devlet hastanesı skandal

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ya bu konular bıde zaten ınsanda hassaslık yaratıyo ben normal olsa normal yaparım ne gerek var kıbrısa gıdır o kadar para harcamaya dımı bız bunu dusunemedıkmı
Hayirlisi olsun.Yalan yok ama ben test sonuclarimi alinca sikayet ederdim devlet bu ne yapacaklari belli olmaz ornek kaybolmus falan der oyalar sizi.

Madem oyle dogru duzgun acikla olmaz de tamam doktorlarin isi zor biliyoruz randevulu randevusuz kac tane hasta aliyorlar hastaneler vicur vicir insan kayniyor ama kim boyle davraniyor kacimiza boylesi denk geliyor cok nadir hepsinin is yuku fazla ama bunun karakteri boyle demekki oraya gelen zaten hasta niye daha kotu hale sokuyor insanlari yazik

Kımsenin kimseye bağırmaya azarlamaya hakkı yok evet ama özelden tahlil kağıtlarıyla o kadar cok hasta geliyo ki doktor deil istem yapan sekreter oluyorsun ve buda insanı sinir ediyor şikayet edebilirsiniz ama istediğim tahlilleri yapmakta zorluk çıkardı diye mi tahlili isteyen doktor uygun gördüğü testleri ister sizin istediğiniz deil ve doktorda istemiş galiba o tahlilleri anladığım kadarıyla ve aynı işi yapıyorlar diye her doktor aynı tavır sergilemez her polis her savcı aynı mı siz şikayet edin ama bişey çıkmaz bu işin içindeyim bu tarz şikayetlerden bişey çıktığını ne duydum ne gördüm

Dr sizin istediğiniz tahlilleri yapmak zorunda değil bu bir gerçek ama üslubunu şikayet edebilirsiniz ama şikayet edincede bi uyarı yapıp geçiyorlar yine de yapmış testleri şükret bence kocanızı uyaran doktoruda şikayet edin o da haddini aşmış bu durumda.

Kımsenin kimseye bağırmaya azarlamaya hakkı yok evet ama özelden tahlil kağıtlarıyla o kadar cok hasta geliyo ki doktor deil istem yapan sekreter oluyorsun ve buda insanı sinir ediyor şikayet edebilirsiniz ama istediğim tahlilleri yapmakta zorluk çıkardı diye mi tahlili isteyen doktor uygun gördüğü testleri ister sizin istediğiniz deil ve doktorda istemiş galiba o tahlilleri anladığım kadarıyla ve aynı işi yapıyorlar diye her doktor aynı tavır sergilemez her polis her savcı aynı mı siz şikayet edin ama bişey çıkmaz bu işin içindeyim bu tarz şikayetlerden bişey çıktığını ne duydum ne gördüm
dogrudur oda haklı kendı capında ama ben bana gösterddıgı tavır canımı sıkıyor yapmak ıstemezse yapmaz bagırmak cagrmak asagılamk nedır

Şikayet içinde sonucu bekleme kimse senin kanınla uğraşıp sorun çıkartma peşine düşmez bu kadar küçük düşünmeyin adam o kadar işin içinde senin sonucunla mı ugraşsın
tabı sende haklısın bu sefer vermez dıye dusundum bı an ama adam sen ben demıyoo ugrasıyo bak yanı ne haddıne hala aklım almıyo sankı bı suc ısledım tek ıstedıgım anne olmak:cry:

Şikayet et hemen şikayet..
Bende hemsireyle kavga etmistim ama adinı bilemdigim icin sikayet edemedim meger ogrendim ki o hemsire sorunluymuş ve herkese öyle davranip hep kadinlari aglatiyormuş. Işini sevmeyen insanlar lutfen bu meslegi secmesinler ya...

