Dikkat!! İncir kürü hakkında..

ben de geçen ay gördüm silik çizgiyi biliyomusun ama eşim görmedi..

incir kürünü nasıl yapıyorsun...

incir kürünü nasıl yapıyorsunuz

merhaba canım
15 tane inciri ikiye böl kaynayan klorsuz 2 bardak suya yani içme suyuna at ve ağzı kapalı 20 dakika kaynat sonra ılınmaya bırak süz çıkan suyu ikiye bölerek sabah akşam yada öğlen akşam yemeklerden 15 dakika önce iç tatlım afiyet olsun her gün taze yapıyorsun 21 gün boyunca içiyorsun 7 gün ara verip yine 21 gün içiyorsun reglimin 2. günü başlamıştım ben sen bilirsin istediğin zaman başlatabilirsin ben yaptım bi faydasını görmedim inşallah sana yarar
saraçoğlunun resmi sitesinde de yazar

Allah inşallah hepimize tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar versin canım

benim bacağıma doğru batmalar oluyo.göğüste koyuluk ve şişkinlik dün kasıklarım çok ağrıyodu..ooofff ya psikolojikte olabilir..rabbim daha fazla bekletmesin tez zamanda bebişlerimiz olsun..:Saruboceq:

Evet canım ya sürekli bi şeyler varmış gibi gelip sonra testler negatif çıkınca insan psikoloji mi diye şüpheye düşüyor bi süre sonra
İNŞALLAH bu sefer psikolojik değildir canım

Çok haklısın canım ya osilik çizgiyi ben de gördümkaydirigubbakcemile5
yuh deyip kendine haksızlık etmekaydirigubbakcemile3

Çok haklısın canım ya osilik çizgiyi ben de gördümkaydirigubbakcemile5
yuh deyip kendine haksızlık etmekaydirigubbakcemile3

canım saol ama o çizgiye güvendim kan tahlili yaptırdım silikti ama belli bir siliklikti ne demese budaa kaydirigubbakcemile3 neyse sonuçta regli oldum bu aya umutlu başladım güyya ama az öncede bahsettiğim gibi kanama oldu ilişkidee yine ümitler bitti gitti kafayı yiycem artıkk

arkadaşlar benim yumurta 18mm ya ben bugün ovulasyon testi aldım o günü kaçırmamak için içinde de 5 tane var acaba bbu günden itibaren yapmaya mı başlasam yoksa yarından itibaren mi yapsam? bu yumurta ne zaman çatlar o çatlamadan ben çatlıcam yakında...

Canım ümit bitmemeli, dua edelim. Çünkü biz ol demesiyle olacak Olan'dan ümit ediyoruz

bence yapmaya başla

ya şimdi farkettim ovulasyon testini eşim buğün almıştı zor bulmuş ve şimdi testtin son kullanma tarihine baktığımda yarın son gün ben bunu kullansam olur mu çünkü başka nerden bulabilirim bilemiyorum

teşekkür ederim, bir sürü değişik düşünce var biliyorsun, bakalım artık...

canım istersen kllan ama güvenebilir misin böyle olunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…