Dertleşmeye geldimmmmm

Bizim ülkemiz de insan gibi davranıp gülümseyip selam verince direk bana yürüdü diyorlar. Kadın olarak böyle davranınca adın çıkıyor bir de herkese mavi boncuk dağıtıyor diye maalesef
Yoo öyle birşey yok.herkes yoklukta.açılan konuları görmüyor musun? Millet saçma sapan İnternet yazışmalarını ilişki sanmaya başladı artık.bir de yazdığın ne alaka yani burada yanlış anlayan kadın.

Son düzenleme:
o da olabilir yahu erkekler biraz yakışıklıysa zulası dolu oluyo bırak kurtulmuşsun adam olsa zaten en ufak bi boşlukta başkasıyla konuşmaz
Güzel kızların uzlası dolu olmuyor erkeklerin neden olsun? Kısmet işi bunlar.eskiden erkekler kızlara talep çok sanırdı, şimdi kızlar erkekler için bu şekilde düşünmeye başladı nedense.as olan ise genelde herkes yoklukta.bizim toplum ilişki kurmayı beceremiyor.herkes bende yok karşıda var sanıyor.forumda bir sürü kadın var güzel değil miyiz şimdi?

Haklı olabilirsin ama şu bir gerçek ki o nezaket kuralları bizim ülkemizde pek işlemiyor. Avrupada yaşamıyoruz.Ne yazık bu toplumun da belli geri kalmış normları var. Gördüğün gibi süslü bunu yanlış bir yere çekmiş.

Bizim ülkemiz de insan gibi davranıp gülümseyip selam verince direk bana yürüdü diyorlar. Kadın olarak böyle davranınca adın çıkıyor bir de herkese mavi boncuk dağıtıyor diye maalesef
süslü en ufak bi merhabayı, gülümsemeyi, baş selamını farklı yerlere çekiyorsa bu onun sorunu
napalım yani merhaba diyene başımızı mı çevirelim moron gibi ?
sizin çevrenizi bilmem ama
bugüne kadar karşımdaki hak etmediği sürece asla kaba bi hareketim olmamıştır, 30larımdayım
kimsede insana insan gibi davrandım diye adımı çıkarmadı, yanlış bi yere çekmedi
süslü gibi arkadaşlarımız da en ufak insani bi hareketi farklı yerlere çekmemeyi öğrenecek, bu kadar basit
kıza böyle şeylere anlam yüklememesi gerektiğini ifade etmek gerekirken çocuğu karalıyor burda insanlar

Güzel kızların uzlası dolu olmuyor erkeklerin neden olsun? Kısmet işi bunlar.eskiden erkekler kızlara talep çok sanırdı, şimdi kızlar erkekler için bu şekilde düşünmeye başladı nedense.as olan ise genelde herkes yoklukta.bizim toplum ilişki kurmayı beceremiyor.herkes bende yok karşıda var sanıyor.forumda bir sürü kadın var güzel değil miyiz şimdi?
ferhans canım ne alaka yanı yazdığım şeyden bu sonucu nasıl çıkarabildin 😁. off yani

Denk gelmiştir,bu çocuğu takıntı haline getirmekten vazgeçersen çok daha mutlu olacaksın Süslüman.

Kızlar bir ara size kütüphaneden bir çocuktan bahsediyordum doktorluk okuyordu belki hatırlarsınız mesajıma niye öyle cevap verdi geçiştirdi diye düşünüyorken dün sevgilisiyle gördüm kızda aynı bölümden oda beni gördü ama kafasıyla bile selam vermedi görmezden geldi bende bir şey yapmadım çok üzüldüm
Ama çocuğun sevgilisiyle enteresan şekilde benziyoruz sinirim bozuldu hahahah moralim sıfır
Kızda kıvırcık saçlı beyaz tenli uzun boylu bende fiziğimizde benziyor ahahahhah ağla kalbim ağla niyeee ben değil
Zaman ☺

iyi de zaten çocuğun hiç bir hamlesi olmadı ki siz baya baya takıntılı bir tipsiniz bu kaçıncı oldu aynı çocukla ilgili konu açmanız .. sadece ayaküstü sohbet ettiniz diye bi gelinlik giymediğiniz kaldı ,bir an önce önünüze bakın

