DHEA KULLANIMINDA KAFA KARIŞTIRAN DOKTORLAR... LÜTFEN YARDIM

umut123456

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2022
16
5
32
Merhaba arkadaşlar.
Bende fsh yüksek amh düşük hatta yerlerde . 3-5 arası yumurtalık sayıyorlar. Dhea da düşük. Tüp bebek için araştırma yaparken biosteronu genel olarak herkesin kullandığını gördüm.
Daha önce tüp bebek yaptıran ve dhea düşüklüğü sebebiyle biosteron hapı kullananlara sormak istediğim bir soru var.
Tüp bebek görüşü almak için farklı iki doktora gittim. Biri dhea yı yükseltmeden tüp bebek yaptırmak boşa kürek çekmek olur, para versen de yapmam en az 3 ay bu hapı kullan öyle gel derken diğeri senin için gereksiz dedi (bu kadar söyledi hakikaten).
Görüşlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim. Hangi doktora güvenmeliyim.

Bende kullandım ve sayım arttı,bir de düşük cıktıysa bence kullanmalısın ben bir zararını görmedım ama günde 1 kullandım.dr 3 demişti

Üzüldüm inşallah hayırlı zamanda hayırlısıyla hayırlı ve sağlıklı evlatlar sahibi olursunuz. Biz ve evlat arayan herkes. Bu iş tamamen rabbimde. Spiral varken doğum kontrol hapı kullanırken hamile kalan dolu. Allah hayırlısını versin

Bana da doktorum olumsuz tüp bebek tedavisi sonrasi önerdi ama kullanmakta kararsizim
Benim de 4 yumurtam toplanmıştı, 1 tanesi 3. Güne gitti olumsuz sonuçlandı.

Başka doktorda tedaviye başladım. 1 ay öncesinden biestoron Verdi. Bunun mu etkisi oldu bilmiyorum ama 19 yumurta toplandi. 4 tane 5. Gün, 4 tane 6. Günde döndürüldü.

Henüz transfer olmadi ama yumurta sayımı artırdığı bir gerçek. Önceki takiplerimde 4-6 arası yumurta görünüyordu

X