Şikayet içinde sonucu bekleme kimse senin kanınla uğraşıp sorun çıkartma peşine düşmez bu kadar küçük düşünmeyin adam o kadar işin içinde senin sonucunla mı ugraşsın
Kucuk dusunmeyin derken fikri ben verdimde o acidan soyluyorum karsidaki doktor ne sekilde cocuk yaptigina kadar takmis sizce sikayetin nerden geldigini anlayip tahlillerde sorun cikarmazmi.
Siz biraz ayrintili dusunun derim :KK66:

Tamm tavrı yanlış ama şikayeti sadece bana bağırdı diyemezsiniz ki adam konuyu baştan anlatacak ve bağırmadım diyecek yani ve istemeyebilirdi diyorsunuz o zaman 15 dk niye yalvardınız eliniz mahkum çnk demek istemem desede ısrar edecektiniz

Dr sizin istediğiniz tahlilleri yapmak zorunda değil bu bir gerçek ama üslubunu şikayet edebilirsiniz ama şikayet edincede bi uyarı yapıp geçiyorlar yine de yapmış testleri şükret bence kocanızı uyaran doktoruda şikayet edin o da haddini aşmış bu durumda.
kocamı uyaran dr sedece dıkat edın demıs bunda bıse yook ıyı nıyetlı bı durum ama bıu dr benıı azarladı resmen salak dedı sızce normalmı ıkı dr hangısı normal

Kucuk dusunmeyin derken fikri ben verdimde o acidan soyluyorum karsidaki doktor ne sekilde cocuk yaptigina kadar takmis sizce sikayetin nerden geldigini anlayip tahlillerde sorun cikarmazmi.
kafam karısıyo herkes bıde dıyo sıkauyet onucta edıcem ha nereye gttıgım naptıgım ona ne ya ben bu kadar caresız kalmısım bunu yaptırıyorum bunun ıcın ondan azar yemek canımı sıkıyo herkesın ıcınde

kocamı uyaran dr sedece dıkat edın demıs bunda bıse yook ıyı nıyetlı bı durum ama bıu dr benıı azarladı resmen salak dedı sızce normalmı ıkı dr hangısı normal

Tabiki diğer doktorun üslubu normal olan ama yine de ona bunları söyleme hakkını vermez o zaman dediğim gibi yorum yapmasında sıkıntı yok senin için sadece bağırıp çağırmasını şikayet edebileceksin. Onu da uyarıp geçiyorlar işte.

Bende doktorum bu şikayetleri biliyorum ve asla böyle bişey yapılamaz bu çocuk oyuncağı deil o kanlar sisteme kabul edilince kimse iptal edemez kaybetse laborant sıkıntıya girer herşey sizin gördüğünüz gibi basit işlemiyor

Bende doktorum bu şikayetleri biliyorum ve asla böyle bişey yapılamaz bu çocuk oyuncağı deil o kanlar sisteme kabul edilince kimse iptal edemez kaybetse laborant sıkıntıya girer herşey sizin gördüğünüz gibi basit işlemiyor
Ben nasil isledigini gayet iyi biliyorum bunun icin doktor olmaya gerek yok ama bircok ornegin kayboldugunu kaybolmasa bile test yapilirken yanlislik yapilip tup ziyan edildiginide siz biliyorsunuzdur.

Tamm tavrı yanlış ama şikayeti sadece bana bağırdı diyemezsiniz ki adam konuyu baştan anlatacak ve bağırmadım diyecek yani ve istemeyebilirdi diyorsunuz o zaman 15 dk niye yalvardınız eliniz mahkum çnk demek istemem desede ısrar edecektiniz
evet ısım hallolsıun dıye dedım cunku tanıdıklarımız var onlarda bu hastane de ya
Madem oyle dogru duzgun acikla olmaz de tamam doktorlarin isi zor biliyoruz randevulu randevusuz kac tane hasta aliyorlar hastaneler vicur vicir insan kayniyor ama kim boyle davraniyor kacimiza boylesi denk geliyor cok nadir hepsinin is yuku fazla ama bunun karakteri boyle demekki oraya gelen zaten hasta niye daha kotu hale sokuyor insanlari yazik
evet dımı benım durumum bekllı tamamen morelımı bozunca ne gectı elıne yapmıyorum de gonder yapmıyorum dıyo yol da acıyo hanı yaparım gıbısınden beklıde ondan ısrar ettım yapıp yapmaması normal hanı gercekten böyle bısey kesınlıkle yapılmıyorsa haklı ama tanıddıgım yaptranlar var ben buna guvenerek gıttım

Ben işlem için demedim sadece bir doktor bununla uğraşmaz savunmasını yazar geçer böyle kaç tane şikayet geliyordur her hastanın kanıyla şununla uğraşsa ne olur bide siz düşünün

Bimere de sikayet edebilirsin.. Et ama mutlaka yanlis bisey de demis olsan bile ki rica etmissin uslup diye birsey var duzgunce konussun salak ne demek yaaa!!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X