Dövme Desen kağıtlarını nerden bulabiliriz ?

Kalıcı Dövme, Geçici Dövme, Hint Kınası,

neyzentevfik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2011
72
2
Sehar tüplü kına aldm. her şeyi içinde. tek onu sürcem yalnız desenli kağıdı nerden bulcaz ve nasıl kullanıcaz ? karbon kağıdı falan gerek var mı ? teşekkürler :)

kırtasiyrlere aydinger kağıt de verirler:) canm ayrıca stabilo kalem al daha iyi sonuç verir.

Sagolasin canim :-) kirtasiyede "dovme icin desenli kagit" mi dicem ? Bo de o desenli kagittan koluma nasil aktaricam dovmeyi :-D cidden bilmiyorum hic gormedm yapilisini daha once

şimdi anlatıyorm cnım ii dinle.
bak önce aydinger kağıdı al. istediğin resmi bu kağıt üzerine stabilo kalem yardımı ile çiz.
daha sonra dövme yapacağın kısmı jilet veya ağda ile al.
dövme yapacağn yere krem deoderant sür ve istediğin çizimi bu deodorantlı yerin üstüne koy ve desen çıkmş olur.
sonra şu kahve telvesi dediğimiz kıvamı almasını sağla ama çok karıştır mazemeyi.
daha sooonra ise dövmeyi yap üç saat bekle ve kürdan değil tığ ile yap dövmeyi:
3 saat sonra yıka ve dövme olan yere yarım saat su sürme. çok basit işlem. kolay gelsin tatlım :21:

zaten kına hazırmış canm daha ii. şekli çiz çünkü hazır çok pahalı bence. aydinger kağıdı 10 kuruş :))
ben bu yaz sadece tatilde öylesine tanesi beş liradan insanlara yaptım ayıptır demesi 1000 lira param oldu mazemeleri en iyisi yüz lira tutuyo ve hiçbiri hazır değildi. bence işi ticarete dökmeli. tablolarmı bile böyle satamıyorm :)))

uğraşacağına hazır desen kalıpları alsana ben aldım 4 tane desen hazır kına kargoyla birlikte 20 lira:KK34:

Sehar tüplü kına aldm. her şeyi içinde. tek onu sürcem yalnız desenli kağıdı nerden bulcaz ve nasıl kullanıcaz ? karbon kağıdı falan gerek var mı ? teşekkürler :)

desenli kağıdı çıktı olarak yapabilrisiniz bilgisayarda. karbon kağıdı ile deseni cilde geçirmek daha kolay:KK66:

Hint kınası kına+desen satışı yapıyorum.uygulaması gayet basıt.

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    146,7 KB · Görüntüleme: 2.306
X