devlet hastanesı skandal

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Terbıyesız adam daha adamına catmamıs da o ondan byle densızlık keske olay cıkarıp hastaneyı basına toplasayfın o zaman hem senden ozr dılerdı hem bashekıme hesap vermek zrunda kalırdı hem de baskasınaa yapamazdı

Şikayetinizi yapın muhakkak.
Merak ettim hangi hastaneye gidiyorsunuz Kıbrıs'ta?
Benim eşim Kıbrıs ve Türkiye'de 2 tüp bebek merkezi ile çalışıyor. Bildiğim kadarıyla Kıbrıs'taki hastanelerin çoğunun Türkiye'de anlaşmalı olduğu doktorlar var, hasta takibini, tahlillerini onlar yapıp Kıbrıs'a bilgi veriyor. Normalde böyle bir doktor olup sizi yönlendirmeleri gerekiyordu tahliller vb için. Böyle bir yönlendirme yapılmadı mı?

Doktorun tek haklı olduğu yön muayene etmeden şunları istiyorum demeniz.
Hiçbir doktor bunu yapmamalı bence.
Sonuçta toplum olarak şu testleri yaptırdım sende yaptır mantığındayız.
Ayrıca doktor kendi teşhis koymadığı bir hastanın tetkilerini yapmak zorunda değil.

Onun dışında uslübu ve hakaret içeren cümleler kurup sizi rencide etmesi çok yanlış.
Şikayet edin muhtemelen sonuç alamayacaksınız doktor demedim böyle birşey der konu ispatlanamaz.

İlk kez böyle dr gördüm özeldeki dr lar bile diyor git devlette yaptır testlerini diye zaten devlet hastanesi kolaylık sağlamıyacaksa ne diye sgklı oluyoruz :110:
Ben belki 10 kere gidip yaptırdım mesela başka devlet hastanesine gidiyorum ultradon veriyor 1 ay sonraya başka devlet hastanesinde çektiriyorum 2 güne çekiyor neden 1 ay bekliyeyim acil oluyor bu işler :KK12: hem de elimde öteki hastanenin raporlarıyla bence dr un kötü gününe denk geldiniz o kadar ezilip büzüleceğine hemen şikayet etseydin keşke :KK11:

Şikayetinizi yapın muhakkak.
Merak ettim hangi hastaneye gidiyorsunuz Kıbrıs'ta?
Benim eşim Kıbrıs ve Türkiye'de 2 tüp bebek merkezi ile çalışıyor. Bildiğim kadarıyla Kıbrıs'taki hastanelerin çoğunun Türkiye'de anlaşmalı olduğu doktorlar var, hasta takibini, tahlillerini onlar yapıp Kıbrıs'a bilgi veriyor. Normalde böyle bir doktor olup sizi yönlendirmeleri gerekiyordu tahliller vb için. Böyle bir yönlendirme yapılmadı mı?
Istanbulda klınıklerı var ama ıstanbul baya uzak bulundugum yere burda yapmak zorunda kaldım hıt hastanesı dr halıl ıbrahım tekın

Doktorda haklı muayeneyi başka yerde ol bedava diye tahlilleri devlette yaptır doktorların en kızdığı konu ayrıca bakanlığa şikayet edicem diyosun emin ol doktor için +puan çünkü etik davranış tebrik bile alır hastayı muayene etmeden yazmamış
Ben aynı fikirde değilim sizinle. Doktorun haklı olduğunu düşünmüyorum. Bugün bir muayenehanede muayene olsanız dr a, tahlil istiyecek. Ve siz bu tahlili ya özel hastanede ya devlet hastanesinde yaptıracaksınız. Muayenehanelerde tahlil yapılmıyor genelde çünkü . Düşündüğünüzde durum aynı aslında

Arkadaşlar burada herkes doktora kızmış ama adam haklı. Türkiye'de donasyon yasak dinen de uygun değil ondan yapmamıştır.
yapıp yapmaması sorun degıl herkes uslubuna tepkı verıyor ha donasyona gelınce dın e gelınce herkes yaptırıyor caresız kalınca tabı hıc bızım kadar sorunlar sıkıntılar yasamayanlar cocuk tedavılerı gorup sonuc alamayanlar yanı hıc bı sorunla ugrasmamıs ınsankalara bu donasyon bu kadar basıt gelebılır

yapıp yapmaması sorun degıl herkes uslubuna tepkı verıyor ha donasyona gelınce dın e gelınce herkes yaptırıyor caresız kalınca tabı hıc bızım kadar sorunlar sıkıntılar yasamayanlar cocuk tedavılerı gorup sonuc alamayanlar yanı hıc bı sorunla ugrasmamıs ınsankalara bu donasyon bu kadar basıt gelebılır
Üslubu yanlış elbet ama testleri yapmak zorunda değil işte. Yıllarca çocuk hasretiyle yananlar da donasyon değil tüp bebek yaptırıyor. Donasyon çürümüş beynin adi zihniyetin bir sonucudur.

Üslubu yanlış elbet ama testleri yapmak zorunda değil işte. Yıllarca çocuk hasretiyle yananlar da donasyon değil tüp bebek yaptırıyor. Donasyon çürümüş beynin adi zihniyetin bir sonucudur.
OYLEMI TMMM HADI BI COZUM BUL BANADA DONASYON YAPTIRMAYIN HIC YUMURTAM OLUSMUYOR ADET GÖRMUYORUM HADIII SACMA SAPAN YORUMLSR YAPMAYINN LUTFENNN

AYRIYETTEN BILMIYTORSANIZ TUP BEBEK ICINDE YUMURTA GEREKIYOR HABERUINIZ VARMI OLMAYAN YUMURTAYLA TUP BEBEK NASIL OLCAKKKK!!!!

