Devit 3 damla

Ftmacyhn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2018
64
47
24
Merhaba bayanlar devit 3 damla zeka geriliği yapıyormuş diye duydum ne kadar doğru yeni anneyim bebeğime vermek istiyorum sizlerden yardım istiyorum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 182 gün geçti.

Ckolatakahve

Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2018
3.230
2.670
Merhaba bayanlar devit 3 damla zeka geriliği yapıyormuş diye duydum ne kadar doğru yeni anneyim bebeğime vermek istiyorum sizlerden yardım istiyorum
Öyle miymiş kesin bilgi var mı? Bende yeni anneyim yeni başladım kullanmaya. Hiç duymamıştım

Ftmacyhn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2018
64
47
24
Öyle miymiş kesin bilgi var mı? Bende yeni anneyim yeni başladım kullanmaya. Hiç duymamıştım
İnternette duydum doktora sormak aklıma gelmedi bende yeni anneyim kullanmak istiyorum ama zeka geriliği yapar diye korkuyorum doktor yakın olsa bir sorarım ama şehre çok uzagiz araştır öyle kullan derim canim

Ftmacyhn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2018
64
47
24
Cevremde bebegine kullananlar gördum en basta kardesim ve yengem.zeka geriligi falan yok yegenlerimde.hem öyle bi etkisi olsa niye versinlerki?
Haklı olabilirsin bende bir bilgisi olan varmı diye sordum bende vermeyi dudüşünüyor

Deryahmet8817

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2019
23
2
33
Doktor tavsiyesi ile mi kullaniyorsun
Hayır sağlık ocağındakinin parabenli olduğunu öğrenince bi araştırma yaptım ucuz ve parabensiz çok daha iyileri de var devir 3 de parabenli en çok zaten bunlar biliniyor Monovit D3,devit 3 ikiside bha lı uygun ve parabensiz olduğu için ocean da karar kıldım ayın 15 inde alacağım

Deryahmet8817

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2019
23
2
33
O dediklerin zeka geriliği yapmiyorsa ondan kullanayim
Zeka geriliğini duymadım kanserojen maddeler içeriyorlar Carlson Baby Ddrops diye var fakat ABD den getirtiyorlar pahalı gluten, renklendirici, koruyucu içermiyor. Sadece hindistancevizi yağı ve D vitamini var çok kafa yordum bu d vitaminini hatta öğrendim ki yazın 30 dakika güneşlense vermiyorlar ve çocuğu haftada bir sabun ile yıkıyorlar diğer yıkamalar su sadece sabun emilimi kesiyormuş Güneş’in bende haftada bir sabunlar diğer günler yazın her gün yıkıyorum oğlumu özellikle su ile yıkadım hep

Ftmacyhn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2018
64
47
24
Zeka geriliğini duymadım kanserojen maddeler içeriyorlar Carlson Baby Ddrops diye var fakat ABD den getirtiyorlar pahalı gluten, renklendirici, koruyucu içermiyor. Sadece hindistancevizi yağı ve D vitamini var çok kafa yordum bu d vitaminini hatta öğrendim ki yazın 30 dakika güneşlense vermiyorlar ve çocuğu haftada bir sabun ile yıkıyorlar diğer yıkamalar su sadece sabun emilimi kesiyormuş Güneş’in bende haftada bir sabunlar diğer günler yazın her gün yıkıyorum oğlumu özellikle su ile yıkadım hep
Bu ilaç cokmu pahalı fiyatı ne kadar