yorumlarda çocuğu neden gömdünüz anlamadım :KK70:
hatırladığım kadarıyla bu çocuk zaten sana pas vermiyordu
ekledin, mesaj falan atsın diye bekledin atmadı
hikaye attın, ona da yanıt vermedi hiç oralı olmadı
yani çocuğun sana karşı bi hamlesi olmadı aslında
ha denk geldiniz ayak üstü bir iki sohbet gülümseme olmuş ki bunlar çok normal
sen bunlara fazla anlam yükledin
yabani olmayan her insan evladı denk geldiği insanla bir iki sohbet eder, gülümser bunlar çok normal
asansörde hiç tanımadığımız insana da gülümseyerek iyi günler diyoruz
ortada çocuk sevgilisi varken sana da yürüdü gibi bi durum yok yani , öyle sanmış kızlar ama değil
ve çocuk şuan yanında sevgilisi varken seni görmesine rağmen kafa selamı bile vermedi
çok normal ?
kızlar siz çocuk senle konuşmuş falan demişsiniz ama konuşmuyordu aslında
kızımızın dert olarak açtığı konular da bunun üzerineydi zaten
çocukla konuşmaya çalışıyordu çocuk konuşmuyordu
Kesinlikle katılıyorum. Saçma sapan yorumlar yapılmış sanki çocuk bir sürü kızı beraber idare etmeye çalışıyor gibi. Arkadaşın konularını okudum. Çocuğu ekleyen konu sahibi, mesaj atan konu sahibi, mesajına nezaketen cevap verip geçiştiren çocuk. Gülümsedi, merhaba dedi, kütüphanede uç verdi bunlar dışında çocuğun yaptığı bir şey yok. Bunları aldatma, hoşlanma belirtisi sayacaksak mağarada yaşayalım hepimiz. Üstelik konu sahibi sevgilisi olduğunu öğrenmesine rağmen hala keşke mesajıma cevap verseydi diyor. Çocuk neden gömülmüş bu kadar anlamadım.

Kesinlikle katılıyorum. Saçma sapan yorumlar yapılmış sanki çocuk bir sürü kızı beraber idare etmeye çalışıyor gibi. Arkadaşın konularını okudum. Çocuğu ekleyen konu sahibi, mesaj atan konu sahibi, mesajına nezaketen cevap verip geçiştiren çocuk. Gülümsedi, merhaba dedi, kütüphanede uç verdi bunlar dışında çocuğun yaptığı bir şey yok. Bunları aldatma, hoşlanma belirtisi sayacaksak mağarada yaşayalım hepimiz. Üstelik konu sahibi sevgilisi olduğunu öğrenmesine rağmen hala keşke mesajıma cevap verseydi diyor. Çocuk neden gömülmüş bu kadar anlamadım.
insanlar nasıl çevrelerde yaşıyorlar nasıl insan ilişkileri var anlam veremiyorum
hiç mi tanımadığımız biri bizden ufak bi yardım istediğinde yardım etmedik ?
hiç mi aynı ortamda birkaç kez denk geldiğimiz tanımadığımız biriyle selamlaşmadık ?
hiç mi göz aşinalığımız olan birinin takip isteğini kabul etmedik yani ?
hepimizin başına konu sahibi gibi insanlar gelmiştir, bi şekilde bizimle iletişim kurmaya çalışan ama pek oralı olmadığımız
kalbini kırmadan incitmeden geçiştirmeye çalışmışızdır
sağlıklı psikolojideki insan hayatın doğal akışında olan bu tarz şeyleri hemen öyle "o da beni seviyoo , onun bana ilgisi var" şeklinde yorumlamaz
kaldı ki bu çocuklar öğrenci, üniversite yani arkadaş ortamı sosyalleşme orası

Allah mesut etsin güzel sevgilisiyle sizede en hoş ve iyisinden bir civan versin hayat yazasim geldi 😂

yorumlarda çocuğu neden gömdünüz anlamadım :KK70:
hatırladığım kadarıyla bu çocuk zaten sana pas vermiyordu
ekledin, mesaj falan atsın diye bekledin atmadı
hikaye attın, ona da yanıt vermedi hiç oralı olmadı
yani çocuğun sana karşı bi hamlesi olmadı aslında
ha denk geldiniz ayak üstü bir iki sohbet gülümseme olmuş ki bunlar çok normal
sen bunlara fazla anlam yükledin
yabani olmayan her insan evladı denk geldiği insanla bir iki sohbet eder, gülümser bunlar çok normal
asansörde hiç tanımadığımız insana da gülümseyerek iyi günler diyoruz
ortada çocuk sevgilisi varken sana da yürüdü gibi bi durum yok yani , öyle sanmış kızlar ama değil
ve çocuk şuan yanında sevgilisi varken seni görmesine rağmen kafa selamı bile vermedi
çok normal ?
kızlar siz çocuk senle konuşmuş falan demişsiniz ama konuşmuyordu aslında
kızımızın dert olarak açtığı konular da bunun üzerineydi zaten
çocukla konuşmaya çalışıyordu çocuk konuşmuyordu
Yaa hiç böyle düşünmemiştim ben de onun dikkatini çektiğimi vs düşünmüştüm balım ya
Ne bilim heveslenmiştim zaten kızla gördükten sonra bir daha hiç denk gelmedik de ama ben aklımdan çıkaramıyorum sürekli de düşünüyorum
Kızla gördü çıkardı olmasın diye de bir şey yapmadım instadan duruyor zaten ben eklemiştim biliyorsun üstüne reels atmıştım
Çok saçma ama belki onlar ayrılır bana yazar vs diye kafamda kuruyorum napıcam bilmiyorum bana bir yol göster

