Devamli miyavlayan sokak kedisi ?

fosforumsu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2013
144
16
33
Merhaba arkadaşlar minik kizima balkondan kedileri gosterirken farkettim.bir sokak kedisi var sokagimizda devamli miyavliyor ama boyle çok çaresiz şekilde yavrularinimi arıyor canimi yaniyor anlayamadim.simdi bile balkona ciktim hala miyavliyor iki gündür böyle. Off icim yandi yaa resmen.kahretmesin kedilere dokunamayan biriyim hayvanlara dokunamiyorum. Acaba sıkıntısi ne olabilirko bu yavrucagizinn :KK43:(( ne yapmaliyim aklimdan çıkmaz miyavlayisi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Anne kediyse bebeklerini bulamıyor olabilir, ondan miyavlar ya da bir yeri ağrıyordur, çevrenizde kedilere yaklaşıp dokunabilen biri yok mu yardım isteseniz:KK50:
Belki canı yanıyordur yavrucağın:KK43:(

Bi baksanız çok iyi olur aslında,karnıda aç olabilir yada canı yanıyor olabilir 2 gündür böyle bekleyiş kötü olmalı...En azından korkmayan birine haber verin,yazıl hayvancağıza kimbilir ne derdi var.

11ayetel kürsi 11de salavatt okuyup kedinin üzerine doğru üfle hemen, belki yaradan bu duaların yüzü suyu hürmetine kediciğe yardım eder darda ise....
büyük ihtimal dardadırki bu denli bağırıyo.:KK5:

Kediye dokunabilen birinden yardım isteseniz? Belki bir ağrısı, bir yarası vardır.
Ah onlar Allah'ın sessiz kullarıdır, sürekli miyavladığına göre bi derdi var yavrucağın :KK43:

Ay kiyamam belki yaralidir .yoldan gecen bi erkekten rica edin baksin .memeleri varsa sarkiksa annedir yavrularini ariyodur :KK43: dilleri yokki savunmasizlar cok uzuldum

Yakından bakmayı deneyin, dişi mi erkek mi? Şöyle kuyruğuna doğru bakarsanız anlarsınız hemen erkek olup olmadığını. Erkek kediler bu aylarda çiftleşmek için bağırır, belki ondandır.

Ama değilse mutlaka bir derdi vardır, yavrularını bulamayınca da anne kediler böyle bağırır.

Ya açtır yada bebeklerini kaybetmiştir. Bizim burada da anne köpek ağlayıp duruyordu, yavrularını arıyordu heryerde. 1 hafta ağladı garibim ya. Meğer belediye aşılamak için toplamış sonra geri getirdi de kavuştu kuzucuklarına :KK16:

mutlaka yavrusunu yada yuvasını kaybetmiştır. Bir yeri ağrıyorsa kediler mivaylamazlar.Agrıyan yerlerinin yalarlar sadece.

Bugün birdaha kontrol edip birinden yardim isteyeceğimmm.:KK43: yavrm çok caresizdi ya

Kuyruğu yaralı gibiydi sanki.bugun bakyim yok :KK43: ortalikta.

Gulucu yanlislikla yolladım yaa :/:KK43::KK43:

Telefonun azizligine uğramış bulunuyorum arkadaşlar :KK43:

Ay benimde pisim var sıkıntısı yoksa bagirmaz kediler umarim yardim etmiştir ler kedicige

X