Saç Uzatma Yöntemleri Diamond hair saç bakım serumu gün gün

aamathilda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2016
16
4
34
herkese merhaba. öncelikle kendimden bahsedeyim. efendim ben kendine rahat battığı için gidip güzelim kömür karası dalgalı saçlarını kuaförde boyatan bir insanım. hayır tabiki boyatabilirim mesele o değil. ama ombre diye girip saçlarının yarından fazlası platin sarısı olarak çıktığından sorun bu noktada başladı. tabi esmer tenim ve kara kaşım kara gözüm diplerde kalan siyah saçlarımın üstüne o sarı saçlarım bir yakıştı bir yakıştı ki sormayın gitsin. yalnız uçlarda yanan saçlarımdan bahsetmiyorum giden dalgalarımdan da bahsetmiyorum anlamışsınızdır. tahmin ettiğiniz üzre ağlama krizleri sinir harpleri vırt zırt bir sürü şey yaşadım. hemen derin bir araştırmaya koyuldum. saçlarımı tekrar boyatmak istemediğim için(çünkü inanılmaz yıprandılar) boyayarak o saçları kapatmak yerine saçlarımın hızlıca uzamasını ve o sarı saçların bir an önce yok olmasını istedim. çeşitli kullandığım ürünlerde var sadece uzaması için değil güçlenmesi ve normale dönmesi için onlardan da bahsedicem. ama bu ürünü instagramda gördüm. çok iddialı bir ürün olduğu ve hakkında doğru düzgün bir yorum yapılmadığı için hem kendim tecrübe edeyim hem de sizleri bilgilendireyim istedim. ay çok uzun yazmışım neyse bugün ilk kullanışım. bakım yağını 15 dk beklettikten sonra şampuanıyla yıkadım ama şampuanı yetmedi durulamama. o sebeple kendi şampuanımdan da kullandım. ürünün yanında başka bir ürün kullanırsam sorun yaşarmıyım diye sorduğumda gerek yok ama kullanırsanızda bir sorun yaşamazsınız cevabını aldığım için şampuandan sonra cyréne kuru ve kimyasal işlem görmüş saçlar için olan maskesini kullandım. saçımı taradıktan sonrada kikoto nun argan yağını kullanmama rağmen ilk kullanmada epey bir sertleşme yaptı saçımda. zamanla geçmesini umut ediyorum. bakalım ilerleyen günlerde saçlarımda bi değişiklik olcak mı bende çok merak ediyorum. inşallah denildiği gibi iddiasında haklı çıkarda saçlarım çabucak uzar. yoksa verdiğim 150 tl ye acırım.

Ben de uzun süredir almayı düşünüyorum ama işe yaramazsa o para beni çok fena sarsar öğrenci adamız :KK70: takipteyim inşallah işe yarar istediğin gibi olur saçların

Hayirli olsun topiginiz umarum kiss zAmanda verim alirsiniz yalniz fiyatida cokmus ya Cyrene maskeyi cok ovuyorlardi dustwn sonra sacinizin nemini slip syrup 20 dk kadar bekletirseniz days faydali olur

Hayirli olsun topiginiz umarum kiss zAmanda verim alirsiniz yalniz fiyatida cokmus ya Cyrene maskeyi cok ovuyorlardi dustwn sonra sacinizin nemini slip syrup 20 dk kadar bekletirseniz days faydali olur

Bu cyrene keratinli onarim maskesi yaziyor o mu acaba soylediginiz maske ? :)

teşekkür ederim. umarım işe yarar. tek kutu 89 tl +10 tl kargo idi. iki kutu 150 lira ve kargo ücretsiz olunca daha mantıklı geldi. bide çaresizliğin verdiği gazla verdim parayı gitti ama içimede oturmadı değil tabi

teşekkür ederim. umarım işe yarar. tek kutu 89 tl +10 tl kargo idi. iki kutu 150 lira ve kargo ücretsiz olunca daha mantıklı geldi. bide çaresizliğin verdiği gazla verdim parayı gitti ama içimede oturmadı değil tabi
Kac ml canım bu sıvı tarzdamı daxta ıyı uzatıyor ben dax kullanıyorum cokta mrmnunum fıyatıda 35 tl ınşallah faydalı olurda paran boşa gitmez bırde niye 15 dk beklettınkı

Kac ml canım bu sıvı tarzdamı daxta ıyı uzatıyor ben dax kullanıyorum cokta mrmnunum fıyatıda 35 tl ınşallah faydalı olurda paran boşa gitmez bırde niye 15 dk beklettınkı

15 tane küçük tüpte bitkisel yağ 15 tanede yine aynı boyda özel şampuanı var. ayrıca içinden 2 adet saç bonesi çıktı. saç çıkarması için başka ürünler kullanmıştım hala da kullanıyorum ama ilk defa saç uzaması için bir ürün kullanıyorum. dax ı duymamıştım bende daha önce. 15 dakika beklettim çünkü öyle kullanılması gerekiyormuş