Yaa hiç böyle düşünmemiştim ben de onun dikkatini çektiğimi vs düşünmüştüm balım ya
Ne bilim heveslenmiştim zaten kızla gördükten sonra bir daha hiç denk gelmedik de ama ben aklımdan çıkaramıyorum sürekli de düşünüyorum
Kızla gördü çıkardı olmasın diye de bir şey yapmadım instadan duruyor zaten ben eklemiştim biliyorsun üstüne reels atmıştım
Çok saçma ama belki onlar ayrılır bana yazar vs diye kafamda kuruyorum napıcam bilmiyorum bana bir yol göster
zaman içerisinde unutacaksın yapacak bişey yok
bende eski sevgilimle uzunca bir süre ilişkimiz bitmesine rağmen görüştüm, sevgili olmadım ama ara sıra görüştüm
artık uzun zamandır görüşmüyoruz zaten şehir falan değiştirdi
ara sıra benimde aklıma düşüyor ama bizimle ilgili bi umudum inancım olmadığı için üstünde durmuyorum
sizden de umut yok bence umut etmek unutmayı zorlaştırıyor. hiç umutlanma hiçbir şey için
benim hiç umurumda değil mesela birini mi buldu ilişkisi mi var artık beni düşünüyor mu vs
artık bunlara enerji harcamıyorum yani o manada söylüyorum
boşvermeye çalış sen de

insanlar nasıl çevrelerde yaşıyorlar nasıl insan ilişkileri var anlam veremiyorum
hiç mi tanımadığımız biri bizden ufak bi yardım istediğinde yardım etmedik ?
hiç mi aynı ortamda birkaç kez denk geldiğimiz tanımadığımız biriyle selamlaşmadık ?
hiç mi göz aşinalığımız olan birinin takip isteğini kabul etmedik yani ?
hepimizin başına konu sahibi gibi insanlar gelmiştir, bi şekilde bizimle iletişim kurmaya çalışan ama pek oralı olmadığımız
kalbini kırmadan incitmeden geçiştirmeye çalışmışızdır
sağlıklı psikolojideki insan hayatın doğal akışında olan bu tarz şeyleri hemen öyle "o da beni seviyoo , onun bana ilgisi var" şeklinde yorumlamaz
kaldı ki bu çocuklar öğrenci, üniversite yani arkadaş ortamı sosyalleşme orası
Tamam da ben zaten çocuk bana ölüyor bitiyor demiyorum ki ben kendi kendime platonik durumdan kurtulamıyorum ne yapmalıyım diye size danıştım

Tamam da ben zaten çocuk bana ölüyor bitiyor demiyorum ki ben kendi kendime platonik durumdan kurtulamıyorum ne yapmalıyım diye size danıştım
dediğim gibi zamanla unutacaksın işte
kendi kendine umut etme mesela kızdan ayrılır bana yazar belki diye düşünme
çünkü bu umut etmektir
platonik aşkı en çok besleyen şey umut etmek
umut etmeyi keseceksin diyorum ben de

zaman içerisinde unutacaksın yapacak bişey yok
bende eski sevgilimle uzunca bir süre ilişkimiz bitmesine rağmen görüştüm, sevgili olmadım ama ara sıra görüştüm
artık uzun zamandır görüşmüyoruz zaten şehir falan değiştirdi
ara sıra benimde aklıma düşüyor ama bizimle ilgili bi umudum inancım olmadığı için üstünde durmuyorum
sizden de umut yok bence umut etmek unutmayı zorlaştırıyor. hiç umutlanma hiçbir şey için
benim hiç umurumda değil mesela birini mi buldu ilişkisi mi var artık beni düşünüyor mu vs
artık bunlara enerji harcamıyorum yani o manada söylüyorum
boşvermeye çalış sen de
Aşkım benim senin adına üzüldüm umarım daha iyileri çıkar karşına
Bende nasıl bir düşünce var biliyor musun ondan daha iyisi çıkmayacak karşıma fırsatı kaybettim gibi sürekli bu

X