Devam etmeli miyim?

Hayır hayır öyle demek istemedim...yani bir anda olmaz , zamanla olur siz aktif oldukça paylaşım yaptıkça kefeye düştükçe vs...vazgeçmeyin
Ben de takip ederim
Bir bayan 2014 den beri devam ediyormus ve o yuzden sanirim dediginiz gibi cok uzun sure devam ettikleri icin sanirim cok populer ilerliyorlar dediginiz gibi

Nasil yani fazla anlamadim 3 5 bini bulan sayfalari. Calismadigim icin cekilis sponsoru olamamda ilki sanirim bilmedigim birseymis

Tesekkur ederim desteginiz icin

Biz takip edelim diye mi konu actınız
Neden art niyetli yaklasiyorsunuz fikir almak icin paylastim sadece. Ki bu yasak bisey de oldugunu dusunmuyorum ben direkt boyle bir konuda acabilirdim belki engel alirdim bilemem ama ben sadece destek almak icin yazdim illa takipcim olun diye degil

Valla bence baya baya takipçi kazanmak ve görüntülenme sayınızı arttırmak için buraya konu açtınız

Ama olsun bir de sizi takip edelim canınız sağolsun

Domates çorbanızı bir sonrakine domatesleri fırında kurutarak yaparsanız çok daha lezzetli olacaktır..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…