15 tane küçük tüpte bitkisel yağ 15 tanede yine aynı boyda özel şampuanı var. ayrıca içinden 2 adet saç bonesi çıktı. saç çıkarması için başka ürünler kullanmıştım hala da kullanıyorum ama ilk defa saç uzaması için bir ürün kullanıyorum. dax ı duymamıştım bende daha önce. 15 dakika beklettim çünkü öyle kullanılması gerekiyormuş
Yanı 15 kullanımlıkmı hemen bıterkı o tuplerın boyu buyukse 2 seferlık yapabılırsın aslında dax supergro topıklerde kullanan baya fazla bende karıştırarak kullanıyorum ayda 3-4 cm uzama oluyor.yenı sac cıkartmak ısteyenler de sığır ılığı kurunu yapıyor

Yanı 15 kullanımlıkmı hemen bıterkı o tuplerın boyu buyukse 2 seferlık yapabılırsın aslında dax supergro topıklerde kullanan baya fazla bende karıştırarak kullanıyorum ayda 3-4 cm uzama oluyor.yenı sac cıkartmak ısteyenler de sığır ılığı kurunu yapıyor

2 günde 1 kullanılması gerekiyormuş. 1 aylık paket. ama şampuanı yetmiyor kesinlikle. hele benim gibi uzun saçlıysanız mrcbursunuz ek şampuan yapmaya. deniyorum bakalım işe yarayacak mı etkilerini henüz görmediğim için ve ilk defa bu tarz bir ürün kullanacağım için bende sonuçlarını kestiremiyorum. daxı da araştırıcam. diamond hair i kullanırda memnun kalmazsam onuda denerim :KK66:

bugün 2. kez kullandım. dedim bu sefer kendi şampuanımdan kullanmayım sadece kendi kutusunda ki şampuanından kullanayım. yetmesi için çok uğraştım. valla yetmiyor. saç diplerimde yağ kalıyor. hatta ilk başka şampuanlamadan önce iyice duru su ile akıtmaya çalıştım saçımı. ondan sonra şampuanladım. muhtemelen saçlarım orta boy ya da kısa boy olsaydı şampuan yetecekti ama uzun saça yetmiyor. yine kendi saç maskemi kullandım. yalnız ilk yıkamaya göre saçlarım daha az sertleşti. ve duştan çıkıp saçlarımı taradıktan sonra argan yağımı sürdüm. şimdilik gözlemlerim bu kadar hanımlar. sabırla işe yaramasını bekliyorum.

Şampuan yetmiyorsa biraz sulandır çalkala köpürt öyle dene bi

valla şampuanı kullandıktan sonra baya şekil şükül hareketler yaptım. malesef yetiremedim. yalnız dediğim gibi benim saçlarım çok. tüpü kullandıktan sonra içini suyla çalkalayıp tekrar kullandım.

valla şampuanı kullandıktan sonra baya şekil şükül hareketler yaptım. malesef yetiremedim. yalnız dediğim gibi benim saçlarım çok. tüpü kullandıktan sonra içini suyla çalkalayıp tekrar kullandım.

Dogrudur simdi ben daha almadim diamond benim de saçlarim cok sık ve uzun 3 kere şampuanlayinca ancak yetiyo ama o da cok zararliymis fazla sampuan ben biraz sampuan ile suyu karistirip calkaliyorum oyle yikiyorum 2 defa yapiyorum az sampuanla temizlenmis oluyo

evet... bugün 3. tüpü kullandım. şunu kabul etmeliyim ki ilk gün oluşan o taş gibi saçlar bu sefer daha yumuşaktı. ama yine bir kuruluk oluyor. ilk gün argan yağı kullanmama rağmen sertleşen saçlarım bu sefer duştan çıkıp argan yağınıda sürdükten sonra yumuşacık oldu. ama benim meselem saçlarımın uzaması. tabiki bir sabah uyandığımda topuğuma kadar uzamış bir saç beklemiyorum ama ne bileyim... şu sarı saçlardan bir an önce kurtulmak istiyorum. bu arda bende kepek fln yapmadı. hatta hiç kötü bişey yapmadı ilk kullanmada ki kuruluktan sonra. sadece şampuanı yetmiyor tek olumsuz tarafı bu şu an gözlemlediğim. bilginize

canım ben kullandım gerçekten etkili. 2.kullanımdan sonra etkisi başladı bende ve farkedilir derecede uzadı tavsiye ederim herkese ikinci kutuyu düşünüyorum ama hc ile diamond arasında kaldım sizce?

canım ben kullandım gerçekten etkili. 2.kullanımdan sonra etkisi başladı bende ve farkedilir derecede uzadı tavsiye ederim herkese ikinci kutuyu düşünüyorum ama hc ile diamond arasında kaldım sizce?

ben hc yi çok duydum hatta bu diamond bittikten sonra onu alcam. bence bi dene onuda.

X