Devit 3 damla

Ftmacyhn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2018
64
47
27
Merhaba bayanlar devit 3 damla zeka geriliği yapıyormuş diye duydum ne kadar doğru yeni anneyim bebeğime vermek istiyorum sizlerden yardım istiyorum

Merhaba bayanlar devit 3 damla zeka geriliği yapıyormuş diye duydum ne kadar doğru yeni anneyim bebeğime vermek istiyorum sizlerden yardım istiyorum
Öyle miymiş kesin bilgi var mı? Bende yeni anneyim yeni başladım kullanmaya. Hiç duymamıştım

Öyle miymiş kesin bilgi var mı? Bende yeni anneyim yeni başladım kullanmaya. Hiç duymamıştım
İnternette duydum doktora sormak aklıma gelmedi bende yeni anneyim kullanmak istiyorum ama zeka geriliği yapar diye korkuyorum doktor yakın olsa bir sorarım ama şehre çok uzagiz araştır öyle kullan derim canim

Doktor tavsiyesi ile mi kullaniyorsun
Hayır sağlık ocağındakinin parabenli olduğunu öğrenince bi araştırma yaptım ucuz ve parabensiz çok daha iyileri de var devir 3 de parabenli en çok zaten bunlar biliniyor Monovit D3,devit 3 ikiside bha lı uygun ve parabensiz olduğu için ocean da karar kıldım ayın 15 inde alacağım

O dediklerin zeka geriliği yapmiyorsa ondan kullanayim
Zeka geriliğini duymadım kanserojen maddeler içeriyorlar Carlson Baby Ddrops diye var fakat ABD den getirtiyorlar pahalı gluten, renklendirici, koruyucu içermiyor. Sadece hindistancevizi yağı ve D vitamini var çok kafa yordum bu d vitaminini hatta öğrendim ki yazın 30 dakika güneşlense vermiyorlar ve çocuğu haftada bir sabun ile yıkıyorlar diğer yıkamalar su sadece sabun emilimi kesiyormuş Güneş’in bende haftada bir sabunlar diğer günler yazın her gün yıkıyorum oğlumu özellikle su ile yıkadım hep

Zeka geriliğini duymadım kanserojen maddeler içeriyorlar Carlson Baby Ddrops diye var fakat ABD den getirtiyorlar pahalı gluten, renklendirici, koruyucu içermiyor. Sadece hindistancevizi yağı ve D vitamini var çok kafa yordum bu d vitaminini hatta öğrendim ki yazın 30 dakika güneşlense vermiyorlar ve çocuğu haftada bir sabun ile yıkıyorlar diğer yıkamalar su sadece sabun emilimi kesiyormuş Güneş’in bende haftada bir sabunlar diğer günler yazın her gün yıkıyorum oğlumu özellikle su ile yıkadım hep
Bu ilaç cokmu pahalı fiyatı ne kadar

Pe
Hayır sağlık ocağındakinin parabenli olduğunu öğrenince bi araştırma yaptım ucuz ve parabensiz çok daha iyileri de var devir 3 de parabenli en çok zaten bunlar biliniyor Monovit D3,devit 3 ikiside bha lı uygun ve parabensiz olduğu için ocean da karar kıldım ayın 15 inde alacağım
Peki oceodan
Peki ocean dan kaç damla vereceksin bebeğin kaç aylık

Pe

Peki oceodan

Peki ocean dan kaç damla vereceksin bebeğin kaç aylık
Benim oğlum 2 yaşında tam ben artık 600 ıu lusunu alacağım 0-1 yaş 400 lük bunu sana doktorun söyler içinde de yazar Carlson marka alırsan 1 damla ocean alırsan 3 damla Senin bebek yeni sanırım o yüzden 400 lük alırsın bunları bende doktordan öğrendim sağlık ocağı yakında bi git sor zaten yeni bebekse 400 lük diyecek unutma Carlson alırsan 1 damla ocean 3 zaten içinde yazıyor ama doktorada son ben oceanı sordum tamm al ama artık 600 lük alacaksın dedi

Evet bize de doktorumuz kullanmayin dedi ben de ocean kullaniyorum kizima zaten iceriginde biri aycicek yagiyla yapilmis ocean ise zeytinyagiyla
Bana iceriginde paraben oldugu icin kullanmayin demisti

Evet bize de doktorumuz kullanmayin dedi ben de ocean kullaniyorum kizima zaten iceriginde biri aycicek yagiyla yapilmis ocean ise zeytinyagiyla
Bana iceriginde paraben oldugu icin kullanmayin demisti
Bende doktora devitde paraben varmış dediğimde kesinlikle kullanma ocean al demişti. Ocağın verdiği demirde de var paraben. Onu da kullanmıyoruz. Biz ıslak mendilleri bile kullanmıyoruz içinde paraben var diye devlet sağolsun içiriyor çocuklarımıza

X