Devamli miyavlayan sokak kedisi ?

fosforumsu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2013
144
16
31
Merhaba arkadaşlar minik kizima balkondan kedileri gosterirken farkettim.bir sokak kedisi var sokagimizda devamli miyavliyor ama boyle çok çaresiz şekilde yavrularinimi arıyor canimi yaniyor anlayamadim.simdi bile balkona ciktim hala miyavliyor iki gündür böyle. Off icim yandi yaa resmen.kahretmesin kedilere dokunamayan biriyim hayvanlara dokunamiyorum. Acaba sıkıntısi ne olabilirko bu yavrucagizinn :KK43:(( ne yapmaliyim aklimdan çıkmaz miyavlayisi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
Doğa Severler Kulübü
12 Temmuz 2006
45.437
148.275
49
Anne kediyse bebeklerini bulamıyor olabilir, ondan miyavlar ya da bir yeri ağrıyordur, çevrenizde kedilere yaklaşıp dokunabilen biri yok mu yardım isteseniz:KK50:
Belki canı yanıyordur yavrucağın:KK43:(

foreveryours

Çınar'ım....
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2010
1.102
88
Bi baksanız çok iyi olur aslında,karnıda aç olabilir yada canı yanıyor olabilir 2 gündür böyle bekleyiş kötü olmalı...En azından korkmayan birine haber verin,yazıl hayvancağıza kimbilir ne derdi var.

meyra__

Kabe-i Muazzama...
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2010
14.858
17.199
11ayetel kürsi 11de salavatt okuyup kedinin üzerine doğru üfle hemen, belki yaradan bu duaların yüzü suyu hürmetine kediciğe yardım eder darda ise....
büyük ihtimal dardadırki bu denli bağırıyo.:KK5:

purring

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
3.746
5.148
Kediye dokunabilen birinden yardım isteseniz? Belki bir ağrısı, bir yarası vardır.
Ah onlar Allah'ın sessiz kullarıdır, sürekli miyavladığına göre bi derdi var yavrucağın :KK43:

dry_ik

Kk ile giden 23 kgve artık hedefteyim 57kg
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2011
3.354
2.917
Ay kiyamam belki yaralidir .yoldan gecen bi erkekten rica edin baksin .memeleri varsa sarkiksa annedir yavrularini ariyodur :KK43: dilleri yokki savunmasizlar cok uzuldum

TersAlfabe

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2010
1.049
203
Yakından bakmayı deneyin, dişi mi erkek mi? Şöyle kuyruğuna doğru bakarsanız anlarsınız hemen erkek olup olmadığını. Erkek kediler bu aylarda çiftleşmek için bağırır, belki ondandır.

Ama değilse mutlaka bir derdi vardır, yavrularını bulamayınca da anne kediler böyle bağırır.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1660 gün geçti.

WOLFROG

BOŞAN BENCE
Pro Üye
24 Haziran 2011
21.382
39.892
Ya açtır yada bebeklerini kaybetmiştir. Bizim burada da anne köpek ağlayıp duruyordu, yavrularını arıyordu heryerde. 1 hafta ağladı garibim ya. Meğer belediye aşılamak için toplamış sonra geri getirdi de kavuştu kuzucuklarına :KK16:

missdely

Rabbim sen kazasız eyle
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2012
2.958
444
mutlaka yavrusunu yada yuvasını kaybetmiştır. Bir yeri ağrıyorsa kediler mivaylamazlar.Agrıyan yerlerinin yalarlar sadece.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2317 gün geçti.

fosforumsu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2013
144
16
31
Bugün birdaha kontrol edip birinden yardim isteyeceğimmm.:KK43: yavrm çok caresizdi ya

fosforumsu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2013
144
16
31
Kuyruğu yaralı gibiydi sanki.bugun bakyim yok :KK43: ortalikta.

fosforumsu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2013
144
16
31
Gulucu yanlislikla yolladım yaa :/:KK43::KK43: