ilk adımı atma derim ben iyi akşamlar

çok doğru katılıyorum arkadaşa madem ikinizde aynı yaşlardaymışsınız etik olmayabilir belki ama zaten hoşlanıyorsa dediğin gibi bişekilde adım atardı...

bırbırımızı hıc tanımadıgımız ıcın belkı bı soru falan sorarsam selamlaşma olayına gireriz o da ılgısı varsa eğer belli eder dıye dusunmustum kızlar,eğer ben soru sorduktan sonrada o bişi yapmasa bende selamımı verır gecerım artık napıyım zorla guzellık olmaz:KK14:

çok doğru katılıyorum arkadaşa madem ikinizde aynı yaşlardaymışsınız etik olmayabilir belki ama zaten hoşlanıyorsa dediğin gibi bişekilde adım atardı...

sende haklısın benımde aklıma gelıyo,cıdden kendını begenmıslık olarak alma ama guzel bı kızım sadece guzel dıye mı bakıyo kı acaba ya pufff:KK43::KK43:

kızlarr bugün bişiler oldu hemen size anlatmak istiyorum:KK16:bugun arkdaslarımla dersneye gttık hoşlandıgım hocada ordaymış biz kantıne gttık oturduk o sonra geldı baska masaya oturdu sarkı dınlıyodu tvde sonra bız sarkıcıya kepçe dedık kendı aramızda konusuyoduk o da dondu adam karızma nersı kepçe dedi bizi dinliyomuş yanı:KK1:sonra kantınde pek kımse yoktu kantıncı sıgara ıcmeye gtmısbende cay almak ıcın beklıyodum bana dondu sıgara ıcmeye gttı gelmez ne alcaktın dedı bende cay dedım:KK52:ben verıyım istıyosan dedı ve cay doldurmaya geldı ama o tam doldururken kantıncı geldı bı kızardı kı sormayın:KK1:daha sonra bişi yiyodu bizede uzattı yok sagolun faln dedık ama arkadasım bu sey bebe bıskuvısıne benzıyo bn sevmıyorum onu falan dedı bende bn sevıyorum dedım dondu cekınmeyın alın lutfen dıye bıdaha sordu:KK52:gderken ıyı aksamlar dedım ıyı aksamlar dedı:KK1:kızlar durum ne sızce varmı bişiler olcak gibi mi bişiler yazarmısnız rıca etsem:KK17:

X