Konu donasyon değil ki. Bu doktor bu hastaya sen neden donasyon yaptırıyorsun diye kızmamış. Herhangi bir muayenede sıra bekleyip aynı azarı farklı bir konu için işittiğinizi düşünün. Donasyona takılı kalmayın konu başka.

Ben aynı fikirde değilim sizinle. Doktorun haklı olduğunu düşünmüyorum. Bugün bir muayenehanede muayene olsanız dr a, tahlil istiyecek. Ve siz bu tahlili ya özel hastanede ya devlet hastanesinde yaptıracaksınız. Muayenehanelerde tahlil yapılmıyor genelde çünkü . Düşündüğünüzde durum aynı aslında
Artık
Doktor etik davranmamış hanımefendi doktor resmen hakaret etmiş. Meslek etiğine uygun davransaydı bunu yapmazdı. En uygun dille muayene etmeden yazamam derdi. Özeldeki doktorlar insanla bir psikolog gibi konuşup dinlerken devlettekilerin birçoğu bunu yapamıyor, yapamama nedenleri de yoğun olmaları. Özel hastaneler bu yoğunluğu bir nebze azaltıyor. Devletteki doktorların bu yüzden komplekse girmesine anlam veremiyorum. Ayrıca özelde testler cidden pahalı. Emrivaki yapmadan uygun bir dille rica edildiği zaman devletteki bir doktorun tahlil yazması ne kaybettirir ki? Sonuçta devlete vergi veriyorsak aylık bilmem kaç lira prim ödüyorsak bir zahmet bi kan tahlili de yaptırabilelim ücretsiz olarak.
Sizin fikriniz saygı duyarım özelde çalışan doktorlarda çoğu zaman insanın suratına bakmıyor başından savar gibi gönderiyor hatta dün benim basıma geldi medicana hasta.KBB doktoru iki çocukla gittim diye ağız burun büktü yolladı kaldıki devlet hastanesi yazmak zorunda değil haa üsluba gelince yanlış tabi ama günde 50hasta bakan arada danışman gibi cevap veren bunun karşılığında max.5000tl aylık alan insanlara haksızlık yapmayın şimdi diyeceksinizki 5000azmı millet asgariyle geçiniyor iyi de bu insanlar 6yıl tıp uzmansa 5yıl uzmanlık yapmış

Artık

Sizin fikriniz saygı duyarım özelde çalışan doktorlarda çoğu zaman insanın suratına bakmıyor başından savar gibi gönderiyor hatta dün benim basıma geldi medicana hasta.KBB doktoru iki çocukla gittim diye ağız burun büktü yolladı kaldıki devlet hastanesi yazmak zorunda değil haa üsluba gelince yanlış tabi ama günde 50hasta bakan arada danışman gibi cevap veren bunun karşılığında max.5000tl aylık alan insanlara haksızlık yapmayın şimdi diyeceksinizki 5000azmı millet asgariyle geçiniyor iyi de bu insanlar 6yıl tıp uzmansa 5yıl uzmanlık yapmış
zaten dr bısey dıyen yok adam ısını yapıyor dımı uslup ona kızıyo herkes

aynen buda dogru belkı yasaktır ama sadece test
Testler neydi ki?E2 fsh falan mı? Keşke donasyon falan yerine adet düzensizliğim var deseydiniz direk, doktorun tutumu doğru değil kesinlikle ama böyle emrivaki testi çoğu sevmiyo o da bir gerçek.

OYLEMI TMMM HADI BI COZUM BUL BANADA DONASYON YAPTIRMAYIN HIC YUMURTAM OLUSMUYOR ADET GÖRMUYORUM HADIII SACMA SAPAN YORUMLSR YAPMAYINN LUTFENNN

Donasyonla ya kendinizi ya cevrenizi kandiricaksiniz . O cocuk sizin olmuycak ki tam anlamiyla esinizin baskasindsn olan cocuguna tasiyicilik yapicaksiniz.

Cok gencsin amh degerin dusuk yumurta olusmuyo onuda biliyorum ama bu sekilde olup hamile kalan cok insan var .

Arastirin baska doktorlara gidin. Devlet hastanelerinde bile (arastirma olanlarda) ayrica interfelite bolumu var gidin inlara sizin gibi kac tane hasta var goruceksiniz cozumde bulursunuz.

5 degil 50 doktora git ama donasyon sacmaligina bulasma . En kotu evlatlik al bi farki yok senin icin

Testler neydi ki?E2 fsh falan mı? Keşke donasyon falan yerine adet düzensizliğim var deseydiniz direk, doktorun tutumu doğru değil kesinlikle ama böyle emrivaki testi çoğu sevmiyo o da bir gerçek.

Ayni seyi dusunuyorum bende . Turkiyede zaten yasak donasyon doktor sirf bunun icin bile sinirlenir . Enkotu 5-6 bin eurodur bu islem testler nekadar tutabilir ki ?

Donasyonu kendi ahlaki ve dini değerlerine uygun bulmayan insanlar siz yaptırmayın, yapana da karışmayın, neden bu kadının üstüne geliyorsunuz? Her şeyi denemiş işte, yumurtası bile oluşmuyormuş ki tüp bebek yaptırsın, bi donasyon kalmış. Bebeğinin hareketlerini içinde hissetmek istiyor, doğurmak istiyor başkasının yumurtasıyla olsa da neden anlamıyorsunuz. Çok zor bir durum, diğer konularına da baktım çok üzücü, üstüne gitmeyin. Herkes kendi değerlerini, doğrularını yaşasın bu tip konularda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X